نمایش جزئیات تورهای نمایشگاهی

كانادا-تورنتو

حضور بيش از 30000 شركت كننده از تمام بخش هاي صنايع ساخت و ساز،1600غرفه دار آخرين محصولات خود را به نمايش خواهند گذاشت،برگزاري 350 سمينار و حضور 500 كارشناس صنعتي، كمكي به شما براي كسب مزيت رقابتي در صنعت خواهد بود،شما فرصت شركت در سمينارهاي مختلف با موضوعات متعدد در باب مهارت هاي ساختماني و نيز دريافت مشاوره از متخصصان در مورد مشكلات و روندهاي موجود در صنايع ساختماني را خواهيد داشت. نمايشگاه ساختمان تورنتو با برگزاري انواع سمينارها، برنامه هاي توسعه حرفه اي و مطالب فني به شما در جهت كسب مهارت هاي بيشتر مورد نياز شما در جهت پيشبرد حرفه اي، بهبود و حفظ مزيت رقابتي تجاري كه شما نياز داريد، كمك خواهد نمود.

6-10آذر

10آبان96

تكنولوژي هاي پيشرفته ساخت وساز،سيستم هاي كنترل و اتوماسيون ساختمان ها،سيستم هاي بيروني (نما) ساختمان، سيستم هاي حرارتي و حفاظت از رطوبت،تامين كنندگان ساختمان،محصولات و مواد بتني،صنايع ساخت و ساز، مديريت خدمات املاك و دارايي،خدمات آموزشي، انجمن ها و بخش دولتي صنعت،مديريت انرژي و برق،خدمات محيط زيست،تجهيزات،كفپوش،مديريت سخت افزارها و حمل و نقل،محصولات و سيستم هاي ويلاها و خانه ها،سيستم هاي تهويه مطبوع و مكانيكي،زير ساخت ها،محصولات طراحي داخلي، ظريف كاري و علائم و تابلوها،روش هاي فناوري اطلاعات براي درآمدها، امكانات و مديريت املاك،روش هاي طراحي، مهندسي و ساخت و ساز،سيستم هاي آشپزخانه، حمام و لوله كشي،نورپردازي،خدمات و محصولات تعمير و نگهداري ،سيستم هاي ساختماني پيش ساخته مهندسي،محصولات و خدمات مرمت ساختمان،بام و سقف،تجهيزات امنيتي و ايمني،متخصصان،محصولات فولادي و فلزي،ابزارآلات، تجهيزات و سخت افزارها،مديريت مواد زائد و زباله ها،درب و پنجره ها/ دريچه ها و پنجره هاي سقفي،محصولات چوبي.

خدمات توركانادا :
خدمات اخذ ويزا، بليط رفت و برگشت، اقامت در هتل با صبحانه،ترانسفر فرودگاهي، ترانسفر نمايشگاهي،بيمه‌نامه مسافرتي و ليدرفارسي زبان.
خدمات ويزا :
تور تركيه-آنكارا پرواز ماهان 2 شب و 3 روز اقامت در هتل 5 ستاره به همراه ترانسفر هاي فرودگاهي و سفارت همراه با ليدر هاي فارسي زبان
*پركردن فرم مشخصات فردي الزاميست و مسوليت صحت اطلاعات متوجه خود مسافر مي باشد.
هتل هاي نزديك :
Doubletree By Hilton
جزئيات تورهاي نمايشگاهي
Doubletree By Hilton
جزئيات تورهاي نمايشگاهي
Doubletree By Hilton
جزئيات تورهاي نمايشگاهي
Doubletree By Hilton
معرفي مقصد :
تورنتو قلب منطقهٔ تورنتوي بزرگ كه به اختصار GTA ياد مي‌شود است و بخشي از ناحيهٔ متراكم نعل اسب طلايي با جمعيتي بيش از ۸٫۱ ميليون نفر است كه ۲۵ درصد از جمعيت كانادا را تشكيل مي‌دهد. اين شهر در منطقهٔ جنوب انتاريو و در شمال‌غرب درياچهٔ انتاريو قرار دارد. تورنتو با جمعيتي بيش از ۲٫۵ ميليون نفر، پنجمين شهر آمريكاي شمالي از حيث جمعيت است و ناحيهٔ شهري تورنتو با جمعيتي بيش از ۵ ميليون نفر، هفتمين ناحيهٔ شهري پرجمعيت آمريكاي شمالي محسوب مي‌شود.

رويداد‌هاي ديگر در اروپا

نمايشگاه كشاورزيRMV
جشنواره گل كوكنهوف هلند
نمايشگاه كشاورزي،باغداري و ماشين آلات GIFA هلند

رويداد‌هاي پيش رو در لندن

نمايشگاه كتاب لندن
نمايشگاه كتاب لندن
نمايشگاه كشاورزيRMV

نحوه ثبت نام:

1-تکمیل فرم مشخصات متقاضی

2-ارسال تصویر صفحه اول پاسپورت

به شماره تلگرام و یا واتس آپ 000989125973187 آقای زنده روح

تاريخ حركت : 4آذر1396
تاريخ برگشت :14آذر1396

هر نفربزرگسال هتل هيلتون اتاق دو تخته4250$+هزينه پرواز
هر نفربزرگسال هتل هيلتون اتاق يك تخته6050$+هزينه پرواز
نرخ كودك 2-7 سال 70درصد از مبلغ تور ميباشد

فرم درخواست خدمات

فرم درخواست خدمات - اطلاعات خود را تکمیل نمایید تا تورک تراول با شما در اسرع وقت تماس گیرد

كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي آژانس مرواريد تورك پارس محفوظ مي باشد.