شهر برگزاری : فرانسه-پاریس  تاریخ برگزاری : 11 لغایت 14 آبان 1402

2-5 NOV2023

محل برگزاری:لوور پاریس 

Days
Hours
Minutes
Seconds

نمایشگاه بین المللی میراث فرهنگی

صنایع دستی فرانسه نشان‌دهده‌ی یک میراث ناملموس، خاص، گرانبها است که باید از آن به خوبی محافظت شود. آن ها بدون یک مکان درست و عدم نگهداری و مرمت نمی‌توانند دوام بیاورند و به زبان ساده زنده بمانند. هرسال مراسم اهدای جوایز نمایشگاه بین‌المللی میراق فرهنگی، رویدادی غیرقابل تکرار و مجدوب کننده و فراموش نشدی در پاریس برگزار می‌شود. این جایزه توسط استفان گارنو، رئيس اتلیه هنر فرانسه، که برگزارکننده این نمایشگاه هم است اهدا می‌شود. با شرکت در این نمایشگاه و آشنایی با این میراث یک فرصت طلایی و به یاد ماندنی را برای خود رقم زده‌اید و از شگفتی‌های صنایع دستی فرانسه اگاه و بهره مند می‌شوید.

مشخصات تور نمایشگاه بین‌المللی میراث فرهنگی

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای فرانسه

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مشخصات محل برگزاری

معرفی کشور فرانسه

در اروپای غربی نزدیک دریای مدیترانه کشوری قرار دارد که یکی از مهم‌ترین کشورهای تاریخ معاصر محسوب می‌شود. جمهوری فرانسه (در کنار مغرب و اسپانیا) جزو سه کشوری است که مرزهای سرزمینش به کرانه اقیانوس اطلس هم می‌رسد و با آفریقا ارتباط دارد. از نظر میزان وسعت هم، این کشور با داشتن ۶۴۰٬۶۷۹ کیلومترمربع مساحت، بزرگ‌ترین سرزمین اروپای غربی و سومین کشور بزرگ اروپایی محسوب می‌شود. کشور فرانسه با کشورهای ایتالیا، اسپانیا، آلمان، سوئیس، بلژیک، لوکزامبورگ و همچنین کشور مغرب مرز مشترک خشکی دارد و به دلیل عبور کانال مانش از آن، فرانسه با انگلستان هم مرز دریایی پیدا کرده است.

با رسیدن عصر روشنگری و رونق و رواج علم، فرانسه نیز در کنار آلمان و انگلستان به یکی از مهم‌ترین قدرت‌های اروپایی تبدیل شد و نام آن بافرهنگ، هنر، علم، اقتصاد و سیاست معاصر گره خورد. همچنین مردم این کشور دارای یکی از باکیفیت‌ترین زندگی‌ها روی سطح زمین هستند و شاخص‌های سلامت همگانی، امید به زندگی، آزادی و توسعه انسانی در آنجا بسیار بالا است.

از پاریس که بگذریم در این کشور شهرهای مهم دیگری نیز وجود دارند که نمی‌توان برای معرفی فرانسه از آن‌ها چشم‌پوشی کرد؛ بوردو یکی از همین شهرها است. این شهر در ناحیه آکیتن قرار دارد و زادگاه کسانی چون مونتسکیو و میشل دومونتنی است. شهر بعدی مارسی است. این شهر پس از پاریس، بیشترین جمعیت را در فرانسه دارد. همچنین در این شهر، دومین بندر دریای مدیترانه قرار گرفته که آن را به قطب صنعت و خدمات فرانسه تبدیل کرده است. یکی دیگر از شهرهای مهم فرانسه لیل نام دارد که در ناحیه شمالی نور-پا-دو-کاله واقع شده و بیش از ۲۲۸٬۰۰۰ نفر جمعیت دارد. لیون نیز سومین شهر بزرگ این کشور محسوب می‌شود و به‌عنوان یکی از قطب‌های اقتصاد فرانسه در حال فعالیت است. همچنین این شهر با داشتن بیش از ۱۵۵٬۰۰۰ دانشجو از مهم‌ترین مراکز دانشجویی اروپا محسوب می‌گردد.

 

هنمایشگاه بین المللی میراث فرهنگی فرانسه

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی