شهر برگزاری : فرانسه-پاریس 

 تاریخ برگزاری :November 18 to 22, 2025

Days
Hours
Minutes
Seconds

SOLUTRANS

نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل فرانسه که به زبان فرانسه با عنوان SOLUTRANS 2025, شناخته می‌شود، یکی از بزرگترین رویدادهای حمل و نقل و لجستیک در فرانسه است. این نمایشگاه سالانه برگزار می‌شود و شرکت‌ها و فعالان حوزه حمل و نقل از سراسر جهان در آن شرکت می‌کنند. در این رویداد، آخرین دستاوردها، فناوری‌ها، تجهیزات و خدمات مرتبط با صنعت حمل و نقل به نمایش گذاشته می‌شود و فرصت مناسبی برای برقراری ارتباطات تجاری و همکاری‌های بین‌المللی محسوب می‌شود.
نمایشگاه حمل و نقل اروپا برای شما این فرصت را فراهم می آورد تا موقعیت خود را در بازار جهانی به اثبات برسانید و شرکت خود را به فعالان بین المللی بشناسانید. یکی از مهمترین اهداف بازدیدکنندگان برای شرکت در این نمایشگاه، آگاهی از آخرین تحولات این صنعت است. چرا که این نمایشگاه همه نوآوری ها را در معرض نمایش قرار خواهد داد. بنابراین، غرفه گرفتن در این نمایشگاه به معنای پاسخ گویی به بسیاری از اهداف تجاری شرکت شماست. در این رویداد بزرگ شرکت کنید تا بازگشت سرمایه تان را نظاره کنید. با شرکت در این نمایشگاه روابط تجاری جدید ایجاد کنید و برای ایجاد فرصت های تجاری جدید وفاداری خود را به مشتریانتان نشان دهید.

SOLUTRANS

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای فرانسه

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری

نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل فرانسه به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای حمل و نقل در فرانسه، میزبان موضوعات گسترده‌ای در زمینه حمل و نقل و لجستیک است. برخی از موضوعات مهم که در این نمایشگاه مورد توجه قرار می‌گیرند عبارتند از:

1. حمل و نقل بین‌المللی: شامل راه‌های نوین حمل و نقل بین‌المللی، خدمات لجستیک بین‌المللی و راهکارهای بهبود عملکرد حمل و نقل بین‌المللی.

2. حمل و نقل هوایی: معرفی آخرین فناوری‌ها و خدمات حمل و نقل هوایی، ایمنی و امنیت در حمل و نقل هوایی.

3. حمل و نقل زمینی: تازه‌ترین تکنولوژی‌ها و تجهیزات حمل و نقل زمینی، مدیریت ترافیک و راهکارهای پایدار در حمل و نقل زمینی.

4. حمل و نقل دریایی: موضوعات مرتبط با حمل و نقل دریایی، بنادر و تجهیزات بنادر، ایمنی در دریا و محافظت از محیط زیست در حمل و نقل دریایی.

5. تکنولوژی در حمل و نقل: نمایشگاه فرصت مناسبی برای معرفی فناوری‌های نوین در حمل و نقل مانند هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء (IoT)، رباتیک و خودران.

6. خدمات لجستیک: شامل خدمات ذخیره‌سازی، توزیع، مدیریت زنجیره تأمین و بهبود کارایی لجستیک.

هتل های فرانسه

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی