تورهای نمایشگاهی
مجری برگزاری تور های نمایشگاهی، آموزشگاهی و تخصصی

تورهای نمایشگاهی

تورهای نمایشگاهی یکی از برترین فرصتهایی که امروزه برای تجار و صاحبان صنایع به وجود آمده و حضور در نمایشگاه ها بین المللی است که موجب می شود با شرکت ها و برندهای تخصصی و متنوعی آشنا شوید و کسب و کار خود را گسترش دهید. هر ساله نمایشگاه های متنوعی در سراسر جهان برگزار می شود که به رشد صنایع کمک شایانی می کنند. در این میان نقش نمایشگاه های تخصصی و بزرگ بیش از پیش روشن تر می شود.

در این نمایشگاه ها برندهای معروف هر صنعت در کنار شرکت هایی که فرصت حضور در نمایشگاه ها را یافته اند به تعامل و به اشتراک گذاشتن ایده ها و دستاوردهای خود می پردازند. برگزاری تورهای نمایشگاهی در سالهای اخیر فرصت حضور در نمایشگاه های بزرگ جهان را در اختیار صاحبان صنایع، کارآفرینان ، مهندسین، وکلا و پزشکان کشورمان را قرار داده است تا با شرکت در این نمایشگاه ها بر علم روز خود بیفزایند و کسب و کار خود را گسترش دهند.

ما افتخار داریم با سالها تجربه در برگزاری تورهای نمایشگاهی در این راه بزرگ در کنار شما باشیم. تورهای نمایشگاهی تخصصی و شرکت در نمایشگاه های چین، نمایشگاه های آلمان و کشورهای دیگر با آژانس مروارید تورک پارس آسان تر خواهد شد.   

فهرست تور های نمایشگاهی

آمستردام
2 فروردین-21 اردیبهشت
رجینا، کانادا
30 خرداد - 01 تیر 99
کوالالامپور
28 - 30 خرداد 98