نمایشگاه بین المللی حق امتیاز و برندسازی استانبول
تور های نمایشگاهی ترکیه - Bayim Olur Musun
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : استانبول، ترکیه |

تاریخ برگزاری : 18 لغایت 21 مهر 1400

Days
Hours
Minutes
Seconds

معرفی نمایشگاه بین المللی حق امتیاز و برندسازی (Bayim Olur Musun)

نمایشگاه Bayim olur Musun استانبول در کشور ترکیه به عنوان بستری مناسب برای اعطا و یا دریافت نمایندگی فعالیت دارد. کشور ترکیه از نظر موقعیت جغرافایی و ایجاد نقش پلی بین قاره‌ای، تبدیل به اولین انتخاب برندهای بین‌المللی برای نمایندگی تبدیل شده است. برندهای معتبر و بین‌المللی که خواستار گسترش تجارت خود می‌باشند و می‌خواهند شرکای تجاری جدیدی در کشورهای مختلف داشته باشند، در نمایشگاه Bayim استانبول شرکت می‌کنند، تا زمینه برقرار ارتباط و ایجاد تعامل با کارآفرینان و تجار دیگر کشورها را داشته باشند.

نمایشگاه Bayim استابنول اولین نقطه خروجی، توسعه و راه‌اندازی بسیاری نمایندگی‌ها و شعبات برندهای جهانی می‌باشد. این نمایشگاه یک بستر تجاری برای شرکت‌های بزرگ است که به دنبال جهانی کردن تجارت و کسب و کار خود هستند. با وجود پتانسیل بازدید کنندگان و فضای تعاملی نمایشگاه، شرکت کنندگان نمایشگاه با برنامه‌ای دقیق و حساب شده به دنبال ایجاد زنجیره‌ای فعال در دیگر کشورها هستند.

نمایشگاه Bayim Olur Musun استانبول هر ساله در مهرماه در مرکز نمایشگاهی اکسپوی استانبول (CNR Expo) برگزار می‌گردد.   

مشخصات تور نمایشگاه بین المللی حق امتیاز و برندسازی (Bayim Olur Musun)

تاريخ حركت : 17 مهر 1400 | تاريخ برگشت : 21 یا 25 مهر 1400

خدمات تور نمایشگاهی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی تبلیغات

مشخصات محل برگزاری

معرفی شهر استانبول

استانبول بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن است که با مساجد باشکوه و زیبا، هتل‌های لوکس و جاذبه‌های متعدد تاریخی و دیدنی، در فصول مختلف سال پذیرای گردشگران و مسافران زیادی است.
استانبول در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره واقع شده است.. تنگه بسفر دو قاره آسیا و اروپا را از یکدیگر جدا می‌کند و در واقع استانبول تنها شهر در دنیاست که در دو قاره قرار دارد.مسجد ایاصوفیه، مسجد سلطان احمد، کاپادوکیه، توپکاپی و بسیاری مراکز خرید از جمله دیدنی های شهر استانبول هستند که در تور استانبول باید به دیدن آن ها رفت.
تورهای نمایشگاهی متعددی برای ترکیه و استانبول وجود دارد که مسافران را به بازدید از رویدادهای نمایشگاهی دعوت می کند.سالانه در استانبول نمایشگاه های مختلفی در زمینه های گوناگون برگزار می شود که اکثر آن ها برای بسیاری از صاحبان مشاغل و برندها می تواند زمینه ساز پیشرفت و ارتقای سطح فعالیتشان باشد.

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی

نمایشگاه های مرتبط