شهر برگزاری : مادرید- اسپانیا   تاریخ برگزاری :    32-26 شهریور 1402          SEP-2023 14-17 

Days
Hours
Minutes
Seconds

نمایشگاه بین المللی جواهرات و لوازم جانبی مد

نمایشگاه بین المللی زیورآلات و بدلیجات مادرید (Bisutex) در شهریور 1402 در کشور اسپانیا شهر مادرید برگزار می‌شود. این نمایشگاه مرجعی تمام عیار برای علاقه‌مندان و فعالان حوزه مد، گرایشات و اکسسوری‌های این حوزه است. این رویداد درباره‌ی نوآوری ها در زیوراآلات و بدلیجات در اروپاست است و بستر مناسب برای ملاقات فعالان حرفه‌ای و ارائه ی محصولات جدید خود در بخش‌های مرتبط با این صنعت است.

در این رویداد مهم می توان ملحقات و متعلقات تزیینی طراحی شده برای لباس، تزیین و آرایش مو، اقلام کادوئی ، مروارید، متعلقات تزیینی دوخت لباس، جواهرات و به طور کلی زیورآلات را مشاهده کرد. این نمایشگاه یکی از جامع‌ترین و کامل ترین مکان‌هایی است که تمام اقلام و لوازم مرتبط با. بهترین و مطرح ترین شرکت های مد و سازندگان متعلقات تزیینی و زیورآلات محصولات خود را در این نمایشگاه عرضه خواهند داشت و از این فرصت جذاب و منحصر به فرد جهت اطلاع رسانی به فعالان حرفه ای جویای آخرین تحولات و گرایشات بازار بین المللی مد استفاده خواهند کرد.

نمایشگاه بین المللی جواهرات و لوازم جانبی مد

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای اسپانیا

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

معرفی شهر مادرید

شهر مادرید، شهر موسیقی، شب‌های روشن، فوتبال و موزه‌هاست. مادرید، پایتخت ماتادورها، یکی از زیباترین شهرهای اروپا و جهان است. این شهر مرکز فرهنگ، تجارت و توسعه اجتماعی اسپانیا است. شهر مادرید درست در مرکز اسپانیا قرار دارد و در همسایگی شهر زاراگوزا است.

مادرید، شهری زنده و پر جنب و جوش که هم استانداردهای اروپای غربی را دارد و هم دارای فرهنگ غنی، هنر معماری و زندگی شبانه فوق‌العاده است. از آنجایی که مادرید پایتخت اسپانیا است؛ مقر اصلی دولت، وزارتخانه ها، موسسات، سازمانها و نهادهای دولتی است. مساحت شهر مادرید ۶۰۴ کیلومتر مربع است. این شهر پس از لندن و برلین سومین شهر بزرگ اتحادیه اروپا است. جمعیت بزرگ‌ترین شهر اسپانیا در حدود ۳٫۳ میلیون نفر است.

هتل های نزدیک در مادرید

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی