نمایشگاه فناوری های سرگرمی گوانجو چین
تور های نمایشگاهی چین - (GET show)
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : گوانجو،چین | تاریخ برگزاری : 26 بهمن 1398

معرفی نمایشگاه فناوری های سرگرمی گوانجو چین (GET show)

نمایشگاه فناوری های سرگرمی گوانجو چین (GET show) نمایشگاهی تخصصی در زمینه تجهیزات نوری، صوتی و تصویری رویداد های تفریحی است. این نمایشگاه خاص محصولاتی چون تجهیزات صوتی حرفه ای ، تجهیزات نورپردازی و فن آوری های مرتبط، فن آوری صوتی و تصویری حرفه ای، سیستم کنفرانس، صفحه نمایش LED، میکروفون، تقویت کننده قدرت، سیستم کنترل روشنایی هوشمند و دیگر وسایل مرتبط را به نمایش و عرضه می گذارد. نمایشگاه فناورزی های سرگرمی گوانجو در سال های اخیر بسیار مورد توجه شرکت های برگزاری کنفرانس ها، کنسرت ها و رویداد های تفریحی عمومی قرار گرفته است.

صنایع شرکت کنندگان و غرفه داران

تجهیزات صوتی حرفه ای ، تجهیزات نورپردازی و فن آوری های مرتبط، فن آوری صوتی و تصویری حرفه ای، سیستم کنفرانس، صفحه نمایش LED، میکروفون، تقویت کننده قدرت، سیستم کنترل روشنایی هوشمند و دیگر وسایل مرتبط

مشخصات تور نمایشگاه فناوری های سرگرمی گوانجو چین (GET show)

تاريخ حركت : 26 بهمن 1398 | تاريخ برگشت : 30 بهمن 1398

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای تجاری چین

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی صنعت صوتی و تصویری

مشخصات محل برگزاری

معرفی شهر گوانجو

گوانجو یکی از بزرگترین شهرها در کشور چین است.این شهر در جنوب کشور چین واقع شده و هر ساله گردشگران زیادی از آن بازدید می کنند.گوانجو پیشینه ای تاریخی و باستانی دارد و قدمت آن به ۲ هزار سال پیش باز می گردد.پارک آبی چیملونگ، موزه هنر رد تروی، پارک یوئه ژیو و خیابان شانگ سیاجیو از مهم ترین نقاط گردشگری هستند که می توانید هنگام سفر به این شهر از آن ها بازدید نمایید.همچنین طبیعت و کوه های زیبای بایون نیز از مکان هایی است که حتما باید به دیدن آن ها رفت.
در شهر گوانجو سالانه نمایشگاه های متعددی در زمینه های اقتصادی و تجاری برگزار می شود.نمایشگاه های گوانجو هر ساله میزبان بازدیدکنندگان و تجار فراوانی است که برای پیشرفت زمینه شغلی خود به این کشور سفر و از نمایشگاه های چین بازدید می کنند.

مقالات و دانستنی های مرتبط

معرفی برترین هتل های توکیو
مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
معرفی ۵ هتل نزدیک به مرکز نمایشگاه بین المللی دبی
مهمترین نمایشگاه های پزشکی

نمایشگاه های مرتبط

بستن منو
×

سبد خرید