نمایشگاه فناوری های سرگرمی گوانجو چین
تور های نمایشگاهی چین - (GET show)
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : گوانجو،چین | تاریخ برگزاری :     25 لغایت 28 بهمن 1400

Days
Hours
Minutes
Seconds

معرفی نمایشگاه فناوری های سرگرمی گوانجو چین (GET show)

نمایشگاه فناوری های سرگرمی گوانجو چین (GET show) نمایشگاهی تخصصی در زمینه تجهیزات نوری، صوتی و تصویری رویداد های تفریحی است. این نمایشگاه خاص محصولاتی چون تجهیزات صوتی حرفه ای ، تجهیزات نورپردازی و فن آوری های مرتبط، فن آوری صوتی و تصویری حرفه ای، سیستم کنفرانس، صفحه نمایش LED، میکروفون، تقویت کننده قدرت، سیستم کنترل روشنایی هوشمند و دیگر وسایل مرتبط را به نمایش و عرضه می گذارد. نمایشگاه فناورزی های سرگرمی گوانجو در سال های اخیر بسیار مورد توجه شرکت های برگزاری کنفرانس ها، کنسرت ها و رویداد های تفریحی عمومی قرار گرفته است.

صنایع شرکت کنندگان و غرفه داران

تجهیزات صوتی حرفه ای ، تجهیزات نورپردازی و فن آوری های مرتبط، فن آوری صوتی و تصویری حرفه ای، سیستم کنفرانس، صفحه نمایش LED، میکروفون، تقویت کننده قدرت، سیستم کنترل روشنایی هوشمند و دیگر وسایل مرتبط

مشخصات تور نمایشگاه فناوری های سرگرمی گوانجو چین (GET show)

تاريخ حركت : 24 بهمن 1400 | تاريخ برگشت : 30 بهمن یا 4 اسفند 1400

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای تجاری چین

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی صنعت صوتی و تصویری

مشخصات محل برگزاری

معرفی شهر گوانجو

گوانجو یکی از بزرگترین شهرها در کشور چین است.این شهر در جنوب کشور چین واقع شده و هر ساله گردشگران زیادی از آن بازدید می کنند.گوانجو پیشینه ای تاریخی و باستانی دارد و قدمت آن به ۲ هزار سال پیش باز می گردد.پارک آبی چیملونگ، موزه هنر رد تروی، پارک یوئه ژیو و خیابان شانگ سیاجیو از مهم ترین نقاط گردشگری هستند که می توانید هنگام سفر به این شهر از آن ها بازدید نمایید.همچنین طبیعت و کوه های زیبای بایون نیز از مکان هایی است که حتما باید به دیدن آن ها رفت.
در شهر گوانجو سالانه نمایشگاه های متعددی در زمینه های اقتصادی و تجاری برگزار می شود.نمایشگاه های گوانجو هر ساله میزبان بازدیدکنندگان و تجار فراوانی است که برای پیشرفت زمینه شغلی خود به این کشور سفر و از نمایشگاه های چین بازدید می کنند.

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی

نمایشگاه های مرتبط