شهر برگزاری :آلمان-مونیخ 

  تاریخ برگزاری :5th-7th March

Days
Hours
Minutes
Seconds

LOPEC (کنوانسیون الکترونیک ارگانیک و چاپی بزرگ)

LOPEC (کنوانسیون الکترونیک ارگانیک و چاپی بزرگ) پیشروترین نمایشگاه تجاری جهان و مهمترین کنگره برای الکترونیک انعطاف پذیر، ارگانیک و چاپی است. هر سال، بازیکنان پیشرو از همه قاره‌ها، از برنامه‌های کاربردی گرفته تا تحقیقات، در کلان شهر با فناوری پیشرفته مونیخ گرد هم می‌آیند. 168 غرفه‌دار از 25 کشور و بیش از 2400 بازدیدکننده از 43 کشور، LOPEC 2023 را به مهم‌ترین نقطه ملاقات برای صنعت تبدیل کردند. نمایشگاه کنوانسیون الکترونیک و چاپی را می‌توان  بزرگ مونیخ یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های صنعت الکترونیک و چاپی در اروپا نام برد که هر ساله در شهر مونیخ آلمان برگزار می‌شود. این نمایشگاه به عنوان یک فرصت عالی برای شرکت‌ها و تولیدکنندگان در صنعت الکترونیک و چاپی برای نمایش محصولات جدید، جذب مشتریان جدید و افزایش شبکه‌های تجاری خود به شمار می‌رودو بستر خوب و گسترده‌ای را برای بازدید کنندگان، متخصصان و کارشناسان و فروشندگان این زمینه می‌سازد. همچنین، این نمایشگاه فضای مناسبی برای آشنایی با آخرین تکنولوژی‌ها، روش‌ها و رویداد‌های صنعت الکترونیک و چاپ فراهم می‌آورد.

LOPEC رویداد پیشرو در جهان برای الکترونیک چاپی است. ترکیب نمایشگاه و کنفرانس به شما امکان می دهد پیچیدگی و ماهیت پویای صنعت را نشان دهید. همچنین مکانی برای جلسات سطح بالا بین تولید کنندگان، مشتریان صنعتی و موسسات تحقیقاتی فراهم می کند. LOPEC رویداد بین المللی پیشرو برای الکترونیک چاپی است. این مهم ترین بستر ارتباطی است. Messe München این رویداد را به عنوان بخشی از مشارکت استراتژیک با OE-A سازماندهی می کند.

LOPEC یک رویداد بین المللی پیشرو در الکترونیک چاپی است. ترکیب نمایشگاه و کنفرانس به شما امکان می دهد پیچیدگی و ماهیت پویای صنعت را نشان دهید. همچنین مکانی برای جلسات سطح بالا بین تولید کنندگان، مشتریان صنعتی و موسسات تحقیقاتی فراهم می کند. LOPEC رویداد بین المللی پیشرو برای الکترونیک چاپی است. این مهم ترین بستر ارتباطی است. Messe München این رویداد را به عنوان بخشی از مشارکت استراتژیک با OE-A سازماندهی می کند.

LOPEC (کنوانسیون الکترونیک ارگانیک و چاپی بزرگ)

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا آلمان

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

موضوعات مورد بررسی در این نمایشگاه عبارتند از:

1. تکنولوژی های جدید در صنعت چاپ و الکترونیک
2. روند های نوین در طراحی گرافیک و چاپ
3. مواد و محصولات نوآورانه برای چاپ الکترونیکی
4. امنیت و حفاظت اطلاعات در دنیای الکترونیک
5. تجارب کاربری بهبود یافته در دستگاه های الکترونیکی
6. پلتفرم های نرم افزاری برای طراحان گرافیک و چاپ
7. روش های پایدار برای تولید و استفاده از محصولات الکترونیک و چاپ
8. روند های بازار و فرصت های جدید در صنعت چاپ و الکترونیک

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی