دبی 25th-27thOCT 2024

Days
Hours
Minutes
Seconds
نمایشگاه بین‌المللی عضلانی دبی با همکاری دبی اکتیو و دبی اکتیو ایندستری، یکی از بزرگ‌ترین رویداد‌های تناسب اندام در خاورمیانه را در حوزه کشور‌های خلیج‌فارس و خاورمیانه برگزار می‌کنند. در این نمایشگاه افراد متعصب و متخصص در زمینه تناسب اندام حضور دارند. این افراد می‌توانند با سنارگان این صنعت ملاقات کرده، از آن‌ها الهام گرفته، بهترین و جدید‌ترین محصولات تناسب اندام دنیا را بررسی کرده  در دسترس دارند. در این نمایشگاه آموزش‌های تخصصی، نکات، مورد بررسی قرار گرفته و در دسترس عموم قرار می گیرد. با شرکت در این نمایشگاه علاوه بر اطلاع از بروز ترین  نکات و دستگاه‌ها و روش های اموزشی در حوزه تناسب اندارم می‌توانید یک آخر هفته کامل از سرگرمی و سرگرمی داشته باشید، مسابقات و دموهای هیجان انگیز را تماشا کنید و صدها نمونه و هدایای رایگان دریافت کنید.
به عنوان بخشی از رشد و تقاضای مداوم جامعه حرفه ای تناسب اندام، تناسب اندام و ورزش برای داشتن یک پلت فرم اختصاصی در منطقه برای شبکه سازی و توسعه کسب و کار جدید، صنعت فعال دبی را راه اندازی کرده ایم. قالب و برنامه رویداد با گرد هم آوردن خریداران و فروشندگان، تقویت مشارکت هایی که می تواند باعث رشد شود، و صنعت را قادر می سازد تا در یک محیط پویا شبکه سازی کند، نیازهای صنعت را برآورده می کند.روزهای مصرف کننده در روز دوم و سوم در نمایشگاه عضله دبی شامل برخی از سرگرم کننده ترین مسابقات ورزشی جهان، مانند قوی ترین، کالیستنیکس، بوکس، هنرهای رزمی ترکیبی، کیک بوکس، بدنسازی، وزنه برداری و بسیاری دیگر از جمله برخی از هیجان انگیزترین استعدادهای محلی، منطقه ای و بین المللی هستند که از شیلی، ایالات متحده، آفریقای جنوبی، استرالیا و غیره می آیند.
این رویداد توسط HBG  ، شرکت IEG – گروه نمایشگاهی ایتالیا، با همکاری شورای ورزش دبی، تمام قدرت بین المللی خود را برای برگزاری این نمایشگاه به گذاشته است و برای بهبوبد تجارت و توسعه حوزه تناسب‌اندام در دبی و بخش‌های امارات متحده عربی همراه است. بهترین فرصت برای هر برند تناسب اندام است که به دنبال افزایش آگاهی، ایجاد هزاران سرنخ و به دست آوردن مشتریان جدید است. در نمایشگاه بین‌المللی تناسب اندام دبی افراد و  شرکت های b2b با برندهای پیشرو جهانی مانند Technogym، Life Fitness، Matrix، Panatta و AKI Fitness و برندهای نوآوران فناوری تناسب اندام مانند Lacertosus و Booty Builder حضور پیدا خواهند کرد.
امسال دبی اکتیو اینداستری، دبی ماسل شو و دبی اکتیو در فضای نمایشگاهی به مساحت 20.000 متر مربع میزبان 125 سخنران از سراسر جهان، 250 غرفه دار از برندهای مطرح جهان در زمینه تغذیه ورزشی، تناسب اندام و بدنسازی از 25 شرکت کننده بودند. کشورها، از بیش از 600 ورزشکار و تأثیرگذار از سراسر کره زمین استقبال کردند. در طول این سه روز، برنامه ای پر از رویدادها: جلسات سازمانی و اقتصادی، سمینارهای تجاری غیرقابل فراموشی، کنفرانس های انگیزشی و آموزشی، مسابقات مشهور جهانی، پشت سر هم و مداوم کلاس های تناسب اندام گروهی هیجان انگیز برگزار خواهند کرد. همچنین دبی اکتیو  با حضور 200 نماینده اجلاس C-level از سالن‌های ورزشی، هتل‌ها، خرده‌فروشان کالاهای ورزشی، اپراتورهای سلامت، سرمایه‌گذاران سازمانی و سایر شرکت‌های تناسب اندام و سلامتی عنوان یکی از معتبر‌ترین و بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های بین‌المللی حوزه خلیج‌فارس و منطقه خاورمیانه را به خود اختصاص داده است.

Dubai Muscle Show & Active Show 2023

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا دبی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

به عنوان یک تناسب اندام حرفه ای یا تاجر، نمایشگاه عضلانی دبی:
– به شما امکان دسترسی به بزرگترین گردهمایی مشتریان احتمالی در خاورمیانه را می دهد
– فرصت‌های بی‌نظیر شبکه‌سازی را با همتایان خود در اختیار شما قرار می‌دهد
– دسترسی رایگان خود را به تعدادی از کنفرانس های تجاری و رویدادهای آموزشی بدهید.
– شما را با بیشترین تعداد کارفرمایان بالقوه در خاورمیانه آشنا می کند
– به شما این فرصت را می دهد که با تعدادی از استادان صنعت بین المللی و منطقه ای آشنا شوید و بشنوید

هتل های دبی

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی