نمایشگاه صنعت ساخت و ساز
تور های اروپایی با تورک تراول

7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم

در کمتر صنعتی شاهد تنوع و گوناگونی مانند صعنت ساخت و ساز میباشیم. این تنوع در نمایشگاه های مرتبط به صنعت ساخت و ساز نمود پیدا می کند. بخش هایی نظیر معماری، ماشین آلات ساخت، مواد، ساختمان، تکنولوژی، طراحی داخلی، ساخت و ساز مقاوم و فاضلاب دارای نمایشگاه های جداگانه در صنعت ساخت و ساز می باشند.

همانند موضوعات خاصی مانند تکنولوژی، ماشین آلات و مواد، موضوعات پیشرو مانند بهره انرژی و پایداری نیز دارای درخواست های بیشماری است، در حالی که دیجیتالی شدن یک فاکتور مهم در صنعت ساخت و ساز محسوب میشود.

تکنولوژی خانه های هوشمند و مدل سازی اطلاعات ساختمانی ورد زبان هر کسی است.به علاوه، بخش های فرعی مانند محوطه سازی و باغبانی، زیبایی و نماسازی ساختمان، نورپردازی، کارهای تکمیلی هستند که در نمایشگاه های صنعت ساخت و ساز به نمایش گذاشته میشود.

به دلیل متنوع بودن  نمایشگاه های ساخت و ساز، ما نمایشگاه های  آلمان در زمینه ساخت و ساز برگزار می شود را نوشته ایم.

نمایشگاه نور+ساختمان فرانکفورت-نمایشگاه پیشرو در بخش تکنولوژی خدمات نورپردازی و ساختمان

این نمایشگاه هر دوسال در مرکز نمایشگاهی فرانکفورت برگزار می گردد. آخرین بار 2700 غرفه دار از 55 کشور جهان آخرین محصولات و نوآوری های خودشان را در صنعت نور، الکترونیک، اتومایسون خانگی و ساختمان، زمینه های نرم افزاری و بخش ساخت در رویداد جهانی نور+ساختمان ارائه دادند.  

نمونه محصولات با رنج گسترده ای از طراحی نور در استایل های مختلف تا لامپ ها و روشنایی های تکنیکی در گونه های مختلف ، مناسب هر دستگاهی، همراه با گستره‌ی وسیعی از اجزا و لوازم جانبی مانند نورپردازی بیرونی و خیابانی ارائه می شوند. این ویژگی ها باعث میشود نمایشگاه فرانفکورت به بزرگترین رویداد برای نورپردازی تبدیل شود و یک مرکز برای ارتباط معماران، برنامه ریزان، افراد فعال در حوزه الکترونیک، خرده فروشان و پیمانکاران ساختمان از سراسر جهان باشد.

به دلیل حضور بازدید گنندگان فراوان که تعداد آنها پنجاه درصد نسبت به کل بازدیدکنندگان نمایشگاه های صنعت ساخت و ساز می شود، این نمایشگاه به بزرگترین نمایشگاه ساخت و ساز جهان معروف شده است.

زمان برگزاری: 8ام الی 13 ام مارس سال 2020

 

نمایشگاه HOLZ-HANDWERK   و FENSTERBAU FRONTALE نمایشگاه دوگانه نورمبرگ

نمایشگاه FENSTERBAU FRONTALE در بخش پنجره، در و نما فعال است و نمایشگاه HOLZ-HANDWERK در بخش نجاری در نورمبرگ و در یک مکان مشترک برگزار می شوند. این نمایشگاه دوتایی بخش هایی مانند مهندسی، تکنولوژی اتوماسیون، مبلمان و لوازم مبلمان را پوشش میدهد.

به عنوان یک نمایشگاه تخصصی که شامل تکنولوژی مهندسی نور و محصولات برای ساخت و صنعت و نجاری برگزار می شود، نمایشگاه HOLZ-HANDWERK یکی از مهمترین نمایشگاه های نحاری و ساخت مبلمان اروپا محسوب میشود. گسترده وسیع محصولات، آخرین مدها و نوآوری های صنعت چوب شامل اره ها، دستگاه های شن و ماسه، ماشین های نجاری و سیستم های استخراج را به نمایش می گذارند.

نمایشگاه FENSTERBAU FRONTALE یک نمایشگاه جهانی برای در، پنجره و نما می باشد.

بیش از یکصدوده هزار بازدید کننده و 1329 غرفه دار از 42 کشور، نشان دهنده اینست که یک نمایشگاه برجسته در صنعت ساخت و ساز محسوب میشود.

زمان برگزاری: 18ام الی 21 ام مارس سال 2020

نمایشگاه IFH/Intherm در نورمبرگ-نمایشگاه تجاری در فاضلاب، گرمایش، تهویه هوا و انرژی های تجدید پذیر

نمایشگاهی با وسعت ده زمین فوتبال، نمایشگاه IFH/Intherm بازه گسترده ای از راه حل های عملی تا محصولات نوآورانه و خدمات لوله کشی، گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع، انرژی های تجدید پذیر را ارائه می دهد. این نمایشگاه، یک نمایشگاه عالی برای بازرگانان، مشاوران انرژی، متخصصین امر ساخت و معمارانی است که در تلاشند آخرین مدها و محصولات و مزایای فرصت های شبکه ای بهره منده بشوند، می باشد.

این نمایشگاه هر دوسال در مرکز نمایشگاهی فرانکفورت برگزار می گردد.

زمان برگزاری: 21ام الی 24 ام آوریل سال 2020

نمایشگاه IFAT مونیخ- پیشرو در زمینه تکنولوژی های زیست محیطی

تکنولوژی زیست محیطی راه و استراتژی برای تمامی بخش های صنعت ساخت و ساز که بر روی محیط زیست تأثیر گذار است، فراهم می آورد. در یک رویداد جهانی برای منابع آبی، فاضلاب، دفع زباله و مواد خام که 3305 غرفه دار در آن شرکت میکنند، تکنولوژی های آینده و نوآوری های استراتژی و راهبردهای متناسب با نیازهای خاص بازار ارائه می شود.

زمان برگزاری: 4ام الی 8 ام مِی سال 2020

نمایشگاه GaLaBau در نورمبرگ-نمایشگاه پیشرو در فضای سبز شهری و فضاهای باز

نمایشگاه GaLaBau که هر دو سال در نورمبرگ برگزار می شود، یکی از مهم ترین رویدادهای تخصصی برای بخش فضای سبز و باغبانی در اروپا محسوب میشود. این نمایشگاه بین المللی سردمدار فراهم نمودن اطلاعات در مورد مدهای برنامه ریزی، ساختمان و نگهداری از گیاهان است.

در آخرین نمایشگاه GaLaBau برگزار شده، 1253 غرفه دار در این نمایشگاه شرکت کرده اند، 14 سالن برای اولین بار اشغال شد و بیش از هفتاد هزار بازدیدگنندگان از این نمایشگاه چهار روزه بازدید کردند.

زمان برگزاری: 16 الی 19 ام مِی سال 2020

فهرست تور های نمایشگاهی مرتبط

مجله گردشگری تورک

معرفی مهم ترین نمایشگاه های آلمان
12 دلیل ریجکت شدن ویزای شنگن
چگونه شانس دریافت ویزای شنگن خود را افزایش دهیم؟!
معرفی پنج نمایشگاه مهم شهر ورونا که باید در آن شرکت کرد.
بستن منو