تور های اروپا
تور های اروپایی با تورک تراول

طبیعت اتریش

حيوانات اتريش

شهر وين در اتريش داراي باغي وحشي است كه به معناي واقعي كلمه، باغ وحش است، كه بر اساس كاخ معروف Schönbrunn در وين، اتريش ساخته شده است. اين باغ وحش در سال 1752 توسط امپراطوري اتريش تأسيس شد و قديمي ترين باغ وحش در جهان است. امروزه اين باغ وحش خود را به عنوان يك باغ وحش مرجع شناخته و در نظر گرفته كه هدف اصلي آن يك مركز براي حفاظت از گونه‌ها و حفاظت از طبيعت عمومي است و همچنين در دستور كار خود با آموزش و پرورش نيز همكاري مي‌كند. ساختمان هاي باقي مانده دورۀ باروك ساخته شده و در سال‌هاي اخير توسط عناصر معماري به باغ وحش مدرن تبديل شده اند.

حيوانات پستانداران در اتريش

جوندگان بزرگترين نوع پستانداران را در اتريش تشكيل مي‌دهند كه بيش از 40 درصد از گونه‌هاي پستانداران هستند. آنها داراي دو ريزسور در فك بالا و پايين هستند كه به طور مداوم رشد مي كند و بايد نگهداري شوند. بيشتر جوندگان كوچك هستند، هرچند كه Capybara ميتواند تا 45 كيلوگرم (100 كيلوگرم) وزن پيدا كنند.

پرندگان اتريش :

. پرنده هاي اتريش شامل مجموع 416 گونه هستند، كه 90 آنها نادر يا تصادفي هستند، كه 14 مورد از سال 1950 هنوز به ثبت نرسيده‌اند.

 

 

پوشش گياهي در اتريش

كشور اتريش در اروپاي مركزي و در نيمكره شمالي زمين قرار دارد؛ از يك سو كوه هاي پربرف آلپ و از سوي ديگر، زمين هاي سبز و هموار از شاخصه هاي طبيعت اين كشور به شمار مي روند. اتريش كشور درياچه هاست و رود دانوب، طولاني ترين رود جهان در اتريش به چشم مي خورد.

از يك سو كوه هاي پربرف آلپ و از سوي ديگر زمين هاي سبز و هموار از شاخصه هاي طبيعت اين كشور به شمار مي روند. اتريش كشور درياچه ها است و رود دانوب، طولاني ترين رود جهان در اتريش به چشم ميخورد.

جاده آلپي گراس گلاكنر اتريش

اين جاده خوش منظره و زيبا قطعاً ارزش ديدن را دارد. اين جاده شما را به پارك ملي هوهه تائرن و ارتفاعات گراس گلاكنر (بلندترين كوه هاي اتريش) مي رساند و از ميان يخچال طبيعي پاسترز مي گذرد. اين جاده بهترين مسير براي تجربه چشم انداز اتريش است، زيرا از ميان جنگل هاي كوهستاني، علفزارهاي آلپ و دشت هاي يخ و صخره هاي تند عبور مي كنيد. مي توانيد اتومبيلي كرايه كنيد، اتوبوس بگيريد يا با موتورسيكلت، دوچرخه يا حتي با پاي پياده اين مسير را تجربه كنيد، در هر صورت اين تجربه اي فراموش نشدني در كل زندگي تان خواهد بود.

موست ويرتل اتريش

موست ويرتل مسحور كننده ترين منطقه جنوب اتريش است. علفزارهاي سبز در شمال با قله هاي پربرف در جنوب در اين منطقه به هم مي پيوندند. اين پيوند مناظر به اين مناطق جذابيتي بي نهايت مي بخشد. مناظر باشكوه آن جزو عجايب چشمگير براي كودكان و بزرگسالان است و فعاليت هايي براي آنها فراهم مي كند و امكان اسكي كردن نيز در اين منطقه وجود دارد.

فهرست تور های نمایشگاهی مرتبط

مجله گردشگری تورک

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی