تور های اروپا
تور های اروپایی با تورک تراول

موقعیت جغرافیای انگلستان

جغرافياي طبيعي در انگلستان

جغرافياي طبيعي انگلستان به چند قسمت جداگانه تقسيم مي شود. اول منطقه كوهستاني كه شامل سنگلاخ‌ها و ناهمواري‌هاست. دوك منطقه دشتي كه شامل مناطق مرتفع است و باران كتري دارد و البته رشته كوه‌هاي قديمي و به طور كلي اين كشور داراي آب و هواي معتول دريايي است.

منطقه كوهستاني اين منطقه شيب هاي فرسوده كوه‌ها پوشيده و توسط دره‌ها و دشت‌هاي زيادي از هم جدا شده است. اين مناطق نسبت به مناطق مسطح تر، بارندگي بيشتري دارند و معمولاً براي كشاورزي مناسب نيستند. رشته كوه پنين، كوه‌هاي كامبريان و كوه‌هاي ليك ديستريك در منطقه كوهستاني اين كشور قرار دارند. منطقه دشتي اين منطقه، داراي باران كمتري است. اين منطقه براي كشاورزي مناسب است. چشم‌انداز محل مناسبي براي زندگي كشاورزي است. زمينهاي پست انگلستان عبارتند از: كاست ولد هيلز، چيلدرن هيلز، نورث داون و ساوت داون. انگلستان داراي رودخانه‌هاي داخلي است. رودخانه تيمز، مرسي و رودخانه تاين كه به ترتيب داراي بنادر رسمي در لندن ليورپول و نيوكاسل و از اهميت ويژه‌اي برخوردار است.

موقعيت جغرافيايي انگلستان

رشته كوه پنين، داراي قدمتي 300 ميليون ساله است. اين رشته كوه داراي حدود 400 كيلومتر يا 250 مايل طول بوده و تمام منطقه پنين داراي دره‌هاي متنوع، رودخانه‌ها و شيب‌هاي صخره‌اي است كه به عنوان بخشي از توپوگرافي آن معرفي مي‌شود. آب و هواي انگلستان، به عنوان “دريايي معتدل” توصيف مي شود. درجه حرارت در زمستان به ندرت به زير صفر درجه سانتيگراد مي‌رسد، در حالي كه در اوج تابستان مي تواند به حدود سي درجه سانتيگراد برسد. ژانويه و فوريه سردترين و معمولاً برفي‌ترين و جولاي گرم‌ترين ماه سال هستند. انگلستان، با توجه به نزديكي آن به اقيانوس اطلس، كشور نسبتا مرطوبي است كه به نوبه خود، زمين هاي سرسبز و با شكوهي را براي آن به ارمغان آورده است.

فهرست تور های نمایشگاهی مرتبط

مجله گردشگری تورک

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی