نمايشگاه بين المللی بسته بندی لوازم آرايشی ايتاليا
COSMOPACK 2019
تور های نمایشگاهی ایتالیا
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : بولونیا ،ایالیا | تاریخ برگزاری : 22 اسفند 1397

معرفی نمايشگاه بين المللی بسته بندی لوازم آرايشی ايتاليا

نمایشگاه بسته بندی لوازم آرایشی بولونیا (Cosmopack) بزرگترین نمایشگاه بین المللی در زمینه اجزای مختلف زنجیره تولید لوازم آرایشی شامل مواد اولیه، ماشین آلات و سیستم های خودکار، بسته بندی و راه کارهای کامل خدماتی به شمار می آید. محتوای خلاق، محصولات نمایشی و فرمول های نوآورانه، این نمایشگاه را به رویدادی منحصر به فرد تبدیل کرده است. تمام قدرت این نمایشگاه در هدف آن خلاصه شده که عبارت از فرآیند تولید، همکاری تمام اعضا برای کشف مواد جدید، تدوین بافت های جدید و طراحی ماشین آلات خلاقانه جدید برای تولید و بسته بندی است. نمایشگاه بسته بندی بولونیا در خلال نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی بولونیا برگزار می شود و از مزایای بسیار همکاری با بانفوذ ترین نمایشگاه زیبایی استفاده می کند که در آن تمام بخش های صنعت با هم زیر یک سقف گرد هم می آیند.

صنایع شرکت کنندگان و غرفه داران

پخش کننده ها، دستگاه های مخلوط کن، خرد کن ها، ماشین آلات پرکن و بسته بندی – تمام شرکت های بزرگ ماشین آلات و تکنولوژی در بخش لوازم آرایشی و بهداشتی را می توان در پاویون ٢٠ نمایشگاه بسته بندی بولونیا پیدا کرد.
این رویداد هر ساله بازدیدکنندگان شایسته ای را از سراسر جهان جذب می کند (مدیران تحقیق و توسعه، مدیران کارخانه، مدیران عملیات، مدیران خرید، و تولیدکنندگان قراردادی که در نمایشگاه بسته بندی بولونیا دارای غرفه هستند از مخاطبان هدف اصلی این نمایشگاه هستند).
نمایشگاه بسته بندی بولونیا توجه ویژه ای به کارخانه های ماشین آلات و بخش محصولات خودکار می کند. در طول دو دوره گذشته، بخش اختصاصی “کارخانه نمایشگاه بسته بندی بولونیا”، ایجاد شده است، که در آن تولیدکنندگان محصولات اصلی (OEMs) و ارائه دهندگان محصولات خودکار در مرکز صحنه نمایش حضور داشتند.

مشخصات تور نمايشگاه بين المللی بسته بندی لوازم آرايشی ايتاليا

تاريخ حركت : 22 اسفند 1397 | تاريخ برگشت : 27 اسفند 1397

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای شنگن تجاری

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

خدمات ویزا

(ویزا به صورت مولتی و حداقل 1 ماه و نیم می باشد.)هزینه ورودی سفارت (88 یورو)، ترجمه مدارک، ورودیه اماکن دیدنی و عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می باشد. جهت اقامت دراتاق سینگل به ازای هر شب 90 یورو به مبلغ تور اضافه می گردد. ضمانت اجرای تور فوق 15 نفر به بالا می باشد در صورت به حد نصاب نرسیدن با افزایش نرخ قابل اجرا می باشد. ویزا گروه تجاری و با دعوتنامه می¬باشد لذا ضمانت بازگشت از سفر به ازای هر نفر 40 میلیون تومان الزامی می باشد.

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی وکلا

تور های نمایشگاهی پزشکی

تور های نمایشگاهی نفت و گاز

تور های نمایشگاهی کشاورزی

تور های نمایشگاهی صنایع غذایی

تور های نمایشگاهی کتاب و انتشارات

تور های نمایشگاهی صنعت ساختمان

تور های نمایشگاهی صنعت چاپ

مشخصات محل برگزاری

معرفی ایتالیا

ایتالیا کشوری در جنوب قاره اروپا است که پایتخت آن شهر رم می‌باشد. این کشور از شبه‌جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل وساردِنی در دریای مدیترانه تشکیل شده‌است. امروزه ایتالیا کشوری توسعه‌یافته‌است و جزو گروه هشت به‌شمار می‌آید. واحد پول این کشور یورو و زبان رسمی آن ایتالیایی است. جمعیت ایتالیا ۶۰ میلیون و ششصد هزار نفر است و ۹۱٫۶ درصد مردم آن مسیحی هستند. ایتالیا پنجمین کشور پرجمعیت اروپا و بیست و سومین کشور پرجمعیت دنیا است. ایتالیا آب‌وهوای معتدل فصلی دارد و آب‌وهوای مناطق ساحلی آن با شرایط هوایی کوهستان‌های داخلی تفاوت زیادی دارد. دو کشور مستقل بسیار کوچک به نام‌های واتیکان و سان مارینو در درون خاک ایتالیا قرار دارند. یک تکه از خاک ایتالیا نیز بیرون از خاک اصلی این کشور و در سوئیس قرار دارد که کامپیونه دیتالیا نامیده می‌شود. رم، پایتخت ایتالیا، به عنوان پایتخت امپراتوری روم و اقامتگاه پاپ، برای سده‌های پیاپی از مراکز سیاسی و مذهبی تمدن غرب بود.

نمايشگاه بين المللی بسته بندی لوازم آرايشی ايتاليا

هتل های نزدیک نمايشگاه بين المللی بسته بندی لوازم آرايشی ايتاليا

مقالات و دانستنی های مرتبط

تأثیر لینکدین بر افزایش شناسایی غرفه خود در نمایشگاه
مناسب ترین اندازه برای غرفه های نمایشگاهی چقدر است؟
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
معرفی هفت نمایشگاه بزرگ در کشور چین برای یافتن بهترین شرکای تجاری در چین

نمایشگاه های مرتبط

نمايشگاه صنعت ساختمان دبی (The Big 5)
دبی
4 - 7 آذر 98
نمایشگاه درب و پنجره شانگهای چین (Fenestration BAU)
شانگهای
10 - 13 آبان 98
نمایشگاه آسانسور اروپا - آلمان (Interlift)
آوگسبورگ
23 - 26 مهر 98
نمایشگاه صنعت تبلیغات و چاپ ساین SIGN استانبول
استانبول
28 - 31 شهریور 98
بستن منو