نمايشگاه بين المللی بسته بندی لوازم آرايشی ايتاليا
تور نمایشگاهی ایتالیا - Cosmopack
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : بولونیا ،ایالیا | تاریخ برگزاری :         19 لغایت 22 اسفند 1400

معرفی نمايشگاه بين المللی بسته بندی لوازم آرايشی ايتاليا (Cosmopack)

نمايشگاه بين المللی بسته بندی لوازم آرايشی ايتاليا (Cosmopack) از جمله بزرگترین رویداد های زنجیره تولید لوازم آرایشی از مواد اولیه و ماشین آلات است تا بسته بندی و پخش. بزرگترین دست اندرکاران لوازم آرایشی و بهداشتی در نمایشگاه بسته بندی لوازم آرایشی بولونیا گرد هم می آیند تا تازه ترین فرمول ها و شیوه های خلاقانه خود را عرضه نمایند و شبکه تجاری خود را گسترش دهند. این نمایشگاه همزمان با نمایشگاه لوازم آرایشی بولونیا (Cosmoprof) برگزار می شود و از این نظر فرصتی ایده آل برای فعالان حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی تا با جدید ترین متد های این صنعت آشنا شوند و با بزرگان این رشته از نزدیک آشنا شوند.

صنایع شرکت کنندگان و غرفه داران

  • دستگاه ها و تجهیزات
  • مواد خام
  • بسته بندی اولیه و ثانویه
  • تولید قراردادی

مشخصات تور نمايشگاه بين المللی بسته بندی لوازم آرايشی ايتاليا (Cosmopack)

تاريخ حركت : 18 اسفند 1400 | تاريخ برگشت : 22 یا 28 اسفند 1400

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای شنگن تجاری

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

خدمات ویزا

(ویزا به صورت مولتی و حداقل 1 ماه و نیم می باشد.)هزینه ورودی سفارت (88 یورو)، ترجمه مدارک، ورودیه اماکن دیدنی و عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می باشد. جهت اقامت دراتاق سینگل به ازای هر شب 90 یورو به مبلغ تور اضافه می گردد. ضمانت اجرای تور فوق 15 نفر به بالا می باشد در صورت به حد نصاب نرسیدن با افزایش نرخ قابل اجرا می باشد. ویزا گروه تجاری و با دعوتنامه می¬باشد لذا ضمانت بازگشت از سفر به ازای هر نفر 40 میلیون تومان الزامی می باشد.

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی لواز آرایشی

مشخصات محل برگزاری

معرفی شهر بولونیا

بولونیا از شهر های تاریخی و تماشایی شمال کشور ایتالیا است. این شهر سرشار از بنای های تاریخی و بازمانده از زمان رنسانس است که قدم زدن در آن را به تجربه ای بی نظیر تبدیل می کند. تالار شهر (City Hall)، فواره نپتون(Fountain of Neptune)، کلیسای سن پترونیو(Basilica di San Petronio) و برج های تاریخی آسینلی (Asinelli) و گاریسندا(Garisenda) نمونه هایی بسیار زیبا از مجموعه جاذبه های تاریخی شهر بولونیا است. علاوه بر این جذابیت های تاریخی، شهر بولیونیا دارای خیابان ها و محله هایی توریستی است که در آنها می توان طیفی گسترده از رستوران ها، کافه ها و فروشگاه های نقلی و سنتی یافت. بولونیا همواره شهری مهم در ایتالیا بوده است و در سال 2000 میلادی این شهر به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا و در سال 2006 میلادی، شهر موسیفی یونسکو، معرفی شد. شهر بولونیا از نظر کشاورزی، صنعتی، اقتصادی و حمل و نقل، پایگاهی مهم برای کشور ایتالیا است و با داشتن مجموعه ای نمایشگاهی فعال، این شهر هر ساله محل برگزاری بسیاری از نمایشگاه های ایتالیا است. به همین دلایل، شهر بولونیا یکی از ثروتمند ترین شهر های ایتالیا به شمار می رود.

هتل های پیشنهادی بولونیا - از نگاه برگزار کنندگان نمایشگاه های بولونیا

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی

نمایشگاه های مرتبط