نمایشگاه بين المللی معماری ساختمان هلند
تور های نمایشگاهی هلند
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : رتردام، هلند |

تاریخ برگزاری : 11 لغایت 13 آبان 1400

Days
Hours
Minutes
Seconds

معرفی نمایشگاه بین المللی معماری ساختمان هلند

اين نمايشگاه هر دو سال يك بار در هلند برگزار می شود. كه پس از برگزاری 14 دوره موفق در حال حاضر در روتردام در 12 و13 سپتامبر 2018 برگزار خواهد شد. دوره بعدی اين نمايشگاه با موضوع “معماری و نور”، است كه برای معماران (داخلی) موضوع بسيار جالب و مهم مي باشد، هم امكان تمركز روی فضای داخلی و خارجی را میسر می كند.

اين نمايشگاه هر دو سال يك بار در هلند برگزار می شود. كه پس از برگزاری 14 دوره موفق در حال حاضر در روتردام در 12 و13 سپتامبر 2018 برگزار خواهد شد. دوره بعدی اين نمايشگاه با موضوع “معماری و نور”، است كه برای معماران (داخلی) موضوع بسيار جالب و مهم مي باشد، هم امكان تمركز روی فضای داخلی و خارجی را میسر می كند.

صنایع شرکت کنندگان و غرفه داران

پوشش ساختمان: پانل های بیرونی، روکش فلزی و نمای داخلی وخارجی، عایق بندی، سیستم هوا و سیستم گردش آب ، ساخت سقف، سازه های باربری، پوشش سقف، سیستم های زهکشی و آب باران و …) سیستم های ساختمان: روشنایی ، بهداشتی، گرمایش، تهویه مطبوع، برق و کنترل، لوله کشی، انرژی های تجدید پذیر.
مهندسی داخلی ساختمان: طرح بندی و طراحی داخلی، ارتفاعات استاندارد، درب داخلی، پوشش کف، پوشش-های دیوار، دیوارهای پارتیشن و سقف، رنگ و چسب، اتصالات درب و پنجره، کف و پله، پشت بام، فضای باز، مهندسی نور و مکانیک ساختمان.

مشخصات تور نمایشگاه بین المللی معماری ساختمان هلند Architect @Work

تاريخ حركت : 10 آبان 1400 | تاريخ برگشت : 15 یا 20 آبان 1400

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای شنگن تجاری

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

خدمات ویزا

(ویزا به صورت مولتی و حداقل 1 ماه و نیم می باشد.)هزینه ورودی سفارت (88 یورو)، ترجمه مدارک، ورودیه اماکن دیدنی و عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می باشد. جهت اقامت دراتاق سینگل به ازای هر شب 90 یورو به مبلغ تور اضافه می گردد. ضمانت اجرای تور فوق 15 نفر به بالا می باشد در صورت به حد نصاب نرسیدن با افزایش نرخ قابل اجرا می باشد. ویزا گروه تجاری و با دعوتنامه می¬باشد لذا ضمانت بازگشت از سفر به ازای هر نفر 40 میلیون تومان الزامی می باشد.

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی وکلا

تور های نمایشگاهی پزشکی

تور های نمایشگاهی نفت و گاز

تور های نمایشگاهی کشاورزی

تور های نمایشگاهی صنایع غذایی

تور های نمایشگاهی کتاب و انتشارات

تور های نمایشگاهی صنعت ساختمان

تور های نمایشگاهی صنعت چاپ

مشخصات محل برگزاری

معرفی شهر رتردام

این شهر نزدیك به یك میلیون نفر جمعیت دارد و نیمی از این تعداد را مهاجران خارجی یا خارجی تبارها تشكیل می‌دهند كه تنوع آنها به بیش از صد و پنجاه ملیت می‌رسد، و جمعیت فارسی زبانان نیز در آن كم نیست. طبق آمار سال ۲۰۱۶ میلادی مردم این شهر را خود هلندی‌ها و بعد مهاجرین مراكشی، سورینامی و سپس ترك‌ها تشكیل می‌دهند.هستهٔ اصلی این شهر تاریخی در قرون وسطا بوجود آمد و در قرن شانزدهم توسعه یافت و تبدیل به مهم‌ترین بندر تجاری اروپا شد. در قرون هفدهم و هجدهم كه دوران شكوفایی اقتصاد استعماری هلند بود، خانه‌های اعیان نشین بسیاری در حاشیهٔ كانالهای بیرونی ساخته شدند كه بسیاری از آنها هنوز هم پابرجا هستند. آمستردام یكی‌از محبوب‌ترین هدف‌های گردشگری در اروپا با بیش‌از چهار میلیون بازدیدكننده از سراسر جهان در سال است. بخش مركزی آمستردام بافت فشرده و زیبای قدیمی خود را به خوبی حفظ كرده‌است و به یك موزهٔ روباز و دیدنی می‌ماند. به همین خاطر یكی از جاذبه‌های گردشگری در آمستردام، قایق‌سواری در كانال‌های داخل شهر است كه از مقابل بسیاری از ساختمان‌های زیبای شهر می‌گذرد .

نمایشگاه معماری هلند

هتل های نزدیک نمایشگاه معماری ساختمان هلند

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی

نمایشگاه های مرتبط