نمايشگاه ترمينال نفتی هلند
تور های نمایشگاهی هلند
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : رتردام، هلند |

تاریخ برگزاری : 17 لغایت 19 اسفند 1400

Days
Hours
Minutes
Seconds

معرفی نمايشگاه ترمينال نفتی هلند

نمایشگاه و کنفرانس سه روزه ترمینال نفتی در روتردام در قلب منطقه ARA برگزار خواهد شد. این مجموعه برای پانزدهمین بار به Ahoy بازگشت خواهد گشت و همچنان با همکاری متخصصان صنعت ذخیره سازی مخزن از سراسر جهان برای فرصت های تجاری، شبکه سازی و اشتراک دانش در تاریخ 26-28 مارس 2019 برگزار خواهد شد! با توجه به اینکه نفت همچنان بر تمام انرژی های جهانی غلبه دارد، تقاضا برای ذخیره سازی محصولات نفتی در اروپا افزایش یافته است و در طول 2 سال گذشته، تقاضای جهانی اروپا از 20 درصد افزایش یافته است که بیش از دو برابر بیشتر از هند است. افزایش نیازهای ذخیره سازی به این معنی است که فناوری جدید، مواد و تجهیزات اتوماسیون بازار را سیل می کنند تا اطمینان حاصل شود که پایانه ها می توانند موقعیت پیشرو بازار خود را حفظ کنند.

صنایع شرکت کنندگان و غرفه داران

متصدیان حمل بار
متصدیان حمل مسافر
اعطا کنندگان امتیازهای انحصاری
شرکت های ساختمانی و پیمانکاران
متخصصان تعمیر و نگهداری زیرساخت و راه آهن
دولت و مدیریت عمومی
سازمان های نظارتی
انجمن ها و نهادها
مشاوران و برنامه ریزان شهری
دانشگاه ها و مدارس حرفه ای
رسانه های تخصصی

مشخصات تور نمايشگاه ترمينال نفتی هلند

تاريخ حركت : 16 اسفند 1400 | تاريخ برگشت : 21 یا 28 اسفند 1400

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای شنگن تجاری

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

خدمات ویزا

(ویزا به صورت مولتی و حداقل 1 ماه و نیم می باشد.)هزینه ورودی سفارت (88 یورو)، ترجمه مدارک، ورودیه اماکن دیدنی و عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می باشد. جهت اقامت دراتاق سینگل به ازای هر شب 90 یورو به مبلغ تور اضافه می گردد. ضمانت اجرای تور فوق 15 نفر به بالا می باشد در صورت به حد نصاب نرسیدن با افزایش نرخ قابل اجرا می باشد. ویزا گروه تجاری و با دعوتنامه می¬باشد لذا ضمانت بازگشت از سفر به ازای هر نفر 40 میلیون تومان الزامی می باشد.

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی وکلا

تور های نمایشگاهی پزشکی

تور های نمایشگاهی نفت و گاز

تور های نمایشگاهی کشاورزی

تور های نمایشگاهی صنایع غذایی

تور های نمایشگاهی کتاب و انتشارات

تور های نمایشگاهی صنعت ساختمان

تور های نمایشگاهی صنعت چاپ

مشخصات محل برگزاری

معرفی شهر رتردام

این شهر نزدیك به یك میلیون نفر جمعیت دارد و نیمی از این تعداد را مهاجران خارجی یا خارجی تبارها تشكیل می‌دهند كه تنوع آنها به بیش از صد و پنجاه ملیت می‌رسد، و جمعیت فارسی زبانان نیز در آن كم نیست. طبق آمار سال ۲۰۱۶ میلادی مردم این شهر را خود هلندی‌ها و بعد مهاجرین مراكشی، سورینامی و سپس ترك‌ها تشكیل می‌دهند.هستهٔ اصلی این شهر تاریخی در قرون وسطا بوجود آمد و در قرن شانزدهم توسعه یافت و تبدیل به مهم‌ترین بندر تجاری اروپا شد. در قرون هفدهم و هجدهم كه دوران شكوفایی اقتصاد استعماری هلند بود، خانه‌های اعیان نشین بسیاری در حاشیهٔ كانالهای بیرونی ساخته شدند كه بسیاری از آنها هنوز هم پابرجا هستند. آمستردام یكی‌از محبوب‌ترین هدف‌های گردشگری در اروپا با بیش‌از چهار میلیون بازدیدكننده از سراسر جهان در سال است. بخش مركزی آمستردام بافت فشرده و زیبای قدیمی خود را به خوبی حفظ كرده‌است و به یك موزهٔ روباز و دیدنی می‌ماند. به همین خاطر یكی از جاذبه‌های گردشگری در آمستردام، قایق‌سواری در كانال‌های داخل شهر است كه از مقابل بسیاری از ساختمان‌های زیبای شهر می‌گذرد .

نمايشگاه ترمينال نفتی هلند

هتل های نزدیک نمايشگاه ترمينال نفتی هلند

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی

نمایشگاه های مرتبط