نمايشگاه و كنفرانس بين المللی ساختمان اروپا
تور های نمایشگاهی هلند - Building Holland
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : آمستردام،هلند
تاریخ برگزاری : 16 لغایت 17 فروردین 1402

معرفی نمايشگاه و كنفرانس بين المللی ساختمان اروپا (Building Holland)

نمايشگاه و كنفرانس بين المللی یساختمان اروپا (Building Holland) این نمایشگاه نوآورانه در کشور هلند، محلی است برای تبادل اطلاعات ضروری بین فعالان صنعت ساختمان سازی و املاک و مستغلات، پیمانکاران ساختمانی و مسئولان و تصمیم گیران شهری، این نمایشگاه به یکی از رویدادهای تجاری ممتاز در صنعت ساخت و ساز در اروپا تبدیل شده است. اجرای مقررات سختگیرانه برای اجرای راه حل های پایدار و کارآمدی در مصرف انرژی، باعث توجه بیشتر به این موضوعات شده است.پیامدهای این روند مثبت، در نمایشگاه مشهود بوده و بار دیگر این نمایشگاه را به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای صنعت ساخت و ساز در اروپا مطرح کرد.از مزایای منحصر به فرد این نمایشگاه برای غرفه داران و بازدید کنندگان می توان به ترکیب فراگیر محصولات و خدمات، برنامه جامع کنفرانس ها و کنگره ها و طیف گسترده ای از اطلاعات به روز این صنعت اشاره کرد.برخی از موضوعات مورد توجه مفاهیمی چون ساختمان هوشمند، پایداری،بهره وری انرژی، حفاظت از آب و هوا و استفاده از مصالح ساختمانی و تکنیک های نوین را شامل می شد. در کنار مواد و مصالح ساختمانی، سیستم ها و اجزای ساخت و ساز، این نمایشگاه نمایشی است از آینده معماری و برنامه ریزی ساخت و ساز با تمرکز بر موضوعات زیر: کارآمدی انرژی و ساخت و ساز پایدار، زندگی هوشمند، بازسازی ساختمان های موجود، جلوگیری از سر و صدا و آتش سوزی، سیستم های بهداشتی و ساخت و ساز ، علاوه بر ساخت و سازهای جدید و طرح های توسعه شهری، نوسازی و بازسازی ساختمان های موجود به منابع اصلی درآمد برای شرکت های حاضر در نمایشگاه و یکی از موارد اصلی مورد توجه در نمایشگاه تبدیل شده اند.

مشخصات تور نمايشگاه و كنفرانس بين المللی ساختمان اروپا (Building Holland)

تاريخ حركت : 15 فروردین 1402 | تاريخ برگشت : 19 یا 22 فروردین 1402

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای شنگن تجاری

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

خدمات ویزا

(ویزا به صورت مولتی و حداقل 1 ماه و نیم می باشد.)هزینه ورودی سفارت (88 یورو)، ترجمه مدارک، ورودیه اماکن دیدنی و عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می باشد. جهت اقامت دراتاق سینگل به ازای هر شب 90 یورو به مبلغ تور اضافه می گردد. ضمانت اجرای تور فوق 15 نفر به بالا می باشد در صورت به حد نصاب نرسیدن با افزایش نرخ قابل اجرا می باشد. ویزا گروه تجاری و با دعوتنامه می¬باشد لذا ضمانت بازگشت از سفر به ازای هر نفر 40 میلیون تومان الزامی می باشد.

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی ساختمان سازی

مشخصات محل برگزاری

معرفی شهر آمستردام

هلند را می توان یکی از برترین کشورها در حوزه تجارت و فعالیت های اقتصادی دانست. قدرت بالای اقتصادی هلند و سخت کوشی مردم هلند جایگاه تجاری ویژه ای را در قاره اروپا برای این کشور به وجود آورده است. برگزاری نمایشگاه نیز یکی از ابزارهای مطرح شدن در سطح بین المللی است که هلند با ظرفیت های بسیار شهرهای خود توانسته است قدمهای بلندی در این زمینه بردارد. آمستردام هلند نیز به عنوان قلب اقتصادی، سیاسی و تجاری این کشور یکی از شهرهای نمایشگاهی هلند است که نمایشگاه ها ، کنفرانس ها و رویدادهای تجاری مختلفی را برگزار می کند. آمستردام طیف وسیعی از نمایشگاه های مختلفی را میزبانی می کند که در قلب این نمایشگاه ها فرصت های یگانه ای نهفته است. اکثر تورهای نمایشگاهی هلند برای شهر آمستردام برگزار می شود و این شهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

هتل های نزدیک نمايشگاه و كنفرانس بين المللی ساختمان اروپا

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی

نمایشگاه های مرتبط