نمايشگاه و كنفرانس بين المللی ساختمان اروپا
تور های نمایشگاهی هلند
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : پاریس،فرانسه | تاریخ برگزاری : 20 فروردین 1397

معرفی نمايشگاه و كنفرانس بين المللی ساختمان اروپا

اين نمايشگاه هر دو سال يك بار در هلند برگزار می شود. كه پس از برگزاری 14 دوره موفق در حال حاضر در روتردام در 12 و13 سپتامبر 2018 برگزار خواهد شد. دوره بعدی اين نمايشگاه با موضوع “معماری و نور”، است كه برای معماران (داخلی) موضوع بسيار جالب و مهم مي باشد، هم امكان تمركز روی فضای داخلی و خارجی را میسر می كند.

اين نمايشگاه هر دو سال يك بار در هلند برگزار می شود. كه پس از برگزاری 14 دوره موفق در حال حاضر در روتردام در 12 و13 سپتامبر 2018 برگزار خواهد شد. دوره بعدی اين نمايشگاه با موضوع “معماری و نور”، است كه برای معماران (داخلی) موضوع بسيار جالب و مهم مي باشد، هم امكان تمركز روی فضای داخلی و خارجی را میسر می كند.

صنایع شرکت کنندگان و غرفه داران

پوشش ساختمان: پانل های بیرونی، روکش فلزی و نمای داخلی وخارجی، عایق بندی، سیستم هوا و سیستم گردش آب ، ساخت سقف، سازه های باربری، پوشش سقف، سیستم های زهکشی و آب باران و …) سیستم های ساختمان: روشنایی ، بهداشتی، گرمایش، تهویه مطبوع، برق و کنترل، لوله کشی، انرژی های تجدید پذیر.
مهندسی داخلی ساختمان: طرح بندی و طراحی داخلی، ارتفاعات استاندارد، درب داخلی، پوشش کف، پوشش-های دیوار، دیوارهای پارتیشن و سقف، رنگ و چسب، اتصالات درب و پنجره، کف و پله، پشت بام، فضای باز، مهندسی نور و مکانیک ساختمان.

مشخصات تور نمايشگاه و كنفرانس بين المللی ساختمان اروپا

تاريخ حركت : 20 فروردین 1397 | تاريخ برگشت : 22 فروردین 1397

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای شنگن تجاری

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

خدمات ویزا

(ویزا به صورت مولتی و حداقل 1 ماه و نیم می باشد.)هزینه ورودی سفارت (88 یورو)، ترجمه مدارک، ورودیه اماکن دیدنی و عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می باشد. جهت اقامت دراتاق سینگل به ازای هر شب 90 یورو به مبلغ تور اضافه می گردد. ضمانت اجرای تور فوق 15 نفر به بالا می باشد در صورت به حد نصاب نرسیدن با افزایش نرخ قابل اجرا می باشد. ویزا گروه تجاری و با دعوتنامه می¬باشد لذا ضمانت بازگشت از سفر به ازای هر نفر 40 میلیون تومان الزامی می باشد.

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی وکلا

تور های نمایشگاهی پزشکی

تور های نمایشگاهی نفت و گاز

تور های نمایشگاهی کشاورزی

تور های نمایشگاهی صنایع غذایی

تور های نمایشگاهی کتاب و انتشارات

تور های نمایشگاهی صنعت ساختمان

تور های نمایشگاهی صنعت چاپ

مشخصات محل برگزاری

معرفی شهر آمستردام

هلند را می توان یکی از برترین کشورها در حوزه تجارت و فعالیت های اقتصادی دانست. قدرت بالای اقتصادی هلند و سخت کوشی مردم هلند جایگاه تجاری ویژه ای را در قاره اروپا برای این کشور به وجود آورده است. برگزاری نمایشگاه نیز یکی از ابزارهای مطرح شدن در سطح بین المللی است که هلند با ظرفیت های بسیار شهرهای خود توانسته است قدمهای بلندی در این زمینه بردارد. آمستردام هلند نیز به عنوان قلب اقتصادی، سیاسی و تجاری این کشور یکی از شهرهای نمایشگاهی هلند است که نمایشگاه ها ، کنفرانس ها و رویدادهای تجاری مختلفی را برگزار می کند. آمستردام طیف وسیعی از نمایشگاه های مختلفی را میزبانی می کند که در قلب این نمایشگاه ها فرصت های یگانه ای نهفته است. اکثر تورهای نمایشگاهی هلند برای شهر آمستردام برگزار می شود و این شهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از جمله برترین رویدادهایی که در این شهر برگزار می شود شامل موارد زیر است:

نمايشگاه و كنفرانس بين المللی ساختمان اروپا​

هتل های نزدیک نمايشگاه و كنفرانس بين المللی ساختمان اروپا

مقالات و دانستنی های مرتبط

تأثیر لینکدین بر افزایش شناسایی غرفه خود در نمایشگاه
مناسب ترین اندازه برای غرفه های نمایشگاهی چقدر است؟
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
معرفی هفت نمایشگاه بزرگ در کشور چین برای یافتن بهترین شرکای تجاری در چین

نمایشگاه های مرتبط

نمايشگاه صنعت ساختمان دبی (The Big 5)
دبی
4 - 7 آذر 98
نمایشگاه درب و پنجره شانگهای چین (Fenestration BAU)
شانگهای
10 - 13 آبان 98
نمایشگاه آسانسور اروپا - آلمان (Interlift)
آوگسبورگ
23 - 26 مهر 98
نمایشگاه صنعت تبلیغات و چاپ ساین SIGN استانبول
استانبول
28 - 31 شهریور 98
بستن منو