نمايشگاه و كنفرانس بين المللی ساختمان اروپا
تور های نمایشگاهی هلند - Building Holland
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : آمستردام،هلند | تاریخ برگزاری : 13 لغایت 15 آبان 1401

Days
Hours
Minutes
Seconds

معرفی نمايشگاه و كنفرانس بين المللی ساختمان اروپا (Building Holland)

نمايشگاه و كنفرانس بين المللی یساختمان اروپا (Building Holland) رویدادی 3 روزه است پیرامون حوزه ساختمان سازی و املاک. در این نمایشگاه شرکت های معتبر و پیشرو اروپایی حضور دارند و علاوه بر ارائه تازه ترین راهکار های سازه ای خود به شبکه سازی و توسعه تجارت خود می پردازند. نمایشگاه بین المللی ساختمان اروپا نیز در حاشیه خود چندین نشست تخصصی برگزار می کند که در آن مباحث روز از شهر سازی سبز تا تکنیک های خلاقانه ساخت مورد بررسی قرار می گیرند.

مشخصات تور نمايشگاه و كنفرانس بين المللی ساختمان اروپا (Building Holland)

تاريخ حركت : 12 آبان 1401 | تاريخ برگشت : 16 یا 20 آبان 1401

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای شنگن تجاری

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

خدمات ویزا

(ویزا به صورت مولتی و حداقل 1 ماه و نیم می باشد.)هزینه ورودی سفارت (88 یورو)، ترجمه مدارک، ورودیه اماکن دیدنی و عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می باشد. جهت اقامت دراتاق سینگل به ازای هر شب 90 یورو به مبلغ تور اضافه می گردد. ضمانت اجرای تور فوق 15 نفر به بالا می باشد در صورت به حد نصاب نرسیدن با افزایش نرخ قابل اجرا می باشد. ویزا گروه تجاری و با دعوتنامه می¬باشد لذا ضمانت بازگشت از سفر به ازای هر نفر 40 میلیون تومان الزامی می باشد.

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی ساختمان سازی

مشخصات محل برگزاری

معرفی شهر آمستردام

هلند را می توان یکی از برترین کشورها در حوزه تجارت و فعالیت های اقتصادی دانست. قدرت بالای اقتصادی هلند و سخت کوشی مردم هلند جایگاه تجاری ویژه ای را در قاره اروپا برای این کشور به وجود آورده است. برگزاری نمایشگاه نیز یکی از ابزارهای مطرح شدن در سطح بین المللی است که هلند با ظرفیت های بسیار شهرهای خود توانسته است قدمهای بلندی در این زمینه بردارد. آمستردام هلند نیز به عنوان قلب اقتصادی، سیاسی و تجاری این کشور یکی از شهرهای نمایشگاهی هلند است که نمایشگاه ها ، کنفرانس ها و رویدادهای تجاری مختلفی را برگزار می کند. آمستردام طیف وسیعی از نمایشگاه های مختلفی را میزبانی می کند که در قلب این نمایشگاه ها فرصت های یگانه ای نهفته است. اکثر تورهای نمایشگاهی هلند برای شهر آمستردام برگزار می شود و این شهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

هتل های نزدیک نمايشگاه و كنفرانس بين المللی ساختمان اروپا

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی

نمایشگاه های مرتبط