شهر برگزاری : فرانسه   تاریخ برگزاری :        23 لغایت 26  آذر1402

14-17 Nov 2023

Days
Hours
Minutes
Seconds

معرفی نمایشگاه Milipol پاریس

 

نمایشگاه Milipol  پاریس، یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های فرانسه است که هردوسال یک‌بار تحت نظارت وزارت کشور فرانسه و با مشارک چندین نهاد دولتی برگزار می‌شود. اولین بار این نمایشگاه در سال 1984، در زمانی که سیستم‌های اطلاعاتی در مراحل ابتدایی خود بودند آغاز شد. در این زمانی که نظارت تصویری تازه شروع به ظهور کرده بود.

نزدیک به چهل سال است که Miliop Paris یک رویداد پیشرو در جهان است که به مختصصان امنیتی اختصاص داده شده است. رویدادی که در آن آخرین نوآوری‌های تکنولوژیکی ساخته شده در زمینه‌ی امنیت و سیستم‌های اطلاعاتی در آن ارائه می‌شود. تا بتوان به خوبی و با حرفه‌ای ترین امکاتان به تحولات مختلف  تهدیدات پاسخ داد.

نمایشگاه milipo پاریس

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای فرانسه

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

معرفی کشورفرانسه

در اروپای غربی نزدیک دریای مدیترانه کشوری قرار دارد که یکی از مهم‌ترین کشورهای تاریخ معاصر محسوب می‌شود. جمهوری فرانسه (در کنار مغرب و اسپانیا) جزو سه کشوری است که مرزهای سرزمینش به کرانه اقیانوس اطلس هم می‌رسد و با آفریقا ارتباط دارد. از نظر میزان وسعت هم، این کشور با داشتن ۶۴۰٬۶۷۹ کیلومترمربع مساحت، بزرگ‌ترین سرزمین اروپای غربی و سومین کشور بزرگ اروپایی محسوب می‌شود. کشور فرانسه با کشورهای ایتالیا، اسپانیا، آلمان، سوئیس، بلژیک، لوکزامبورگ و همچنین کشور مغرب مرز مشترک خشکی دارد و به دلیل عبور کانال مانش از آن، فرانسه با انگلستان هم مرز دریایی پیدا کرده است.

با رسیدن عصر روشنگری و رونق و رواج علم، فرانسه نیز در کنار آلمان و انگلستان به یکی از مهم‌ترین قدرت‌های اروپایی تبدیل شد و نام آن بافرهنگ، هنر، علم، اقتصاد و سیاست معاصر گره خورد. همچنین مردم این کشور دارای یکی از باکیفیت‌ترین زندگی‌ها روی سطح زمین هستند و شاخص‌های سلامت همگانی، امید به زندگی، آزادی و توسعه انسانی در آنجا بسیار بالا است.

هتل های فرانسه

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی