نمایشگاه بین المللی درب و سیستم های حفاظتی استانبول
تور های نمایشگاهی ترکیه - R+T Turkey
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : استانبول ، ترکیه |

تاریخ برگزاری : 02 لغایت 06 اسفند 1400

Days
Hours
Minutes
Seconds

معرفی نمایشگاه بین المللی درب و سیستم های حفاظتی استانبول(R+T Turkey )

نمایشگاه R+T ترکیه محلی عرضه و برآورده ساختن نیازهای صنعت کرکره‌ و لوردراپه، در/دروازه و سیستم‌های محافظت از آفتاب می‌باشد. به دلیل موقعیت جغرافیایی استانبول این شهر محل مناسبی برای گرد هم جمع شدن متخصصین صنعت در و پنجره می‌باشد تا جدیدترین فناوری‌ها، طراحی‌ها و محصولات خود را عرضه نمایند.

محصولات و خدمات به نمایش گذاشته شده در نمایشگاه R+T ترکیه شامل کرکره و لوازم جانبی غلتکی، کرکره پنجره، سایبان، Pergolas/Gazebos، چادر/چتر، محصولات فنی یکپارچه، سیستم‌های سایه خارجی، پرده غلتکی، سیستم‌های درب گیت، مشبک/نرده‌ها، سیستم‌های فلش، شیشه‌های بالکن/سیستم‌های باغ زمستانی، پنجره و لوازم جانبی، دیوارهای بخش‌بندی و سیستم سقف، سیستم‌های کنترل، سیستم‌های کنترل خانه، سیستمهای سرمایشی و سیستم‌های گرمایشی خارج از خانه، رسانه‌ها/انتشارات مرتبط و انجمن‌ها/اتحادیه ها و نهادهای عمومی

نمایشگاه R+T ترکیه هر ساله در آذر ماه‌ در مرکز نمایشگاه CNR استانبول برگزار می‌گردد.

مشخصات تور نمایشگاه بین المللی درب و سیستم های حفاظتی استانبول(R+T Turkey )

تاريخ حركت : 01 اسفند 1400 | تاريخ برگشت : 06 یا 10 اسفند 1400

خدمات تور نمایشگاهی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی ایمنی

مشخصات محل برگزاری

معرفی شهر استانبول

استانبول بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن است که با مساجد باشکوه و زیبا، هتل‌های لوکس و جاذبه‌های متعدد تاریخی و دیدنی، در فصول مختلف سال پذیرای گردشگران و مسافران زیادی است.
استانبول در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره واقع شده است.. تنگه بسفر دو قاره آسیا و اروپا را از یکدیگر جدا می‌کند و در واقع استانبول تنها شهر در دنیاست که در دو قاره قرار دارد.مسجد ایاصوفیه، مسجد سلطان احمد، کاپادوکیه، توپکاپی و بسیاری مراکز خرید از جمله دیدنی های شهر استانبول هستند که در تور استانبول باید به دیدن آن ها رفت.
تورهای نمایشگاهی متعددی برای ترکیه و استانبول وجود دارد که مسافران را به بازدید از رویدادهای نمایشگاهی دعوت می کند.سالانه در استانبول نمایشگاه های مختلفی در زمینه های گوناگون برگزار می شود که اکثر آن ها برای بسیاری از صاحبان مشاغل و برندها می تواند زمینه ساز پیشرفت و ارتقای سطح فعالیتشان باشد.

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی

نمایشگاه های مرتبط