شهر برگزاری : پاریس    تاریخ برگزاری :   28-30 NOV

 

Days
Hours
Minutes
Seconds

نمایشگاه فناری اطلاعات

TRUSTECH، رویداد اختصاص یافته به پرداخت های نوآورانه و راه حل های شناسایی، آخرین سخت افزار و فناوری های درگیر در بازارهای مرتبط با پرداخت و شناسایی را به نمایش می گذارد.
نمایشگاه TRUSTECH، رویدادی است با رویکرد بررسی به پرداخت‌های نوآورانه و راه‌حل‌های شناسایی، در زمینه نرم افزار و سخت‌افزار. در این نمایشگاه آخرین سخت‌افزارها و فناری های دیگر که مرتبط با این حوزه هستند به نمایش گذاشته و مورد بررسی قرار داده می‌شوند.
TRUSTECH را می‌توان یک بازار با ارزش جهانی که شامل غرفه‌داران بین‌المللی، حامیان مالی و استارتاپی می‌شود، دانست. در این نمایشگاه راه‌اندازی محصولات و بررسی آن‌ها همراه با ارائه‌ی راه‌حل‌های مختص صورت می‌گیرد.
نمایشگاه TRUSTECH سه روز فشرده در جو صمیمی و آرام در شهر پاریس در کشوره فرانسه برگزار می‌شود. ورود برای عموم رایگان است.
شما با شرکت در این رویداد می توانید از آخرین محصولات و اخبار تکنولوژی با خبر شده و آن هارا بشناسید. با افراد حاذق در این حوزه ارتباط برقرار کرده و کسب و کار خود را به صورت بین المللی ارتقاء دهید.
با کنفرانس های TRUSTECH، شرکت ها بستری برای بحث در مورد حضور دیجیتالی، مسائل هویتی، تراکنش های آنلاین یا فیزیکی و موارد دیگر دارند. این وسیله ای برای یادگیری و همچنین آموزش به امید دستیابی به ایمن ترین و پیشرفته ترین شیوه های ممکن است.

نمایشگاه فناوری اطلاعات

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای فرانسه

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

معرفی کشورفرانسه

در اروپای غربی نزدیک دریای مدیترانه کشوری قرار دارد که یکی از مهم‌ترین کشورهای تاریخ معاصر محسوب می‌شود. جمهوری فرانسه (در کنار مغرب و اسپانیا) جزو سه کشوری است که مرزهای سرزمینش به کرانه اقیانوس اطلس هم می‌رسد و با آفریقا ارتباط دارد. از نظر میزان وسعت هم، این کشور با داشتن ۶۴۰٬۶۷۹ کیلومترمربع مساحت، بزرگ‌ترین سرزمین اروپای غربی و سومین کشور بزرگ اروپایی محسوب می‌شود. کشور فرانسه با کشورهای ایتالیا، اسپانیا، آلمان، سوئیس، بلژیک، لوکزامبورگ و همچنین کشور مغرب مرز مشترک خشکی دارد و به دلیل عبور کانال مانش از آن، فرانسه با انگلستان هم مرز دریایی پیدا کرده است.

با رسیدن عصر روشنگری و رونق و رواج علم، فرانسه نیز در کنار آلمان و انگلستان به یکی از مهم‌ترین قدرت‌های اروپایی تبدیل شد و نام آن بافرهنگ، هنر، علم، اقتصاد و سیاست معاصر گره خورد. همچنین مردم این کشور دارای یکی از باکیفیت‌ترین زندگی‌ها روی سطح زمین هستند و شاخص‌های سلامت همگانی، امید به زندگی، آزادی و توسعه انسانی در آنجا بسیار بالا است.

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی