نمایشگاه تکنولوژی بازیافت محیطی استانبول
تور های نمایشگاهی ترکیه - EnTech
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : استانبول، ترکیه |

تاریخ برگزاری : 13 لغایت 15 خرداد 1400

Days
Hours
Minutes
Seconds

معرفی نمایشگاه تکنولوژی بازیافت محیطی استانبول (EnTech)

نمایشگاه EnTech استانبول میزبان بزرگترین رویداد منطقه اوراسیا در زمینه فنآوری بازیافت زباله و محیطی می‌باشد. این نمایشگاه محل به نمایش گذاشتن جدیدترین فنآوری‌های بازیابی زیست‌محیطی تلقی می‌گردد.

جدیدترین دستاوردها و خلاقیت‌ها، فنآوری‌های زیست‌محیطی پایدار، محصولات سازگار با محیط‌زیست در نمایشگاه EnTech عرضه می‌گردد. این نمایشگاه یکی از بزرگترین نشست صنعت محیط‌زیست محسوب می‌گردد.

نمایشگاه EnTech نمایشگاه مهمی در صنعت محیط زیست می‌باشد، زیرا محل گردهمایی شرکت‌های دولتی، مؤسسات، شهرداری‌ها، پژوهشگران و دانشگاهیان و سازمان‌های خصوصی با احساس مسئولیت اجتماعی را گرد جمع می‌آورد. تبادل نظر و انتقال تجارب زیست محیطی همراه با ارائه راه‌کارها و جدیدترین فنآوری‌های زیست محیطی گامی بزرگ برای حفظ محیط زیست و نجات زمین است. نمایشگاه EnTech همچون چراغی در صنعت محیط زیست می‌درخشد. نمایشگاه EnTech رویدادی مهم برای محیط زیست پاک و آینده‌ای بهتر تلقی می‌گردد.  

نمایشگاه EnTech هر ساله در مهر ماه در مرکز نمایشگاهی CNR استانبول برگزار می‌گردد.

مشخصات تور نمایشگاه تکنولوژی بازیافت محیطی استانبول (EnTech)

تاريخ حركت : 12 خرداد 1400 | تاريخ برگشت : 16 - 20 خرداد 1400

خدمات تور نمایشگاهی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی صنعت بازیافت

مشخصات محل برگزاری

معرفی شهر استانبول

استانبول بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن است که با مساجد باشکوه و زیبا، هتل‌های لوکس و جاذبه‌های متعدد تاریخی و دیدنی، در فصول مختلف سال پذیرای گردشگران و مسافران زیادی است.
استانبول در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره واقع شده است.. تنگه بسفر دو قاره آسیا و اروپا را از یکدیگر جدا می‌کند و در واقع استانبول تنها شهر در دنیاست که در دو قاره قرار دارد.مسجد ایاصوفیه، مسجد سلطان احمد، کاپادوکیه، توپکاپی و بسیاری مراکز خرید از جمله دیدنی های شهر استانبول هستند که در تور استانبول باید به دیدن آن ها رفت.
تورهای نمایشگاهی متعددی برای ترکیه و استانبول وجود دارد که مسافران را به بازدید از رویدادهای نمایشگاهی دعوت می کند.سالانه در استانبول نمایشگاه های مختلفی در زمینه های گوناگون برگزار می شود که اکثر آن ها برای بسیاری از صاحبان مشاغل و برندها می تواند زمینه ساز پیشرفت و ارتقای سطح فعالیتشان باشد.

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی

نمایشگاه های مرتبط