نمایشگاه تکنولوژی ماشین‌آلات و تجهیزات مرمر استانبول
تور های نمایشگاهی ترکیه - Marble tech
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : استانبول، ترکیه |

تاریخ برگزاری : 28 مهر لغایت 01 آبان 1400

Days
Hours
Minutes
Seconds

معرفی نمایشگاه تکنولوژی ماشین‌آلات و تجهیزات مرمر استانبول (Marble tech)

نمایشگاه تکنولوژی ماشین‌آلات و تجهیزات مرمر استانبول (Marble Tech) نمایشگاه بین‌الملی در زمینه سنگ، مرمر و گرانیت می‌باشد. نمایشگاهی تجاری برای عرضه جدیدترین دستاوردها در صنعت سنگ، مرمر و بلوک‌های سنگی است. این رویداد طیف گسترده‌ای از متخصصین و فعالین صنعت سنگ را گرد هم جمع می‌کند. این رویداد محل ارائه طیف گسترده‌ای از محصولات سنگی و تجهیزات مورد نیاز صنایع سنگ می‌باشد. متخصصین شرکت کننده در رویداد، برای حل چالش‌های مشترک و حل و فصل دغدغه مشترک فعالین صنعت سنگ به بحث و گفتگو می‌نشینند و تجارب خود را منتقل می‌کنند. این رویداد شامل محصولاتی مانند سنگ مرمر، گرانیت، تراورن، موزائیک، پوشش داخلی و نمای کناری سنگی، ورقه‌های سنگی، بلوک‌های خام، کفپوش تخته سه لا و محصولات پوششی و محصولات دکوری می‌باشد. همچنین فناوری‌های پردازش سنگ‌های طبیعی و تجهیزات مورد نیاز صنعت سنگ نیز دارای جایگاه مهمی در نمایشگاه Marble Tech می‌باشد.

نمایشگاه Marble Tech هر دو سال یکبار در مرکز نمایشگاهی استانبول CNR برگزار می‌گردد.   

مشخصات نمایشگاه تکنولوژی ماشین‌آلات و تجهیزات مرمر استانبول (Marble tech)

تاريخ حركت : 27 مهر 1400 | تاريخ برگشت : 01 یا 08 آبان 1400

خدمات تور نمایشگاهی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی عمران و ساختمان سازی

مشخصات محل برگزاری

معرفی شهر استانبول

استانبول بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن است که با مساجد باشکوه و زیبا، هتل‌های لوکس و جاذبه‌های متعدد تاریخی و دیدنی، در فصول مختلف سال پذیرای گردشگران و مسافران زیادی است.
استانبول در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره واقع شده است.. تنگه بسفر دو قاره آسیا و اروپا را از یکدیگر جدا می‌کند و در واقع استانبول تنها شهر در دنیاست که در دو قاره قرار دارد.مسجد ایاصوفیه، مسجد سلطان احمد، کاپادوکیه، توپکاپی و بسیاری مراکز خرید از جمله دیدنی های شهر استانبول هستند که در تور استانبول باید به دیدن آن ها رفت.
تورهای نمایشگاهی متعددی برای ترکیه و استانبول وجود دارد که مسافران را به بازدید از رویدادهای نمایشگاهی دعوت می کند.سالانه در استانبول نمایشگاه های مختلفی در زمینه های گوناگون برگزار می شود که اکثر آن ها برای بسیاری از صاحبان مشاغل و برندها می تواند زمینه ساز پیشرفت و ارتقای سطح فعالیتشان باشد.

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی

نمایشگاه های مرتبط