شهر برگزاری : مادرید- اسپانیا   تاریخ برگزاری :12 – 15 SEP 2024 

Days
Hours
Minutes
Seconds

Bisutex

Bisutex یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های جواهرات و لوازم زیبایی در اسپانیا است. این نمایشگاه هر ساله در مادرید برگزار می‌شود و به عنوان یک پلتفرم برتر برای نمایش و فروش جدیدترین طرح‌ها و محصولات در صنعت جواهرات شناخته می‌شود. در این نمایشگاه، تولیدکنندگان، طراحان و فروشندگان جواهرات از سراسر دنیا به هم ملاقات می‌کنند تا آخرین روندها و مدل‌های جواهرات را به علاقمندان عرضه کنند. همچنین، کارگاه‌های آموزشی، نشست‌های تخصصی و فعالیت‌های شبانه با هدف ترویج صنعت جواهرات نیز در این نمایشگاه برگزار می‌شود. Bisutex یک فضای مناسب برای کسب و کار در حوزه جواهرات است و با حضور در این نمایشگاه، علاقمندان به این صنعت فرصت دیدار با بزرگان صنعت، شبکه‌سازی و چالش قابل توجُّۀ خود را خواهند دید.

نمایشگاه بین المللی زیورآلات و بدلیجات مادرید (Bisutex) مرجعی تمام عیار برای مد، گرایشات وآخرین نوآوری ها در زیوراآلات و بدلیجات در اروپاست و بستری مناسب برای ملاقات فعالان حرفه ای در بخش های مرتبط با این صنعت. به جز نمایش آخرین مدل ها و طراحی ها جایگاه مناسبی نیز برای آشنایی و برقراری روابط تجاری بین غرفه داران و بازدید کنندگان است. در این رویداد مهم می توان ملحقات و متعلقات تزیینی طراحی شده برای لباس، تزیین و آرایش مو، اقلام کادوئی ، مروارید، متعلقات تزیینی دوخت لباس، جواهرات و به طور کلی زیورآلات را مشاهده کرد.

 

Bisutex

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای اسپانیا

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

Bisutex

نمایشگاهBisutex  نمایش کامل و جامعی از تمام اقلام و لوازم مرتبط با گرایشات زمان حال و فصل های آینده پیشنهاد شده توسط برجسته ترین طراحان جهان ارائه می دهد.بهترین و مطرح ترین شرکت های مد و سازندگان متعلقات تزیینی و زیورآلات محصولات خود را در این نمایشگاه عرضه خواهند داشت و از این فرصت جذاب و منحصر به فرد جهت اطلاع رسانی به فعالان حرفه ای جویای آخرین تحولات و گرایشات بازار بین المللی مد استفاده خواهند کرد. این نمایشگاه کامل ترین و جامع ترین ابزارجهت  ترویج و بازاریابی برای کالا های مصرفی است زیرا وقتی نوبت به مشتری می رسد تمام معیار های تجارت و بازاریابی می توانند در آن بر اساس پایین ترین و به صرفه ترین نرخ با سریعترین و مستقیم ترین راه آمیخته شوند.

موضوعات نمایشگاه بین‌المللی زیورآلات و بدلیجات مادرید عبارتند از:

  1. طراحی‌های جدید و مد روز در جواهرات

  2. نمایشگاه تخصصی زیورآلات . بدلیجات

  3. جدیدترین تکنولوژی‌ها و روش‌های ساخت زیورآلات . بدلیجات

  4. نمایشگاه هنری زیورآلات . بدلیجات با تمرکز بر دست‌سازی و هنر دست‌اندازی

  5. اسامی برجسته در صنعت زیورآلات . بدلیجات که در این نمایشگاه حضور دارند

  6. معرفی آخرین روندهای مد در زمینه زیورآلات . بدلیجات

  7. فروش و نمایش مجموعه‌ای از زیورآلات . بدلیجات منحصر به فرد و خارق العاده

هتل های نزدیک در مادرید

Previous slide
Next slide

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی