نمایشگاه بين المللی دندانپزشکی آمستردام
تور های نمایشگاهی هلند - Dental Expo
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : آمستردام،هلند | تاریخ برگزاری : 07 فروردین 1398

معرفی نمایشگاه بين المللی دندانپزشکی آمستردام (Dental Expo)

نمایشگاه بين المللی دندانپزشکی آمستردام (Dental Expo) از نمایشگاه مهم اروپا و جهان در تقویم دندانپزشکی است. این نمایشگاه تخصصی که در شهر آمستردام، هلند برگزار می شود، به رویدادی مهم جهت معرفی جدید ترین فناوری ها، محصولات و تکنیک های دندانپزشکی تبدیل شده است. نمایشگاه دندانپزشکی آمستردام، بزرگترین شرکت ها، تولید کنندگان و دست اندرکاران صنعت دندانپزشکی را گرد هم می آورد و با برگزاری گردهمایی ها و کارگاه های آموزشی کاربردی، رویدادی استثنایی برای دندانپزشکان سراسر جهان است.

مشخصات تور نمایشگاه بين المللی دندانپزشکی آمستردام (Dental Expo)

تاريخ حركت : 7 فروردین 1399 | تاريخ برگشت : 10 یا 13 فروردین 1399

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای شنگن تجاری

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

خدمات ویزا

(ویزا به صورت مولتی و حداقل 1 ماه و نیم می باشد.)هزینه ورودی سفارت (88 یورو)، ترجمه مدارک، ورودیه اماکن دیدنی و عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می باشد. جهت اقامت دراتاق سینگل به ازای هر شب 90 یورو به مبلغ تور اضافه می گردد. ضمانت اجرای تور فوق 15 نفر به بالا می باشد در صورت به حد نصاب نرسیدن با افزایش نرخ قابل اجرا می باشد. ویزا گروه تجاری و با دعوتنامه می¬باشد لذا ضمانت بازگشت از سفر به ازای هر نفر 40 میلیون تومان الزامی می باشد.

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی دندانپزشکی

مشخصات محل برگزاری

معرفی شهر آمستردام

هلند را می توان یکی از برترین کشورها در حوزه تجارت و فعالیت های اقتصادی دانست. قدرت بالای اقتصادی هلند و سخت کوشی مردم هلند جایگاه تجاری ویژه ای را در قاره اروپا برای این کشور به وجود آورده است. برگزاری نمایشگاه نیز یکی از ابزارهای مطرح شدن در سطح بین المللی است که هلند با ظرفیت های بسیار شهرهای خود توانسته است قدمهای بلندی در این زمینه بردارد. آمستردام هلند نیز به عنوان قلب اقتصادی، سیاسی و تجاری این کشور یکی از شهرهای نمایشگاهی هلند است که نمایشگاه ها ، کنفرانس ها و رویدادهای تجاری مختلفی را برگزار می کند. آمستردام طیف وسیعی از نمایشگاه های مختلفی را میزبانی می کند که در قلب این نمایشگاه ها فرصت های یگانه ای نهفته است. اکثر تورهای نمایشگاهی هلند برای شهر آمستردام برگزار می شود و این شهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است

هتل های پیشنهادی آمستردام - از نگاه برگزار کنندگان نمایشگاه های آمستردام

مقالات و دانستنی های مرتبط

معرفی برترین هتل های توکیو
مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
معرفی ۵ هتل نزدیک به مرکز نمایشگاه بین المللی دبی
مهمترین نمایشگاه های پزشکی

نمایشگاه های مرتبط

بستن منو
×

سبد خرید