نمایشگاه صنایع دفاع آسیا مالزی کوالالامپور (DSA)
تور های نمایشگاهی مالزی
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : کوالالامپور،مالزی | تاریخ برگزاری : 1 اردیبهشت 1399

معرفی نمایشگاه صنایع دفاع آسیا مالزی کوالالامپور (DSA)

صنایع شرکت کنندگان و غرفه داران

پوشش ساختمان: پانل های بیرونی، روکش فلزی و نمای داخلی وخارجی، عایق بندی، سیستم هوا و سیستم گردش آب ، ساخت سقف، سازه های باربری، پوشش سقف، سیستم های زهکشی و آب باران و …) سیستم های ساختمان: روشنایی ، بهداشتی، گرمایش، تهویه مطبوع، برق و کنترل، لوله کشی، انرژی های تجدید پذیر.
مهندسی داخلی ساختمان: طرح بندی و طراحی داخلی، ارتفاعات استاندارد، درب داخلی، پوشش کف، پوشش-های دیوار، دیوارهای پارتیشن و سقف، رنگ و چسب، اتصالات درب و پنجره، کف و پله، پشت بام، فضای باز، مهندسی نور و مکانیک ساختمان

مشخصات تور نمایشگاه صنایع دفاع آسیا مالزی کوالالامپور (DSA)

تاريخ حركت : 31 فروردین 1399 | تاريخ برگشت : 5 یا 6 فروردین 1399

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای شنگن تجاری

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

خدمات ویزا

(ویزا به صورت مولتی و حداقل 1 ماه و نیم می باشد.)هزینه ورودی سفارت (88 یورو)، ترجمه مدارک، ورودیه اماکن دیدنی و عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می باشد. جهت اقامت دراتاق سینگل به ازای هر شب 90 یورو به مبلغ تور اضافه می گردد. ضمانت اجرای تور فوق 15 نفر به بالا می باشد در صورت به حد نصاب نرسیدن با افزایش نرخ قابل اجرا می باشد. ویزا گروه تجاری و با دعوتنامه می¬باشد لذا ضمانت بازگشت از سفر به ازای هر نفر 40 میلیون تومان الزامی می باشد.

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی وکلا

تور های نمایشگاهی پزشکی

تور های نمایشگاهی نفت و گاز

تور های نمایشگاهی کشاورزی

تور های نمایشگاهی صنایع غذایی

تور های نمایشگاهی کتاب و انتشارات

تور های نمایشگاهی صنعت ساختمان

تور های نمایشگاهی صنعت چاپ

مشخصات محل برگزاری

معرفی شهر کوالالامپور

کوالالامپور یکی از شهرهای شناخته شده جنوب شرق آسیا است که در دهه های اخیر رشد چشمگیری را تجربه کرده است. کوالالامپور را می توان سرآمد پیشرفت در همه ابعاد دانست. پیشرفت های اقتصادی، تجاری، فرهنگی و اجتماعی در سراسر شهر قابل مشاهده است. اگرچه کوالالامپور دارای تاریخی کهن نیست اما پیشرفت و مدرنیته باعث جذب گردشگران بسیاری از نقاط مختلف جهان به این شهر می شوند و این شهر یکی از شهرهای پرطرفدار در صنعت گردشگری است. جاذبه های گردشگری کوالالامپور میزبان هزاران گردشگری هستند که هر ساله به این شهر سفر می کنند تا از فرصت های موجود در این شهر بیشترین سهم را ببرند. کوالالامپور با مراکز خرید بزرگ و برجهای بلند و مدرن تجربه خوبی از سفر به مالزی را به شما هدیه خواهد کرد. در کنار این جاذبه ها ، نمایشگاه های مختلف نیز بازدید کنندگان و صاحبان صنایع را به این نمایشگاه ها می کشاند . از جمله مهمترین نمایشگاه هایی که در تورهای کوالالامپور خواهید دید ، نمایشگاه حوزه نفت و گاز است که سالانه هزاران نفر را به سمت خود جذب می کند. تورهای نمایشگاهی مالزی و بازدید از نمایشگاه های کوالالامپور فرصتی گرانبها است که نباید به سادگی آن را از دست داد.

نمایشگاه صنایع دفاع آسیا

هتل های نزدیک نمایشگاه صنایع دفاع آسیا مالزی کوالالامپور (DSA)

مقالات و دانستنی های مرتبط

معرفی برترین هتل های توکیو
مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
معرفی ۵ هتل نزدیک به مرکز نمایشگاه بین المللی دبی
مهمترین نمایشگاه های پزشکی

نمایشگاه های مرتبط

بستن منو
×

سبد خرید