نمایشگاه صنعت چوب و مبلمان استانبول
تور های نمایشگاهی ترکیه - Intermob
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : استانبول، ترکیه |

تاریخ برگزاری : 17 لغایت 21 مهر 1400

Days
Hours
Minutes
Seconds

معرفی نمایشگاه صنعت چوب و مبلمان استانبول - Intermob

نمایشگاه صنعت چوب و مبلمان استانبول (Intermob) از نمایشگاه های مهم صنعت ساخت و طراحی مبلمان و فناوری های چوب در کشور ترکیه است. عرضه کنندگان در این نمایشگاه جدید ترین مدل ها، روش های تولید، ابزار و آلات و مواد شیمیایی مرتبط به ساخت مبل و وسایل چوبی را ارائه می دهند. صنعت مبلمان سازی کشور ترکیه یکی از مهمترین صنایع این کشور است که در خاور میانه، منطقه مدیترانه و اروپا، تقاضای زیادی دارد، از این رو این نمایشگاه، مکانی ایده آل برای وارد کنندگان این صنعت به کشور می باشد.

مشخصات تور نمایشگاه صنعت چوب و مبلمان استانبول - Intermob

تاريخ حركت : 16 مهر 1400 | تاريخ برگشت : 20 یا 25 مهر 1400

خدمات تور نمایشگاهی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی مبلمان

مشخصات محل برگزاری

معرفی شهر استانبول

استانبول بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن است که با مساجد باشکوه و زیبا، هتل‌های لوکس و جاذبه‌های متعدد تاریخی و دیدنی، در فصول مختلف سال پذیرای گردشگران و مسافران زیادی است.
استانبول در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره واقع شده است.. تنگه بسفر دو قاره آسیا و اروپا را از یکدیگر جدا می‌کند و در واقع استانبول تنها شهر در دنیاست که در دو قاره قرار دارد.مسجد ایاصوفیه، مسجد سلطان احمد، کاپادوکیه، توپکاپی و بسیاری مراکز خرید از جمله دیدنی های شهر استانبول هستند که در تور استانبول باید به دیدن آن ها رفت.
تورهای نمایشگاهی متعددی برای ترکیه و استانبول وجود دارد که مسافران را به بازدید از رویدادهای نمایشگاهی دعوت می کند.سالانه در استانبول نمایشگاه های مختلفی در زمینه های گوناگون برگزار می شود که اکثر آن ها برای بسیاری از صاحبان مشاغل و برندها می تواند زمینه ساز پیشرفت و ارتقای سطح فعالیتشان باشد.

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی

نمایشگاه های مرتبط