نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی لندن
تور های نمایشگاهی انگلستان - In-Cosmetics
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : لندن، انگلستان
تاریخ برگزاری : 3 لغایت 4 آبان 1402

معرفی نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی لندن (In-Cosmetics)

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی لندن (In-Cosmetics) مهمترین رویدادی است که مواد تشکیل دهنده لوازم بهداشتی و مراقبت های شخصی را ارائه می دهد. در این نمایشگاه بیش از 700 غرفه دار را با مواد تشکیل دهنده، رایحه و اسانس ها، تجهیزات آزمایشگاهی ، آزمایش و راه حل های نظارتی و همچنین بیش از 9000 تجهیزات و فرمول ها تولیدکننده لوازم آرایش بهداشتی از سراسر جهان گرد هم می آورد. این نمایشگاه سکوی پرتابی جهانی برای ارائه ی نوآوری ها در مواداولیه، تکنولوژی ها، ارائه ی آموزش های علمی سطح بالا ، R & D نظارت حرفه ای و … می باشد. نمایشگاه مواد تولید لوازم آرایشی پاریس با جهت دهی به روند صنعت جهانی، بهترین و مقرون به صرفه ترین فرصت تجاری و ارتباطی برای جامعه تولید کننده ی محصولات بهداشت فردی در سطح جهانی می باشد. این نمایشگاه تاثیرگذارترین رویداد جهانی با 8500 مدیر ارشد تجاری از 104 کشور مختلف است که منجر به جهت دهی های ارزشمند و توسعه پایدار روابط با مشتری می شود. با حضور در این رویداد بین المللی موقعیت خود را مستحکم کنید و تجارتتان را ارتقا دهید. به منبعی از هزاران مواد اولیه ، مواد خام تولید، و فرمول که تامینکنندگانی از حدود 40 کشور دنیا ارائه می دهند، دسترسی پیدا کنید. جدیدترین محصولات را ببینید، و از آنها برای کارهای بعدی خود الهام بگیرید، دانش خود را همتراز با سطح جهانی افزایش دهید.

صنایع شرکت کنندگان و غرفه داران

تولید کنندگان
تامین کنندگان مواد خام اولیه و ترکیبات لوازم آرایشی
بهداشت و مراقبت فردی
رایحه ها

مشخصات تور نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی لندن (In-Cosmetics)

تاريخ حركت : 1 آبان 1402 | تاريخ برگشت : 7 آبان 1402

خدمات تور نمایشگاهی

اخذ ویزای انگلستان

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی زیبایی و لوازم آرایشی

مشخصات محل برگزاری

معرفی شهر لندن

شهر لندن پایتخت کشور انگلستان و پادشاهی متحده می‌باشد. این شهر بزرگترین و پر جمعیت‌ترین شهر انگلستان و همچنین بزرگترین منطقه شهری اروپا را شامل می‌شود. لندن بر کناره رودخانه تایمز واقع است. و قدمت آن به دو هزار سال پیش و به دوران رومیان بازمی‌گردد. شهر لندن یکی از مراکز تجاری، مالی و فرهنگی عمده در جهان است و تأثیر فراوانی در سیاست، آموزش و پرورش، سرگرمی، رسانه‌ها، معماری و هنر دارد. همچنین شهر لندن دارای پنج فرودگاه بین‌المللی می‌باشد که اهمتیت این شهر در حمل‌و‌نقل را نشان می‌دهد. این فرودگاه‌ها عبارتنداز فرودگاه بین‌المللی هیثرو، فرودگاه گاتویک، فرودگاه استانستد لندن، فرودگاه لوتن لندن، و فرودگاه لندن سی‌تی.

مرکز نمایشگاهی لندن مقلب به ExCeL London، واقع در منطقه Canning Tow  در شرق لندن می‌باشد. این مرکز نمایشگاهی محل برگزاری همایش و نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر لندن می‌باشد. مساحت مرکز نمایشگاهی بالغ بر چهاردهم کیلومتر مربع می‌باشد. که این نمایشگاه را محلی مناسب برای برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی تبدیل گرده است.

هتل های نزدیکنمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی لندن

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی

نمایشگاه های مرتبط