شهر برگزاری :آلمان- فراکفورت  تاریخ برگزاری :  20-22 دی1402   

10-13JAN2024 

Days
Hours
Minutes
Seconds

نمایشگاه منسوجات خانگی و تجاری آلمان

 نمایشگاه منسوجات خانگی و تجاری، یکی از بزرگ‌ترین و معتبر‌ترین رویداد‌های تجاری بین‌المللی است که ژانویه 2023 در کشور آلمان، شهر فرانفورت برگزار می‌شود. این نمایشگاه به‌عنوان پیشروترین نمایشگاه تجاری جهانی، تغییرات بازار را با موضوعات تمرکز بر داخلی. معماری، مهمان‌نوازی، طیف وسیعی از محصولات برای طراحان داخلی و متخصصان مهمان‌نوازی، و روندهای بزرگ پایداری است.

 

نمایشگاه منسوجات خانگی و تجاری،

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای آلمان

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

معرفی شهر فرانکفورت

شهر مادرید، شهر موسیقی، شب‌های روشن، فوتبال و موزه‌هاست. مادرید، پایتخت ماتادورها، یکی از زیباترین شهرهای اروپا و جهان است. این شهر مرکز فرهنگ، تجارت و توسعه اجتماعی اسپانیا است. شهر مادرید درست در مرکز اسپانیا قرار دارد و در همسایگی شهر زاراگوزا است.

مادرید، شهری زنده و پر جنب و جوش که هم استانداردهای اروپای غربی را دارد و هم دارای فرهنگ غنی، هنر معماری و زندگی شبانه فوق‌العاده است. از آنجایی که مادرید پایتخت اسپانیا است؛ مقر اصلی دولت، وزارتخانه ها، موسسات، سازمانها و نهادهای دولتی است. مساحت شهر مادرید ۶۰۴ کیلومتر مربع است. این شهر پس از لندن و برلین سومین شهر بزرگ اتحادیه اروپا است. جمعیت بزرگ‌ترین شهر اسپانیا در حدود ۳٫۳ میلیون نفر است.

هتل های نزدیک در فرانکفورت

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی