نمایشگاه کاشی و سرامیک بولونیا
تور های نمایشگاهی ایتالیا - Cersaie
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : بلونیا، ایتالیا | تاریخ برگزاری : 01 مهر 1398

معرفی نمایشگاه کاشی و سرامیک بولونیا (Cersaie)

اگر نمایشگاهی در جهان است که فعالان بین المللی صنعت کاشی و سرامیک به آن نگاه ویژه ای دارند تا جدیدترین طرح ها و فناوری ها را دنبال کنند، آن نمایشگاه بی شک نمایشگاه کاشی و سرامیک بولونیا ایتالیا (Cersaie) است. این رویداد جز مشهور ترین نمایشگاه های کاشی و سرامیک جهان است که هر ساله در کشور ایتالیا برگزار می شود و صد ها تولید کننده مرتبط در عرصه های کاشی، سرامیک، تجهیزات حمام و آشپزخانه، سنگ، تاسیسات بهداشتی و … آخرین دستاورد و مدل های خود را به نمایش می گذارند. معماران داخلی و اهالی دکوراسیون نیز به این نمایشگاه توجه ویژه ای دارند و از آن بازدید می کنند تا با جدیدترین مد های طراحی خودشان را سازگار کنند.

صنایع شرکت کنندگان و غرفه داران

  • کاشی های سرامیک
  • مبلمان و تجهیزات حمام
  • مواد خام و تجهیزات لازم برای سرامیک
  • مواد و ابزار لازم برای نصب، نمایش و تزئین محصولات سرامیکی
  • سرویس ها و مجلات کاربردی برای شرکت ها و کارخانه ها

مشخصات تور نمایشگاه کاشی و سرامیک بولونیا (Cersaie)

تاريخ حركت : 01 مهر 1398 | تاريخ برگشت : 05 مهر 1398

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای شنگن تجاری

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

خدمات ویزا

(ویزا به صورت مولتی و حداقل 1 ماه و نیم می باشد.)هزینه ورودی سفارت (88 یورو)، ترجمه مدارک، ورودیه اماکن دیدنی و عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می باشد. جهت اقامت دراتاق سینگل به ازای هر شب 90 یورو به مبلغ تور اضافه می گردد. ضمانت اجرای تور فوق 15 نفر به بالا می باشد در صورت به حد نصاب نرسیدن با افزایش نرخ قابل اجرا می باشد. ویزا گروه تجاری و با دعوتنامه می¬باشد لذا ضمانت بازگشت از سفر به ازای هر نفر 40 میلیون تومان الزامی می باشد.

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی معماری

تور های نمایشگاهی صنعت ساختمان

مشخصات محل برگزاری

معرفی شهر بولونیا

بولونیا از شهر های تاریخی و تماشایی شمال کشور ایتالیا است. این شهر سرشار از بنای های تاریخی و بازمانده از زمان رنسانس است که قدم زدن در آن را به تجربه ای بی نظیر تبدیل می کند. تالار شهر (City Hall)، فواره نپتون(Fountain of Neptune)، کلیسای سن پترونیو(Basilica di San Petronio) و برج های تاریخی آسینلی (Asinelli) و گاریسندا(Garisenda) نمونه هایی بسیار زیبا از مجموعه جاذبه های تاریخی شهر بولونیا است. علاوه بر این جذابیت های تاریخی، شهر بولیونیا دارای خیابان ها و محله هایی توریستی است که در آنها می توان طیفی گسترده از رستوران ها، کافه ها و فروشگاه های نقلی و سنتی یافت. بولونیا همواره شهری مهم در ایتالیا بوده است و در سال 2000 میلادی این شهر به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا و در سال 2006 میلادی، شهر موسیفی یونسکو، معرفی شد. شهر بولونیا از نظر کشاورزی، صنعتی، اقتصادی و حمل و نقل، پایگاهی مهم برای کشور ایتالیا است و با داشتن مجموعه ای نمایشگاهی فعال، این شهر هر ساله محل برگزاری بسیاری از نمایشگاه های ایتالیا است. به همین دلایل، شهر بولونیا یکی از ثروتمند ترین شهر های ایتالیا به شمار می رود.

هتل های پیشنهادی بولونیا - از نگاه برگزار کنندگان نمایشگاه های بولونیا

مقالات و دانستنی های مرتبط

معرفی برترین هتل های توکیو
مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
معرفی ۵ هتل نزدیک به مرکز نمایشگاه بین المللی دبی
مهمترین نمایشگاه های پزشکی

نمایشگاه های مرتبط

بستن منو
×

سبد خرید