نمایشگاه کاشی و سرامیک بولونیا
تور های نمایشگاهی ایتالیا - Cersaie
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : بلونیا، ایتالیا
تاریخ برگزاری : 4 لغایت 8 مهر 1401

معرفی نمایشگاه کاشی و سرامیک بولونیا (Cersaie)

نمایشگاه کاشی و سرامیک بولونیا ایتالیا (Cersaie) یکی از نمایشگاه های تجاری برجسته برای صنعت ساختمان و تجهیزات حمام به شمار می رود. این نمایشگاه به عنوان مهمترین نمایشگاه برای فعالان این صنعت در نظر گرفته می شود و جایگاهی است که جدیدترین مجموعه ها ارائه خواهند شد و فناوری های جدید و راهکارهای طراحی به نمایش در خواهند آمد. بخش های اصلی که در معرض نمایش قرار می گیرند، عبارتند از کاشی سرامیک، تاسیسات بهداشتی، تجهیزات حمام، شومینه ها، سنگ های سرامیک، کاشی های آشپزخانه، مواد خام و تجهیزات مخصوص سرامیک، مواد و ابزار برای تاسیسات هستند. هر شخصی که می خواهد در مورد راهکارهای جدید طراحی، روند ها و فناوری، طراحی داخلی و معماری بیشتر بداند، نباید این رویداد را از دست دهد.

 

صنایع شرکت کنندگان و غرفه داران

  • کاشی های دیوار و سرامیک کف
  • محصولات غیرسرامیکی مخصوص کفپوش و دیوار
  • تاسسیسات بهداشتی
  • تجهیزات توالت و حمام
  • شومینه ها، اجاق های سرامیک، کاشی های آشپزخانه
  • مواد خام و تجهیزات مخصوص سرامیک
  • مواد و ابزار برای تاسیسات
  • عوامل ترابری
  • رسانه های فنی و وبسایت های تخصصی

مشخصات تور نمایشگاه کاشی و سرامیک بولونیا (Cersaie)

تاريخ حركت : 3 مهر 1401 | تاريخ برگشت : 7 یا 11 مهر 1401

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای شنگن تجاری

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

خدمات ویزا

(ویزا به صورت مولتی و حداقل 1 ماه و نیم می باشد.)هزینه ورودی سفارت (88 یورو)، ترجمه مدارک، ورودیه اماکن دیدنی و عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می باشد. جهت اقامت دراتاق سینگل به ازای هر شب 90 یورو به مبلغ تور اضافه می گردد. ضمانت اجرای تور فوق 15 نفر به بالا می باشد در صورت به حد نصاب نرسیدن با افزایش نرخ قابل اجرا می باشد. ویزا گروه تجاری و با دعوتنامه می¬باشد لذا ضمانت بازگشت از سفر به ازای هر نفر 40 میلیون تومان الزامی می باشد.

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی معماری

تور های نمایشگاهی صنعت ساختمان

مشخصات محل برگزاری

معرفی شهر بولونیا

بولونیا از شهر های تاریخی و تماشایی شمال کشور ایتالیا است. این شهر سرشار از بنای های تاریخی و بازمانده از زمان رنسانس است که قدم زدن در آن را به تجربه ای بی نظیر تبدیل می کند. تالار شهر (City Hall)، فواره نپتون(Fountain of Neptune)، کلیسای سن پترونیو(Basilica di San Petronio) و برج های تاریخی آسینلی (Asinelli) و گاریسندا(Garisenda) نمونه هایی بسیار زیبا از مجموعه جاذبه های تاریخی شهر بولونیا است. علاوه بر این جذابیت های تاریخی، شهر بولیونیا دارای خیابان ها و محله هایی توریستی است که در آنها می توان طیفی گسترده از رستوران ها، کافه ها و فروشگاه های نقلی و سنتی یافت. بولونیا همواره شهری مهم در ایتالیا بوده است و در سال 2000 میلادی این شهر به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا و در سال 2006 میلادی، شهر موسیفی یونسکو، معرفی شد. شهر بولونیا از نظر کشاورزی، صنعتی، اقتصادی و حمل و نقل، پایگاهی مهم برای کشور ایتالیا است و با داشتن مجموعه ای نمایشگاهی فعال، این شهر هر ساله محل برگزاری بسیاری از نمایشگاه های ایتالیا است. به همین دلایل، شهر بولونیا یکی از ثروتمند ترین شهر های ایتالیا به شمار می رود.

هتل های پیشنهادی بولونیا - از نگاه برگزار کنندگان نمایشگاه های بولونیا

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی

نمایشگاه های مرتبط