شهر برگزاری :ایتالیا- میلان تاریخ برگزاری :         18-19 October 2023

Days
Hours
Minutes
Seconds

نمایشگاه اسب و اسب‌دوانی

نمایشگاه اسب و اسب‌دوانی هرسال در شهر ورونا در ایتالیا برگزار می‌شود. این نمایشگاه را می‌توان یکی از متفاوت‌ترین نمایشگاه‌هایی که سالانه برگزار می‌شد دانست. در این نمایشگاه اسب‌ها و مسابقات اسب‌دوانی و کلیه مواردی که به این رشته مربوط است مورد بررسی قرار می‌گیرد.  شرکت در این نمایشگاه فرصتی جذاب و دوست داشتنی برای علاقه‌مندان و فعالان این زمینه است که می‌تواند برای ایجاد ارتباطات جدید ایحاد کنند.  با شرکت در این نمایشگاه می‌توانید با سرمایه‌کذاران و بزرگان این صنعت ارتباط برقرار کنید. این نمایشگاه فرصتی است که جایگاه خود را تغییر دهید و به مراتب بالاتر دست پیدا کنید.  

این نمایشگاه بین المللی در زمینه اسب ها، بزرگترین گردهمایی سالیانه سوارکاری در اروپا است که درلیون شهری واقع در محله جنوب شرقی فرانسه در فضایی به وسعت 140.000 متر مربع با حضور تقریبی بیش از 650 غرفه دار و پرورش دهندگان اسب ها، بیش از 145.000بازدیدکننده که با بیش از 3.500 اسب های نمایش گذاشته شده، برگزار می گردد. در این نمایشگاه مجموعه ای از تجهیزات و لوازم جانبی سوارکاری، نژادهای زیبا و اصیل اسب ها، نمایش های زنده، سوارکاران حرفه ای، پرورش دهندگان اسب ها، تولید کنندگان مواد غذایی مکمل، محصولات مراقبتی، پرورش و مراقبت از کره اسب ها و محصولات نوآورانه ارائه می شود. مسابقات مختلف اسب دوانی داخل سالن از نکات برجسته حضور در این نمایشگاه می باشد. همچنین یک نمایش اسب ارائه می شود که در آن انسان های بزرگسال و جوان، دنیای نجیب ترین همراه انسان ها را کشف می کنند. پیست جام جهانی FEI(خلاصه شده عبارت فدراسیون بین المللی سوارکاری) ازسال 1978 در فصل زمستان برای سوارکاران و اسب های بین المللی در نظر گرفته شده است. قهرمانان المپیک، قهرمانان جوان، قهرمانان اروپا و استعدادهای جوان در پیست لیون به مدت سه روز رقابت در بالاترین سطح با هم دیدار می کنند. قهرمانان این رشته طی چهار مرحله جام جهانی فدراسیون بین المللی سوارکاری با یکدیگر به رقابت می پردازند: 
 • پرش از روی مانع
 • درساژ: یک ورزش می باشد که شامل اجرای حرکات دقیق توسط اسبی آموزش دیده در پاسخ به سیگنال های قابل درک ازسوارکارش می باشد و در نتیجه اسب به هماهنگی و درک کاملی با سوار کارش دست می یابد.
 • سوارکاران باید تیم اسب هایشان را با سرعت کامل مدیریت کنند
 • سوارکاری که در مزارع غرب آمریکا توسعه یافته است(ارائه دوره های متعدد مانند مزرعه سواری، دامداری، طناب زدن در مزرعه و بوکاروسواری که کلمه دیگری برای گاوچران می باشد).
 از فعالیت های ارائه شده در این نمایشگاه می توان به مسابقات قهرمانی سه ساله فرانسه، فروش اسب های ورزشی و تفریحی، تظاهرات و کنفرانس ها در مورد سلامت اسب ها، سرگرمی برای کودکان(چرخ و فلک اسب های چوبی، مسیر موانع با اسب های چوبی و سازه های بادی) اشاره کرد. صدها غرفه دار و برند در حوزه های متفاوت زیر فعالیت دارند:
 • تجهیزات اصطبل ها
 • پرورش و رقابت اسب ها
 • رفاه و مراقبت در زمینه اسب ها
 • تجهیزات مرتبط با اسب ها و سوارکاران
 • گردشگری سوارکاری
چندین رشته در این رویداد نمایشگاهی در شهر لیون حضور دارند:
 • پرش از روی مانع
 • درساژ( اجرای حرکات دقیق توسط یک اسب آموزش دیده در پاسخ به سیگنال های قابل درک ازسوارکارش)
 • سوارکاری غربی
اهداف تجار و بازرگانان حاضر در نمایشگاه 
علاقه مندان و سوارکاران اسب سواری حرفه ای و آماتورها را برای این رویداد نمایشگاهی خارق العاده گرد هم می آورد. همچنین بهترین سوارکاران جهان در طول این مسابقه در مسیرهای lyon-Eurexpo با یکدیگر ملاقات می کنند تا دوستداران اسب سواری را خوشحال کنند.      

نمایشگاه اسب و اسب‌دوانی

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای ایتالیا

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

معرفی شهر ورونا یتالیا

ورونا شهری است که با کوچه‌ های روستایی، میادین زیبا و رویایی و ویرانه‌ های رومی با شکوه آزاد از گذر زمان پر شده است. درباره ی ورونا جالب است بدانید که در این شهر بیشتر نقاط به رنگ صورتی است که همین زیبایی و جذابیت این شهر را دوچندان می کند. یکی از نکات جالب دیگری که درباره ی ورونا وجود دارد این است که این شهر را شکسپر بیشتر معروف کرده است!بر اساس شهود تاریخی، شهر ورونا از آن جایی که در سال ۸۹ قبل از میلاد به استعمار روم باستان در آمده بود در آن زمان به یکی از شهرهای مهم اروپایی تبدیل شده بود. از آن دوران در شهر ورونا، آثار بسیار زیادی باقی مانده است که به طور مثال می توانیم به آمفی ‌تئاتر رومی از این آثار به جای مانده، اشاره نماییم.

هتل های نزدیک

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی