شهر برگزاری : فرانسه   تاریخ برگزاری :      11لغایت13مهر 1402

3-5 OCT 2023

Days
Hours
Minutes
Seconds

نمایشگاه گردشگری فرانسه

IFTM  یکی از نمایشگاه‌های معروف در زمینه‌ی گردشگری است که در مهر1402 در کشور فرانسه و در شهر پاریس برگزار می‌شود. این نمایشگاه محل مناسبی برای ملاقات با متخصصان گردشگری و تجارت‌های گردشگری است. موضوعات تجارت، اوقات فراغت، گروه‌ها، جام‌های آژانس‌های مسافرتی در این نمایشگاه حضور داشته و امسال دهمین سال است که این نمایشگاه بزرگ در حوزه گردشگردی در پاریس در ورسای پاریس برگزار می شد. تخصص گردشگری و مهمان‌نوازی در قلب این تجارت و نمایشگاه قرار دارد. اگر کسب و کار شما مرتبط با حوزه گردشگری و تور‌های مسافرتی است این نمایشگاه فرصت خوبی‌است تا شما رقیبان خود را شناسایی کرده و بتوانید در حوزه ‌های مختلف گردشگری کسب و کار خود را گسترش دهید و از مهم‌ترین اتفاقات و اخبار نمایشگاهی و گردشگری و مسافرتی آگاه شوید. 

نمایشگاه گردشگری پاریس

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای فرانسه

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

معرفی کشورفرانسه

در اروپای غربی نزدیک دریای مدیترانه کشوری قرار دارد که یکی از مهم‌ترین کشورهای تاریخ معاصر محسوب می‌شود. جمهوری فرانسه (در کنار مغرب و اسپانیا) جزو سه کشوری است که مرزهای سرزمینش به کرانه اقیانوس اطلس هم می‌رسد و با آفریقا ارتباط دارد. از نظر میزان وسعت هم، این کشور با داشتن ۶۴۰٬۶۷۹ کیلومترمربع مساحت، بزرگ‌ترین سرزمین اروپای غربی و سومین کشور بزرگ اروپایی محسوب می‌شود. کشور فرانسه با کشورهای ایتالیا، اسپانیا، آلمان، سوئیس، بلژیک، لوکزامبورگ و همچنین کشور مغرب مرز مشترک خشکی دارد و به دلیل عبور کانال مانش از آن، فرانسه با انگلستان هم مرز دریایی پیدا کرده است.

با رسیدن عصر روشنگری و رونق و رواج علم، فرانسه نیز در کنار آلمان و انگلستان به یکی از مهم‌ترین قدرت‌های اروپایی تبدیل شد و نام آن بافرهنگ، هنر، علم، اقتصاد و سیاست معاصر گره خورد. همچنین مردم این کشور دارای یکی از باکیفیت‌ترین زندگی‌ها روی سطح زمین هستند و شاخص‌های سلامت همگانی، امید به زندگی، آزادی و توسعه انسانی در آنجا بسیار بالا است.

از پاریس که بگذریم در این کشور شهرهای مهم دیگری نیز وجود دارند که نمی‌توان برای معرفی فرانسه از آن‌ها چشم‌پوشی کرد؛ بوردو یکی از همین شهرها است. این شهر در ناحیه آکیتن قرار دارد و زادگاه کسانی چون مونتسکیو و میشل دومونتنی است. شهر بعدی مارسی است. این شهر پس از پاریس، بیشترین جمعیت را در فرانسه دارد. همچنین در این شهر، دومین بندر دریای مدیترانه قرار گرفته که آن را به قطب صنعت و خدمات فرانسه تبدیل کرده است. یکی دیگر از شهرهای مهم فرانسه لیل نام دارد که در ناحیه شمالی نور-پا-دو-کاله واقع شده و بیش از ۲۲۸٬۰۰۰ نفر جمعیت دارد. لیون نیز سومین شهر بزرگ این کشور محسوب می‌شود و به‌عنوان یکی از قطب‌های اقتصاد فرانسه در حال فعالیت است. همچنین این شهر با داشتن بیش از ۱۵۵٬۰۰۰ دانشجو از مهم‌ترین مراکز دانشجویی اروپا محسوب می‌گردد.

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی