تور های اروپا
تور های اروپایی با تورک تراول

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی

5 دلیلی که باید در تور نمایشگاهی شرکت کنیم:

بازدید از نمایشگاه ها فواید متعددی دارد و می تواند برای هر شرکتی مفید واقع شود اما امروزه کارخانه ها و شرکت ها معتقدند که دیگر نیازی به بازدید از نمایشگاه ها وجود ندارد زیرا می توان هر چیزی را به راحتی در دنیای اینترنت یافت.

ما در این مقاله دلایلی را که تنها با شرکت در تور نمایشگاهی می توانید بدست بیاورید را مرور خواهیم کرد:

 

1-شبکه سازی

امروزه با توجه به وجود بازار رقابتی پرچالشی که وجود دارد، نیاز به شبکه سازی بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.

شرکت در نمایشگاه فرصتی خوبی را محیا می کند تا بتوانید با جامعه صنعتی محلی و جهانی ارتباط برقرار کنید. همچنین شرکت در نمایشگاه این امکان را می دهد که افراد متقاضی را ملاقات کنید و سپس از بهترینشان استفاده کنید.

 

2-یادگیری و کسب تجربه

آموزش و یادگیری بهترین سرمایه گذاری است که هر کسی می تواند بر روی خود انجام دهد و همچنین می تواند باعث رشد و بالا بردن سطح کسب و کارتان بشود.

نمایشگاه ها می توانند مکان خوبی برای کسب اطلاعات در مورد آخرین نوآوری های روز دنیا  باشند.  همچنین در طی نمایشگاه معمولا سخنرانی ها و رویداد های متنوعی نیز برگزار می شود که می توانید با شرکت در آن، به کسب تجربه و آموزش بپردازید و از انتقال تجربه کسب و کار های بزرگ بهره مند شوید.

 

3-تعامل فیزیکی

شاید این مورد مشهود ترین تفاوت در بین دنیای مجازی و حقیقی باشد. با شرکت در نمایشگاه می توانید دستاورد ها و محصولات را از نزدیک ببینید و لمس کنید و با شیوه کار آن از نزدیک آشنا شوید و این دقیقا چیزی است که شما نمی توانید در اینترنت و فضای مجازی به آن دست پیدا کنید.

4-دسترسی مستقیم به تامین کنندگان

تحقیقات اخیر نشان می دهد که یک سوم بازدیدکنندگان به دنبال تامین کنندگان جدید هستند.بنابراین فرصت خوبی است تا با تامین کنندگان به طور مستقیم ارتباط برقرار کنید تا بتوانید با توجه به صلاح دید شرکتتان با آن ها همکاری کنید.

 

5-شناخت جایگاه واقعی کسب و کارتان

 هنگامی که در نمایشگاه های محلی یا جهانی شرکت می کنید، بهتر از هر موقعیتی می توانید جایگاه کسب و کارتان را در قیاس با شرکت ها و کسب و کارهای دیگر بسنجید. و در جهت رشد کسب و کارتان قدم بردارید.

 

سخن پایانی:

بازدید از  نمایشگاه، خواه کوچک یا بزرگ، می تواند فوایدی را برای کسب و کارتان به همراه داشته باشد که شاید حتی با وجود راه های متعددی که برای رشد کسب و کار وجود دارد این راه تا به امروز بدون جایگزین باقی مانده است.

در این مقاله سعی کردیم تا مهم ترین دلایلی که صاحبان کسب و کار یا اعضای ارشد یک کسب و کار باید در نمایشگاه حضور پیدا کنند را شرح دهیم.

فهرست تور های نمایشگاهی مرتبط

مجله گردشگری تورک

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی