دبی 28 – 30 October 2024

Days
Hours
Minutes
Seconds
AGRA Middle East Exhibition بزرگ‌ترین نمایشگاه کشاورزی خاورمیانه است که به طور تخصصی به بررسی کشاورزی و موضوعات مربوط به آن می‌پردازد. AGRA Middle East Exhibition در این نمایشگاه تولید موادغذایی پایدار در محیط‌های خشک و همچنین معیار‌های کلیدی و مهم و نوآورانه در صنعت کشاورزی مورد بررسی قرار می‌گیرد. این نمایشگاه فرصت درخشانی را برای کشاورزان، کارشناسان و متخصصان فراهم می‌کند تا در زیر یک سقف محصولات زراعتی، دامداری، باغداری خود را ارائه کرده و از بهترین و نوین‌ترین روش‌های کشت و صنعت‌کشاورزی برخوردار شوند. AgraME به شما فرصتی برای یادگیری، شبکه و منبع یابی محصولات جدید ارائه می دهد.  برای کشف جدیدترین راه حل ها و محصولات با تأثیرگذاران جهانی، مبتکران و کارشناسان محصول ملاقات و تعامل و برقراری ارتباط با آن ها در این نمایشگاه شرکت کنید تا بتوانید کسب و کار خود را به صورت جهانی گسترش دهید.
نمایشگاه بین المللی دام و طیور دبی بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار دبی با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول میباشد امارات از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های دبی نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی دام و طیور دبی مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن دام و طیور دبی در این نمایشگاه است انجمن دام و طیور دبی چندین سال است که در دبی فعال میباشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ، توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی دام و طیور دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد .
نمایشگاه بین المللی دام و طیور دبی از قدیمی ترین بزرگترین و بهترین نمایشگاه دام و طیور دبی است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما میتوانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی دام و طيور دبی با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات دام و طیور آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت میباشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار دام و طیور را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید.

 

Beautyworld

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا دبی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه
ا برای به نمایش در آوردن با کیفیت محصولات و دست آوردهای شرکت در غرفه نمایشگاهی
۲ برخورداری از مکانهای vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمانها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد
قرار داد با آنها
۳ دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره
۴ استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی ۵ برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

هتل های دبی

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی