شهر برگزاری :دبی 

 تاریخ برگزاری: 9-11 MAY 2024

Days
Hours
Minutes
Seconds

Airport Show & Global Airport Leaders Forum بیست و سومین نمایشگاه فرودگاهی تامین کنندگان و ارائه دهندگان خدمات فرودگاهی پیشرو در وسعت جهانی است. در این نمایشگاه رهبران هوانوردی و تصمیم گیرندگان منطقه ای را گرد هم می‌آیند تا آخرین نوآوری ها و فناوری ها در این صنعت را به نمایش بگذارند. موضوع امسال “پایداری و نوآوری” است که نشان دهنده تمرکز صنعت بر پذیرش فناوری های پیشرفته و ابتکارات سبزتر برای هدایت رشد و کارایی است. این رویداد به مدت سه روز در شهر دبی در کشور عربستان برگزار می‌شود. این نمایشگاه را با عنوان نمایشگاه فرودگاهی هم می‌شناسد.

نمایشگاه فرودگاهی عربستان با رویداد‌های مشترکی همچون ATC، امنیت فرودگاه خاورمیانه، مجمع جهانی رهبران فرودگاهی میزبان غرفه‌داران و کارشناسان و مخاطبان از سراسرجهان و منطقه خاورمیانه می‌باشند.

Airport Show & Global Airport Leaders Forum

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا دبی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

علاقه مندان و تاجران و کارشناسان این حوزه بیست و سومین نسخه از نمایشگاه فرودگاهی فرصت هیجان‌انگیز و تکرار نشدنی می‌باشد. شیخ احمد بن سعید آل مکتوم رئیس سازمان هواپیمایی کشوری دبی و رئیس فرودگاه های دبی است. او همچنین رئیس و مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی امارات و گروه است که در این نمایشگاه حضور دارد.

 

نمایشگاه فرودگاه 2023، علاوه بر انجمن امنیت فرودگاه خاورمیانه و ATC به عنوان رویدادهای مشترک، دارای مقامات و کارشناسان مشهور خواهد بود که در مورد طیف گسترده ای از موضوعات حیاتی برای رشد و توسعه بخش هوانوردی جهانی بحث می کنند. نمایشگاه فرودگاه و رویداد مشترک آن، بستری برای برنامه هوانوردی بوده است که در دو دهه گذشته بیشتر پیش رفته است. تحول هوانوردی، که توسط فناوری هدایت می شود، به بهبود ایمنی، سلامت و امنیت در فرودگاه ها و عملیات خطوط هوایی در سراسر جهان کمک می کند. دبی در اتخاذ فناوری پیشرو بوده است که هوانوردی را قادر می‌سازد سریع‌تر به عقب بازگردد.”

هتل های دبی

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی