شهر برگزاری :آلمان- فراکفورت  تاریخ برگزاری :

7. – 11.2.2025

Days
Hours
Minutes
Seconds

Ambiente

نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی پیشرو یک تجربه فوق العاده است! با مشاهده تعامل پویا محصولات و طراحی، نکات برجسته و رویدادها، یک دید کلی از بازار جهانی در Ambiente به دست آورید. Ambiente به عنوان پیشروترین و بین المللی ترین نمایشگاه تجاری کالاهای مصرفی، هر تغییری را در بازار دنبال می کند. مناطق غذاخوری، زندگی، هدیه و کار نیازهای خرده فروشان و همچنین کاربران نهایی تجاری را برآورده می کند. Ambiente وسعت بی نظیری از لوازم، تجهیزات، مفاهیم و راه حل ها را ارائه می دهد. این نمایشگاه تنوع زیادی از محصولات را برای فضاهای مختلف زندگی و جهت های سبک به نمایش می گذارد. با تعریف و معرفی موضوعات اصلی فردا: پایداری، سبک زندگی و طراحی، کار جدید، خرده‌فروشی آینده و گسترش تجارت دیجیتال، فرصت‌های زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

تنها نمایشگاه لوازم خانگی آلمان Ambiente چنین نمای جامعی از طیف جهانی کالاهای مصرفی ارائه می دهد. در بخش مرتبط با پخت غذا در نمایشگاه، ویترین شماره یک برای میز، آشپزخانه و محصولات خانگی است. در بخش مبلمان، جدیدترین سبک ها را در مورد طراحی داخلی، مبلمان و دکوراسیون خواهید یافت. بخش هدایا، مجموعه متنوعی از هدایا و لوازم شخصی را ارائه می دهد و اکنون شامل لوازم التحریر و لوازم مدرسه نیز می باشد. بخش مشاغل جدید به صورت ملموس نشان می دهد که دنیای کار فردا چگونه خواهد بود. علاوه بر این، این نمایشگاه گسترده ترین بستر منبع یابی و محل ملاقات بین المللی برای تجارت در ابعاد وسیع است. همچنین بر موضوعات اصلی فعلی مانند پایداری، مشاغل جدید، طراحی، سبک زندگی و گسترشتجارت مجازی تمرکز دارد. علاوه بر این، این گردهمایی فرصتی مناسب برای برقراری تماس ها و یافتن شرکای تجاری جدید است.

Ambiente انرژی بسیار خوبی تولید می کند که به نوبه خود جریان پایدار تعامل، هم افزایی و همکاری بالقوه را ترویج می کند. غرفه داران ما از بازیگران جهانی گرفته تا صنعتگران برجسته هستند. عموم تجارت در اینجا شامل خریداران و تصمیم گیرندگان از انواع رسانه ها در سراسر زنجیره توزیع، و همچنین خریداران تجاری از صنعت، ارائه دهندگان خدمات و بازدیدکنندگان متخصص مانند معماران، طراحان داخلی و برنامه ریزان پروژه می شود.

Christmasworld

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای آلمان

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

دکوراسیون:

بخش دکوراسیون برای رسیدن به حد نهایی در طراحی آینده نگر ایجاد شده است. در این بخش به خریدارانتان سبک زندگی آینده برای گروه های هدفشان را نشان دهید. محصولات دکوراسیون خانه را به نمایش بگذارید و بازدیدکنندگان را به دیدن جهانتان دعوت نمایید. طیف بین المللی محصولات شامل طراحی داخلی بین المللی، مبلمان آوانگارد، لوازم خانگی، و کالاهایی در همه سبک ها برای دکوراسیون داخلی وخارجی می شود:

  • طراحی داخلی و دکوراسیون

  • دکوراسیون فصلی

  • اتاق زیر شیروانی

  • خانه

  • باغ

لوازم خانگی

وسایل هنری،

وسایل تزئینی سرامیکی،

چینی آلات،

قاب عکس،

هدایا،

صنایع دستی،

زیور آلات،

ساعت های مچی،

رومیزی و دیواری،

تزئین میز.

هدایا:

در بخش هدایا، جاذبه هایی درخشان محصولات شما را در معرض دید می گذارند – از فرصت های موجود در بخش هدایا همراه با لوازم کادویی، لوازم تحریر، دکوراسیون، و سیگارهای خاص استفاده کنید. برای اولین بار در سال ٢٠٢٠، لوازم شخصی به شکل مجموعه ای کامل در یک سالن به نمایش گذاشته می شود و طیف محصولات اعم از جواهرات معتبر و مد روز، ساعت و کالاهای چرمی تا کیفهای مسافرتی و لوازم سلامتی و مراقبتی می باشد. از مزایای بی شمار این بخش سود ببرید:

هدایای بیشمار

جواهرات و لوازم جانبی

ایده های جدید برای هدایا و سوغات

لوازم استعمال دخانیات

پیپ وسیگار

هتل های نزدیک در فرانکفورت

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی