دبی 25th-27thOCT 2024

Days
Hours
Minutes
Seconds
Annual Radiology Meeting: یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های بین‌المللی و کنفرانس‌های مهم است که در امارات عربی برگزار می‌شود. این نمایشگاه وکنفرانس به بررسی موضوعات رادیولوژی و علم آن خواهد پرداخت. Annual Radiology Meeting به طور تخصصی مخاطبان خودش را با جدید ترین نوآوری‌های رادیولوژی و آینده‌ مراقبت های بهداشتی می‌پردازد. در این نمایشگاه پزشکان متهد و متبحر، متخصصان مراقبت‌های بهداشتی، محققان و شرکت‌هایی که در حفظ سلامت عمومی و رادیولوژی شرکت کرده و دانش و یافته‌های خود را باهم به تبادل می‌گذارند.  نشست سالانه رادیولوژی تحت حمایت اعلیحضرت شیخ حمدان بن راشد آل مکتوم، معاون حاکم دبی، وزیر دارایی و رئیس سازمان بهداشت دبی برگزار می شود. این توسط کنفرانس ها و نمایشگاه های ایندکس، عضو هلدینگ ایندکس، و با همکاری انجمن رادیولوژی امارات برگزار می شود.
کنفرانس رادیولوژی و بهداشتی دبی بین‌المللی بوده و در نهمین نسخه، ARM رادیولوژی،  منطقه خاورمیانه و کشورهای حوزه خلیج‌فارس را  را با آخرین پیشرفت‌ها، تحقیقات و پیشرفت‌های این حرفه از سراسر جهان مرتبط می‌کند. این رویداد سالانه یک برنامه تآثیر گذار در کنار کنفرانس خود برای مدعوین و مخاطبین و شرکت کنندگان تدارک دیده و آن را برگذار می‌کند. در این برنامه موضوعاتی مانند  تصویربرداری کودکان، رادیولوژی اورژانسی، ماموگرافی، تصویربرداری قلب، نورورادیولوژی و موارد دیگر را مورد بررسی قرار می‌دهد.
ARM یک برنامه تأثیرگذار است که موضوعاتی که بر رادیولوژی و علم آن مرتبط است را زیر یک سقف جمع می‌کند و سعی بر پیشرفت منطقه خاورمیانه و کشور های خلیج فارس در این حوزه دارد. ARM تنها رویدادی است که در ارتباط با انجمن رادیولوژی امارات (RSE) و انجمن رادیوگرافیان امارات (RASE) برنامه ریزی شده است تا برنامه های سطح بالایی را ارائه دهد که بر آخرین روندها و شیوه های رادیولوژی تمرکز دارد. این رویداد کنفرانس، نمایشگاه و کارگاه های آموزشی را در یک بسته جامع سه روزه ترکیب می کند. برای پزشکان و مشاغل به طور یکسان، این یک راه ارزشمند برای ماندن در لبه برتر است.
در قلب این کنفرانس قرار دارد، جایی که یک برنامه علمی کامل، آخرین تفکرات در جنبه های مختلف تصویربرداری پزشکی را پوشش می دهد، با سخنرانان برجسته از سراسر جهان برای به اشتراک گذاشتن تخصص خود. برای سال 2024، یک بار دیگر مسیرهای اختصاصی برای رادیولوژیست ها و رادیوگرافی ها وجود خواهد داشت. در عین حال، مجموعه گسترده کارگاه‌های عملی رویداد، شرکت‌ها و موسسات را قادر می‌سازد تا آخرین فن‌آوری‌های خود را به نمایش بگذارند و پیشنهادات نوآورانه جدیدی را عرضه کنند.با آمیختن بحث‌های روشنگرانه با فرصت‌های شبکه‌ای ارزشمند، و پیشرفت‌های تجاری با پیشرفت‌های دانشگاهی، ARM نقش مهمی در شکل‌دهی جمعی آینده مراقبت‌های بهداشتی ایفا می‌کند. برای آن دسته از رادیولوژیست ها، رادیولوژیست های مقیم، پزشکان متعهد، متخصصان مراقبت های بهداشتی، محققان و شرکت هایی که برای کمک به حفظ سلامت عمومی تلاش می کنند.

Annual Radiology Meeting

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا دبی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

از مزایای این مرکز می توان به موارد زیر اشاره نمود:
  • قرارگیری در منطقه ای کاملاً تجاری از نظر استراتژیکی
  • در اختیار قرار دادن بیش از 11000 متر مربع فضای مخصوص به غرفه ها و مجمع های نمایشگاهی
  • برگزاری همایش های بین المللی با حضور محبوب ترین افراد صنایع مختلف
  • فاصله 20 دقیقه ای با فرودگاه مرکزی شهر دبی

هتل های دبی

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی