شهر برگزاری :دبی 

 تاریخ برگزاری :16. – 18. January 2024

 

 
Days
Hours
Minutes
Seconds

Arab Health

Arab Health یکی دیگر از نمایشگاه‌های بین‌المللی ومهم‌ترین رویداد در حوزه صنعت مراقبت‌های بهداشتی است که در در مرکز تجاری دبی برگزار می‌شود. در این نمایشگاه بروز‌ترین و نوین‌ترین محصولات بهداشتی به وسعت منطقه خاورمیانه و بین‌المللی با حضور کارشناسان، رهبران فکری، متخصصان، و پزشکان و افراد متبحر در حوزه بهداشت و درمان در اختیار حاضرین و متقاضیان گذاشته می‌شود.

Arab Health را می‌توان اولین و بزرگ‌ترین نمایشگاه تجهیزات پزشکی خاورمیانه و دومین نمایشگاه دنیا به لحاظ کیفیت و امکانات یادکرد. این نمایشگاه در زمینه‌ی های مختلف پزشکی و مراقبت های بهداشتی فعالیت داشته و طیف گسترده‌ای از مسائل پزشکی و بهداشتی را تحت پوشش بررسی‌های خود قرار می‌دهد. Arab Health عرساله در دربی برگزار شده ویکی از به روز ترین وجدید ترین نمایشگاه‌های خاورمیانه به شمار می‌رود. این نمایشگاه بیش از 3000 غرفه داشته و بیش از 70 کشور در این نمایشگاه حضور پیدا خواهند کرد. طبقه‌بندی محصولاتی که در این نمایشگاه به مخاطبین ارائه می‌شود به ۸ طبقه می‌رسد.

نمایشگاه بین‌المللی Arab Health   را می‌توان قلب مراقبت‌های بهداشتی خاورمیانه دانست و پیشرفته‌ترین تجهیزات ومحصولات پزشکی، ابزار یک‌بار مصرف پزشکی را با قیمتی مقرون به صرفه پیدا کرد. علاوه بر این در این نمایشگاه اطلاعاتی پیرو بهترین و پیشرفته ترین پروتز‌ها، روش های عمل‌های جراحی زیبایی و درمانی در اختیار متقاضیان و پزشکان قرار می‌گیرد. این نمایشگاه مکانی است که بیش از 3000 برند و سهامداران کلیدی حوزه پزشکی و بهداشتی در آن گرد هم آمد تا خود را برای یک تعامل وشبکه‌سازی دقیق در حوزه پزشکی اماده کنند.

نمایشگاه Arab Health جایگاه خوبی برای استارتاپ های نواور و خلاق از سراسرجهان است تا ایده ها و پیشنهادات خلاقانه‌ی خود را در اختیار متخصصین و پزشکان و کارشناسان قرار داده. با کسب اطلاعات پیشرفته و برقراری ارتبطات با بهترین متخخصین و تاجران این حوزه کسب وکار خود را گسترش دهند. از دیگر بخش های جذاب این نمایشگاه می‌توان به برگزاری مسابقه در طول زمان نمایشگاه اشاره داشت که خود فضای دوستانه‌ای در نمایشگاه برقرار می‌کند.

Arab Health

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا دبی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

ناگفته نماند که این نمایشگاه با طیف وسیعی از به روز‌ترین و نوین‌ترین محصولات و خدمات فناوری، فناری های مالی، تا راه‌حل‌های مناسب و نظارتی، استراتژی‌های بازاریابی و فروش را برای شرکت‌کنندگان و متقاضیان به نمایش می‌گذارد.
غرفه داران این مجموعه متشکل از
1-     بانک‌ها
2-     شرکت‌های بیمه
3-     کارگزاران و شرکت‌های مشاوره مالی
و دیگر شرکت‌های متخصص در این حوزه هستند. از جمله بازدید کنندگان نمایشگاه iFX می‌توان به کارشناسان مالی، کارگزاران، بانکداران و ارائه دهندگان از سراسر خاورمیانه و حتی جهان اشاره داشت. این نمایشگاه فرصت مناسبی برای برقرار ارتباط با بهترین و متبحر‌ترین کارشناسان و متخصصان در زمینه‌ی بیمه و حوزه مالی است که می‌توانید با شرکت در آن از بروز‌ترین اتفاقات دنیای ارز و بیمه و حوزه مالی آن‌ها باخبر شوید. درچند سال اخیر با توجه به کسب رضایت بسیاری از متخصصیین نمایشگاه iFX توانسته به عنوان یک بازیگر مهم‌ در صحنه بازار مالی جهانی و یک منبع مهم برای کسب بروز ترین اطلاعات در این زمینه کسب کند و جایگاه ویژه‌ای را برای خود کسب کرده است. فضای نمایشگاه، غرفه داران و شرکت کنندگان، محل برگزاری نمایشگاه، زمان و فصل همگی موقعیت مناسب و تجربه فراموش نشدنی ای را برای علاقه‌مندان و متقاضیان بازارهای مالی رقم می‌زنند.
در رویداد بزرگ IFX  قرار است اتفاقات بزرگی رخ بدهد و برخی از آن‌ها شامل بررسی ویژگی‌های B2C می‌باشد که خود شامل زیرشاخه‌هایی مانند Traders Arena و Lounge است که تازه راه اندازی شده است. نمایشگاه iFX  را می‌توان یک محیط انحصاری برای معامله‌گران دانست تا بتوانند در کسب و کار حوزه‌ی خود قدم‌هایی به سوی آینده داشته باشند. این رویداد بزرگ به شرکت‌کنندگان و متقاضیان این امکان را می‌دهد که دنیای تجارت و رمز‌و راز های آن را بیاموزند و قدم هایی به سوی پیشرفت بردارند.
این نمایشگاه برای اولین بار این فرصت را به معامله‌گران و کارشناسان این حوزه می دهد تا مناطق اختصاصی کسب و کار خود را کشف کرده و بدانند در کجای بازار جهانی مالی قرار دارند. Traders Lounge و Traders Arena. The Traders Lounge به عنوان یک مرکز انحصاری برای همکاری بین معامله گران از سراسر جهان، تبادل بینش و ایجاد روابط عمل خواهد کرد. این نمایشگاه فضای ایده‌آلی را برای آموزش تجارب و ایجاد جامعه‌ای پیشرفه برای بازارهای مالی جهانی و متقاضیان آن فراهم می کند. هدف نمایشگاه IFX تقویت یادگیری، اشتراک گذاری به روز ترین اطلاعات برای شرکت‌کنندگان، بازدید‌کنندگان و متقاضیان است. این انجمن به آخرین تحلیل‌های فنی و بازار، فرصت‌های شبکه، فناوری تجارت و داستان‌های موفقیت الهام‌بخش خواهد پرداخت.

هتل های دبی

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی