شهر برگزاری :دبی 

 تاریخ برگزاری: 6 – 9 May 2024

 
Days
Hours
Minutes
Seconds
 Arabian Travel Market نمایشگاه بین المللی در حوزه مسافرتی و گردشگری است که هرسال در دبی برگزار می‌شود. این نمایشگاه رویداد بین‌المللی مسافرتی و گردشگری پیشرو در بازار به حساب می آید که پتانسیل‌های تجاری بزرگ و متحولی را در منطقه خاورمیانه برای متخصصان گردشگری، ورودی ها و خروجی ها فراهم می‌کند. مقاصد گردشگری از سرتاسر جهان بار دیگر در دبی متحد خواهند شد تا برند خود را در کنار بزرگ‌ترین نام‌های اقامتی و مهمان‌نوازی، مقاصد و جاذبه‌های گردشگری مشهور، ارائه‌دهندگان فناوری مسافرتی نوآور و خطوط هوایی به نمایش بگذارند.
Arabian Travel Market  هرسال جنبه های مختلفی از سفر های تفریحی و تجاری را مورد بررسی قرار می‌دهد که می‌تواند در تعیین مسیر این صنعت و صنعت‌هایی که برای گسترش کسب و کار خودبه سفر به مناطق خاورمیانه و بین‌المللی دارند کمک‌های بسیاری کند. این نمایشگاه، رویدادی است ررو به جلو که توانمندی‌سازی نوآوری را تبدیل به سفر از طریق کارآفرینی می‌کند.
ما مشتاقانه منتظر استقبال شما در آنجا هستیم! جایی که ما چگونگی تکامل روندهای نوآورانه سفرهای پایدار و شناسایی استراتژی‌های رشد در بخش‌های عمودی خاص را بررسی خواهد کرد.
 
Arabian Travel Market 2024 سفری متحول کننده را از طریق این موضوع آغاز خواهد کرد. در قلب این تحول، ادغام یکپارچه نوآوری و کارآفرینی نهفته است، که به عنوان کاتالیزورهای قدرتمند در پیشگامی ابتکارات خالص صفر، راه حل های کم کربن و سرمایه گذاری های پایدار در صنعت تجارت سفر عمل می کند.

Arabian Travel Market

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا دبی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

در آخرین دوره برگزاری این نمایشگاه، هزاران فعال حوزه گردشگری، دولتی‌ها، مدیران و علاقمندان به این صنعت حضور یافتند. پیش‌بینی می‌شود نمایشگاه بین المللی گردشگری ۲۰۲۳ دبی، نسخه‌ای بهتر از سال‌های قبل باشد. نمایشگاه توریسم دبی در این مرحله قرار است بیش از ۳۰۰۰ محصول جدید را به نمایش بگذارد و پتانسیل های گردشگری خاورمیانه و جهان را در طول سخنرانی‌ها و گفتگوهای چهره‌های برتر این صنعت، کارگاه ها و معرفی فناوری های سفر بررسی کند.
سی امین نسخه نمایشگاه سفر دبی آینده سفرهای پایدار را مطابق با موضوع خود، کار به سمت خالص صفر بررسی خواهد کرد. برنامه کنفرانس چگونگی تحول نوآورانه روندهای سفر پایدار را بررسی می کند و به نمایندگان اجازه می دهد تا استراتژی های رشد را در بخش های عمودی کلیدی شناسایی کنند. کارشناسان منطقه ای همچنین آینده ای پایدار را پیش از COP28 در نوامبر 2023 در اکسپو سیتی دبی بررسی خواهند کرد.
علاوه بر این، این کنفرانس برای اولین بار در جوایز سالانه غرفه داران خود، یک دسته بندی پایداری را ارائه می دهد، که غرفه داران را بر اساس میزانی که تأثیرات زیست محیطی غرفه های خود را در نظر گرفته اند و تلاش هایشان برای کاهش ردپای کربن خود را شناسایی می کند.

هتل های دبی

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی