دبی 7-9 October 2024

Days
Hours
Minutes
Seconds
نمایشگاه Automechanika Middle East گسترده بود و به وسعت بین‌المللی‌است.  کشورهای شرقی، آفریقا، آسیا و دیگر کشورها پذیرای شما هستند تا در مورد جدیدترین محصولات و خدمات بیشتر خود را در این نمایشگاه برای تامین کنندگان، فروشندگان، کارشناسان و خریداران به نمایش می‌گذارند. با شرکت در این نمایشگاه می‌توانید برای کسب و کار خود تامین کنندگان جدید را بیابید، محصولات را تهیه کنید و جایگزین های محصول را مقایسه کنید . نمایشگاه اتومکانیکا دبی بزرگترین نمایشگاه تجاری و بین المللی خدمات پس از خرید وسایل خودرو در خاورمیانه می باشد.
شرکت در این نمایشگاه بین‌المللی و تجاری یک انتخاب روشن و مطمئن است که بتوانید برای محصولات جدید خود یک بستر مناسب فراهم کنید. تابتوانید کسب و کار خود را گسترش داده و به صورت بین‌المللی با کارشناسان، مدیران و تهیه کنندگان ارتباط برقرار کنید.

Beautyworld

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا دبی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

این نمایشگاه بسیاری از:
هواخواهان و علاقمندان خودرو، صاحبان مغازه های تعمیرات خودرو، مدیریت ناوگان عبور ومرور، پرسنل ایستگاه های سرویس و خدمات پس از فروش، تولیدکنندگان OEM، میزان کننده های خودروها و چک آپ های خودرو و تنظیم کنندگان شرکت می کنند.
این نمایشگاه همچنین از بخش های مختلفی در زمینه قطعات تشکیل شده است که می توانید در تور دبی از آن ها بازدید کنید.
محصولات ارائه شونده در نمایشگاه :
تجهیزات نیرو ( موتور، جعبه دنده و اگزوز )، شاسی اتومبیل ( اکسل ها، فرمان، ترمزها، چرخ ها، لرزش گیر ها )، بدنه ( قطعات فلزی، سیستم سقف، پنجره ها، قاب هاو بامپرها )، قسمت های استاندارد ( اجزای کمربندهای ایمنی، پیچ و مهره ها و اجزای ایمنی، درزگیرها، غلتک ها ) و …

هتل های دبی

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی