شهر برگزاری :دوسلدرفت- آلمان 

  تاریخ برگزاری : 22 March 2024 – 24 March 2024

 

Days
Hours
Minutes
Seconds

BEAUTY DUSSELDORF 2024

Beauty Düsseldorf رویدادی است که باید هر کسی در صنعت زیبایی شرکت کند، از صاحبان سالن ها و مدیران اسپا گرفته تا آرایشگران و تکنسین های ناخن. با منطقه وسیع نمایشگاهی، نمایش های زنده، سمینارهای آموزشی و فرصت های شبکه، بستر مناسبی را برای متخصصان فراهم می کند تا آخرین روندها را کشف کنند، مهارت های خود را تقویت کنند و با سایر کارشناسان صنعت ارتباط برقرار کنند. این رویداد سالانه را از دست ندهید که باهوش ترین ذهن ها را در دنیای زیبایی گرد هم می آورد و آینده این صنعت را شکل می دهد و رشد و نوآوری را تقویت می کند.

آلمان به دلیل تعهد خود به “ظاهر طبیعی” شناخته شده است و زنان معتقدند که زیبایی واقعی از درون می آید. این یکی از دلایل اصلی زیبایی طبیعی در آلمان در طول زمان است. زنان اینجا می‌دانند که تکیه بر لوازم آرایشی برای زیباتر شدن بیشتر ضرر دارد تا فایده، زیرا آرایش منافذ پوست را مسدود می‌کند و می‌تواند باعث ایجاد جوش، چین و چروک یا حتی واکنش‌های آلرژیک شود.

در آلمان، خانم‌ها دوست ندارند زیاد آرایش کنند. بنابراین، بسیاری از خانم‌های آلمانی ترجیح می‌دهند که آن را به حداقل برسانند و در مورد روتین زیبایی خود طبیعی بمانند. بر خلاف کشورهای دیگر که آرایش کردن به عنوان نشانه ای از آمادگی برای روز تلقی می شود، زنان آلمانی تمایل دارند آرایش ملایمی داشته باشند تا بتوانند ظاهری غیررسمی تری داشته باشند.

مسابقات در این نمایشگاه به صورت تصادفی رتبه بندی خواهد شد که به تمام سطوح مهارت طراحان ناخن از مبتدی تا حرفه ای خواهند پرداخت. اعضای هیئت منصفه نمی دانند کار چه کسی را ارزیابی می کنند که امتیازی منصفانه را تضمین می کند. هیئت منصفه شامل متخصصان صنعت خط تولید بین المللی است که تجربه، دانش و شهرت را به دست آورده اند. در مدت سه روز، 15 مسابفات قهرمانی را برگزار خواهند کرد که منتظر شرکت کنندگانی با استعداد از سراسر اروپا هستند.

اهداف تجار و بازرگانان حاضر در نمایشگاه

این نمایشگاه فرصتی را در اختیار تجار ایرانی، متخصصان این صنعت، بازدیدکنندگان و غرفه داران می گذارد تا با جدیدترین محصولات در این صنعت آشنا شوند.

محصولات ارائه شده در نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دوسلدورف

  • لاک های ناخن در رنگ های متنوع

  • تنوعی از کرم ها و لوسیون ها

  • محصولاتی در زمینه مراقبت از پا

  • محصولاتی در زمینه مراقبت از بدن

  • لوازم آرایش طبیعی متنوع

  • تنوعی از لوازم آرایش و گریم دائمی

  • لوازم آرایش مختص آقایان

  • سرم ها، ماسک ها، روغن ها، تقویت کننده ها و درمان ها

BEAUTY DUSSELDORF 2024

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا آلمان

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

نمایشگاه زیبایی دوسلدورف 2024 تنها نمایشگاهی است که در آن متخصصان زیبایی از سراسر جهان دور هم می شوند. 2024 Beauty Dusseldorf آلمان بیشتر به رویدادهای فرعی لوازم آرایشی، پا، ناخن و اسپا تقسیم می شود که نشان دهنده روند یا هر تحقیقی است که در این صنعت انجام شده است. بازدیدکنندگان Beauty 2022 Dusseldorf می‌توانند از نمایش‌های محصولات متعدد و برنامه‌های کاربردی آرایشی برای تجربه و آزمایش محصولات به صورت زنده برای درک بهتر بهره ببرند. جدا از نمایش محصول، یک کارگاه آموزشی گسترده در نمایشگاه زیبایی دوسلدورف 2024 ترتیب داده شده است که مشارکت ایده آلی را ارائه می دهد.

سمینارها و کارگاه های آموزشی

یکی از اجزای کلیدی Beauty Düsseldorf برنامه جامع سمینارها و کارگاه های آموزشی است. این جلسات که توسط متخصصان مشهور این صنعت رهبری می شود، طیف گسترده ای از موضوعات از جمله توسعه کسب و کار، بازاریابی، حفظ مشتری و روندهای نوظهور زیبایی را پوشش می دهد. سمینارها و کارگاه ها دانش و ابزار لازم برای رشد کسب و کار و برتری در زمینه های انتخابی را در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد.

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی