دبی 18 – 20 NOV 2024

Days
Hours
Minutes
Seconds
Brands of India نمایشگاه معروف و بزرگ بین‌المللی لباس هندی در دبی است که پس از استقبال بی‌نظیر از این نمایشگاه در سال 2023 تصمیم گرفته پر قدرت در سال 2024 ظاهر شود. این بار پیش‌بینی می‌شود بیش از 350 برند از برگزیده‌ترین برند‌های پوشاک هندی همگی در زیر یک سقف در این نمایشگاه حضور پیدا خواهند کرد.
Brands of India یک بستر را فراهم می‌کند تا شما یک فرصت درخشان، تکرار نشدنی، و واقعی را برای ارتباط با صدها برند لباس هندی داشته باشید. در نمایشگاه بین‌المللی برند‌های لباس هندی در دبی، خرده‌فروشان، فروشگاه‌های زنجیر‌ه‌ای و بزرک، عمده فروشان، نمایندگان، توزیع‌کنندگان، صاحبان امتیاز، واردکنندگان، بازرگانان، خریداران خانگی از کشور‌های مانند gcc  حضور پیدا خواهند کرد. با شرکت در این نمایشگاه شما می‌توانید ارتباط گسترده‌ای با خرده فروشان و بازرگانان بزرگ برند‌های محبوب داشته باشید، کسب و کار خودرا گسترش بدهید و از راه برقراری ارتباط در این نمایشگاه به بازارهای بزرگ لباس‌ها و برند های بزرگ و جامعه صنعتی آن‌ها راه پیدا کنید. ناگفته نماند که این نمایشگاه را می‌توان بازار نهایی بزرگی برای ارائه محصولات جدید برند‌های بزرگ دانست. برنامه ریزی شده است برای نسخه دوم این نمایشگاه، لباس های به نمایش گذاشته به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول شامل: دسته‌های نمایش لباس‌ها شامل: لباس‌های مردانه، زنانه و لباس‌های بچه‌گانه، لباس‌های رسمی و رسمی، به‌علاوه لباس‌های قومی هندی است. و دسته دوم مانند ویترینی از  از طیف‌های پارچه، طرح‌های متداول، صنایع دستی خوب، تولید پیشرفته و ارزش برای پول است. همچنین عنصر قابل توجهی از اقلام لوکس با کیفیت بالا با قیمت رقابتی وجود خواهد داشت که برای جشن گرفتن فستیوال ها، عروسی ها و مهمانی های هندی ایده آل است.  

Brands of India

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا دبی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

نمایشگاه Brands of India توسط انجمن پوشاک هند (CMAI) و باحمایت سفارت هند و امارات متحدهن عربی، انجمن بازرگانان نساجی دبی (TEXMAS)، اتاق بین‌المللی دبی و گروه بازرگانان پوشاک آماده دبی طراحی و اجرا شده است.

CMAI پیشگام و نماینده ترین انجمن صنعت پوشاک هند برای بیش از پنج دهه بوده است. این پایگاه دارای بیش از 20000 شرکت عضو است. از جمله تولید کنندگان، صادرکنندگان، خرده فروشان و صنایع جانبی پوشاک آماده. CMAI با داشتن دفتر مرکزی در بمبئی، شعبه هایی در دهلی نو، بنگلور و پونا نیز دارد.

نهادهای خاورمیانه از جمله Lulu Group، Landmark Group، Apparel Group، Yellow Flower Group، Snow White، BMA International، City Centre، Bait Awladona Co. (کویت) شرکت کنندگان اصلی این نمایشگاه خواهند بود..

اولین نمایشگاهی از 350+ برگزیده برندهای پوشاک هندی زیر یک سقف در مرکز تجارت جهانی دبی است. BRANDS OF INDIA یک نمایشگاه انحصاری برای متخصصان صنعت پوشاک است و فقط برای بازدیدکنندگان تجاری که علاقه مند به دانستن بیشتر در مورد آخرین روند مد، راه اندازی های جدید در بازار هستند و برای کسانی که مایل به کشف پیشنهادات متنوع مارک های مرتبط هستند باز است. به لباس مردانه، لباس زنانه و لباس بچه گانه که توسط غرفه داران از سراسر هند به نمایش گذاشته شده است.

شرکت کنندگان عبارتند از:

خریداران

عمده فروشان

خرده فروشان

فروشندگان

تولیدکنندگان

تصمیم گیرندگان شرکتی

کارشناسان در حوزه بازاریابی و مارکتینگ

رسانه ها

 نمایشگاه‌ های هند فرصتی عالی برای آشنایی با صنعت‌ها، فرهنگ و هنرهای مختلف این کشور فراهم می‌کنند. با حضور در این نمایشگاه‌ها و غرفه سازی خارج از کشور، شما می‌توانید با آخرین تحولات صنعتی، نوآوری‌ها، محصولات و خدمات برجسته هند آشنا شوید و در کنار بهترین شرکت غرفه سازی نمایشگاهی متدکس بدرخشید. همچنین، این رویداد ها فرصتی عالی برای برقراری ارتباطات تجاری، تبادل تجربیات و شبکه‌ سازی با حضار بین‌ المللی و نمایند گان صنایع مختلف است.

هند یکی از کشورهایی است که به عنوان یکی از مقصد های محبوب برای نمایشگاه‌ ها و رویدادهای صنعتی شناخته می‌ شود. در طول سال، در سراسر هند، بسیاری از نمایشگاه‌ ها و رویدادهای بزرگ در زمینه‌ های مختلف برگزار می‌شوند

هتل های دبی

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی