شهر برگزاری :آلمان- فراکفورت  تاریخ برگزاری :16-20 October 2024 

Days
Hours
Minutes
Seconds

buchmesse

نمایشگاه کتاب و فرهنگ فرانکفورت یکی از بزرگترین و معروف‌ترین نمایشگاه‌های کتاب در جهان است که هر سال در شهر فرانکفورت آلمان برگزار می‌شود. این نمایشگاه کتاب، به عنوان یکی از مهم‌ترین رویدادهای صنعت نشر جهان شناخته می‌شود و هزاران ناشر، نویسنده، و علاقمند به کتاب از سراسر جهان در آن شرکت می‌کنند. در این نمایشگاه، آخرین اثار منتشر شده، تحقیقات و دستاوردهای جدید در حوزه های مختلف ادبیات، علوم اجتماعی، علوم طبیعی، هنر و فلسفه به نمایش گذاشته می‌شود. همچنین بخش‌های مخصوصی برای کودکان و نوجوانان، فعالیت‌های فرهنگی و هنرو تئاتر نیز در این نمایشگاه برپا می‌شود. 

موضوعات مورد بررسی در این نمایشگاه عبارتند از:

1. ادبیات آلمانی: نمایشگاه کتاب فرانکفورت یک فرصت عالی برای آشنایی با ادبیات آلمانی است. از شاعران و نویسندگان معروف تا نوآوران جوان، در این نمایشگاه می‌توانید با آثار آن‌ها آشنا شوید.

2. فرهنگ و هنر: در نمایشگاه کتاب و فرهنگ فرانکفورت، علاوه بحث‌های ادبی، موضوعات مختلف دیگری همچون هنر، معماری، موسیقی و سینما نیز مورد بحث قرار می‌گیرد.

اینجا یک فضای عالی برای تبادل دیدگاه‌ها و تجارب در حوزه‌های هنر و فرهنگ است.

3. تاریخ و جامعه: در نمایشگاه کتاب فرانکفورت، کتب و منابع مختلف در حوزه تاریخ و جامعه نیز به صورت گسترده مورد بحث قرار می‌گیرد. 

4. تحولات جدید: همچنین در این نمایشگاه، به تحولات جدید در حوزه کتاب، رسانه‌ها و فضای دیجیتال پرداخته شده و چالش‌ها و فرصت‌های جدید در این حوزه‌ها بحث شده است.

buchmesse

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای آلمان

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

درباره شهر فرانکفورت

فرانکفورت(frankfurt)، از شهرهای ایالت هسن و پنجمین شهر بزرگ آلمان است که مرکز مالی اصلی این کشور نیز محسوب می‌شود. این شهر در دو طرف رودخانه ماین در جنوب شرقی رشته کوه تاونوس قرار دارد. فرانکفورت شهر بسیار مدرن با آسمان خراش‌های زیاد و موقعیت‌های شغلی فراوان است. این شهر در آلمان به عنوان یکی از شهرهای مهاجرپذیر شناخته شده است.

یکی از دلایل عمده انتخاب فرانکفورت برای زندگی، اقتصاد پررونق این شهر است؛ به گونه‌ای که اگر به این شهر فکر کنید بانک‌ها و بورس اوراق بهادار، جزو اولین مواردی است که به ذهنتان می‌رسد. این شهر به عنوان شهر نمایشگاه‌ها و بانک‌ها شناخته می­‌شود. فرانکفورت آلمان یکی از شهرهای برتر برای زندگی و تجارت در این کشور است. این شهر با امکانات ارتباطی برای سفر، امنیت بالا و همچنین سیستم درمانی و بهداشتی پیشرفته، مکان خوبی برای زندگی است. فرانکفورت شهر تضادها است. این شهر محل زندگی بانکداران ثروتمند، دانشجویان بین‌المللی و مهاجرانی است که به دنبال موقعیت‌های شغلی عالی، به این شهر آمده‌اند. البته جمعیت عمده فرانکفورت آلمان را دانشجویان بین‌المللی تشکیل می‌دهد. اگر قصد مهاجرت به آلمان را دارید، احتمالاً باید فرانکفورت یکی از گزینه‌های اصلی شما باشد.

هتل های نزدیک در فرانکفورت

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی