شهر برگزاری :آلمان- فراکفورت  تاریخ برگزاری :7 – 11.2.2025

Days
Hours
Minutes
Seconds

Christmasworld

هر ساله در فرانکفورت، Christmasworld جدیدترین محصولات و روندهای مربوط به کریسمس و سایر مناسبت های جشن را ارائه می دهد. علاوه بر این، ایده های مفهومی نوآورانه ای را برای تزئین مناطق بزرگ و فضای باز برای عمده فروشان و خرده فروشان، مراکز خرید و مراکز شهر ارائه می دهد. سایر گروه‌های محصول، مانند روبان‌ها و بسته‌بندی‌های جشن، به‌طور ایده‌آل مکمل طیف‌های موجود هستند و دیدگاه‌های جدیدی و ارزش افزوده را برای غرفه‌داران و بازدیدکنندگان باز می‌کنند.

نمایشگاه لوازم تزئینی و مناسبت‌ها در فرانکفورت آلمان یکی از بزرگترین و معروف‌ترین نمایشگاه‌های اروپا در زمینه لوازم تزئینی و مناسبت‌ها است. این نمایشگاه هر ساله با حضور برندهای معروف و محصولات جدید، هزاران بازدیدکننده را به خود جذب می‌کند.

در این نمایشگاه شما می‌توانید انواع لوازم تزئینی برای مناسبت‌های مختلف مانند عروسی، تولد، جشن تولد، کریسمس و… را پیدا کنید. همچنین محصولات دست ساخت و هنری نیز در این نمایشگاه به فروش می‌رسد.

با حضور در این نمایشگاه شما فرصت دیدن آخرین تحولات و روندهای صنعت لوازم تزئینی را خواهید داشت و می‌توانید ایده‌های جدید برای تزئین مناسبت خود را پیدا کنید. به علاوه، در اینجا فروشندگان و طرّح‌دهندگان حضور دارند که به شمار زیادی اقلام خود را به نمایش می‌گذارند.

نمایشگاه لوازم تزئینی و اعیاد فرانکفورت Christmasworld بهترین عمده فروشان، واردکنندگان، صادرکنندگان و خریداران خرده فروش را از سراسر جهان در فرانکفورت گرد هم می آورد تا مهمترین سفارشات خود برای سال حاضر را انجام دهند. نمایشگاه لوازم تزئینی اعیاد فرانکفورت نه تنها روندهای حاضر در حوزه دکوراسیون و محصولات جدید برای تمام جشن های طول سال را ارائه می دهد، بلکه تمامی موضوعات تزئین و دکوراسیون مانند دکورهای خارجی و سایز بزرگ و نیز دکورهای فروشگاه ها که طرفداران بسیاری دارند، را در بر می گیرد.

 

Christmasworld

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای آلمان

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

 • موضوعات نمایشگاه

 • کریسمس و ظهور

  •    دکوراسیون فصلی و هدایا

  •    لوازم گلفروشی و دکوراسیون باغ

  •    شمع و عطر

  •    دکوراسیون فروشگاه ها و نورپردازی

  •    روبان و کاغذ کادو

  •    دکوراسیون و کریسمس آسیایی

هتل های نزدیک در فرانکفورت

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی