شهر برگزاری :آلمان- فراکفورت  تاریخ برگزاری : February 7th – 10th, 2025

Days
Hours
Minutes
Seconds

Christmasworld

نمایشگاه صنایع دستی فرانکفورت یکی از بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه‌های صنایع دستی در جهان است که هر سال در شهر فرانکفورت آلمان برگزار می‌شود. این نمایشگاه به عنوان یک پل ارتباطی بین تولیدکنندگان، طراحان، خرده‌فروشان و مصرف‌کنندگان صنایع دستی از سراسر جهان شناخته شده است. در این نمایشگاه، محصولات صنایع دستی از اقلام مختلف از جمله تزئینات خانه، لوازم تزئینی، لباس و پوشاک، جواهرات، فرش و قالی، سفال و چینی‌سرویس، چوب‌کاری و … به نمایش گذاشته می‌شود. هدف اصلی این نمایشگاه ترویج هنر و صنعت صنایع دستی است و فضای مناسب برای تبادل تجاری و همکاری باب شده است. با حضور در نمایشگاه صنایع دستی فرانکفورت، علاقمندان به هنر و صنعت صنایع دستی فرصت خواهند داشت تا آخرین رویداد‌ها، رویداد‌های آموزشی و کارگاه‌های آموزشی را دیدار کند.

Creativeworld کانون سالانه صنعت بین المللی DIY می‌باشد که در آن خریداران و تولیدکنندگان برتر این صنعت به فرانکفورت می آیند تا همه چیز را در مورد فصل جدید این صنعت بدانند و محصولات و خدمات خود را بر اساس آن طراحی کنند. نمایشگاه صنایع‌دستی فرانکفورت آلمان را می‌توان تنها نمایشگاهی دانست که از دنیای رنگی الهام بخش گرفته تا مواد جدید و تکنیک های خلاقانه نوآورانه را برای تولیدات و خدمات این صنعت بکاربگیرد. این نمایشگاه به عنوان یک روند و پلت فرم تجاری، نمایشگاه تجاری اولین نقطه تماس در سال مالی است. این تاریخ ایده آل برای عمده فروشان، خرده فروشان و خرده فروشان متخصص، برای فروشگاه های سخت افزار و مراکز باغ، مشاغل اینترنتی و پستی است. Creativeworld با برنامه رویدادهای متنوع خود، ایده ها، پیشنهادات و دانش صنعت جدید را ارائه می دهد.

Creativeworld

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای آلمان

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

درست در قلب اروپا، غرفه داران می توانند در ابتدای سال از تجارت بین المللی جدید بهره مند شوند و ارتباط شخصی خود را با مشتریان فعلی و جدید خود گسترش دهند. زیرا پیوستن به آن همیشه بهترین ایده بوده است!

1. تاریخچه صنایع دستی آلمان

  1. محصولات سنتی آلمانی

  2. فرهنگ و هنر در صنایع دستی آلمان

  3. نقش زنان در تولید صنایع دستی آلمان

  4. نمایشگاه های برجسته صنایع دستی آلمان

  5. تکنولوژی و نوآوری در صنایع دستی آلمان

  6. بازارهای محلی و بین المللی برای محصولات صنایع دستی آلمان

  7. حفاظت از میراث فرهنگی و تاریخی در صنایع دستی آلمان

هتل های نزدیک در فرانکفورت

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی