دبی  22 – 23 October 2024

Days
Hours
Minutes
Seconds
 CTW Global 2024 یک بستر بین‌المللی و جهانی را برای مشاغل محلی حوزه خلیج فارس فراهم می‌کند تا تولیدکنندگان بتوانند برای کسب و کار خود و پیشرفت آن یک ارتباطات بین‌المللی برقرار کنند. و فرصت هایی را برای مشارکت و کانال های توزیع ایجاد کنند.
CTW Global 2024 یک رویداد تجاری برتر B2B است که ارتباطات ارزشمندی را برای شرکت‌های محلی و بین‌المللی فراهم می‌کند. کسب  کارهای کوچک و بزرگ محلی با شرکت در این رویداد می‌توانند با برقراری ارتباط با تاجران، کارشناسان و سرمایه گذاران مهم که از سرار جهان در این رویداد
گردهم آمده‌اند سرنوشت کسب و کار خود را تغییر دهند. روداد CTW Global 2024 باعث رشد و نوآوری در بخش‌های کلیدی می‌شود. با طیف متنوعی از محصولات و راه حل ها، می‌تواند تفییر بزرگی در کسب و کارها ایجاد کند و یکی از بزرگ‌ترین و تأثیرگذار‌ترین رویداد‌های اخیر منطقه خارمیانه باشد. این فرصت طلایی وانحصاری برای شبکه‌سازی های بین‌المللی،یادگیری و برقراری ارتباط و تعامل با رهبران صنعت‌های مختلف و ارائه راه‌حل های نوآورانه‌ای است که می‌تواند مسیر شغلی هر کسب و کاری را رقم بزند.

CTW Global 2024

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا دبی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

یک کنفرانس و نمایشگاه دو روزه است که توسط MIE Events DMCC برگزار می شود. این رویداد به طور ایده آل برای ارائه یک پلت فرم B2B/B2G برای شرکا و سرمایه گذاران صنعت ملی و جهانی برای دسترسی به فرصت های تجاری عظیمی است که در بخش تجارت و خدمات در امارات متحده عربی به دلیل پروژه های بزرگ برنامه ریزی شده در 20 سال آینده وجود دارد. . این رویداد فرصت های تجاری فرامرزی را در 9 بخش مختلف ارائه می دهد، جایی که کارشناسان صنعت و رهبران فکری از سراسر جهان گرد هم می آیند تا بیاموزند، کشف کنند و آینده را شکل دهند.
در سال‌های اخیر، بخش خدمات در نتیجه سرمایه‌گذاری‌های عظیم دولتی و خصوصی، رشد زیادی را تجربه کرده است. صادرات خدمات امارات در سال 2022، 739 میلیارد درهم بوده است. این میزان نسبت به سال قبل 11 درصد افزایش داشته است. واردات در سال 456 به 2022 میلیارد درهم رسید که 13 درصد افزایش داشت. بخش‌های گردشگری، حمل‌ونقل، مالی و بیمه تقریباً دو سوم کل صادرات خدمات را تشکیل می‌دهند. سال گذشته، امارات متحده عربی یک قرارداد تجارت آزاد جامع با هند منعقد کرد که انتظار می‌رود تجارت دوجانبه غیرنفتی را در دوره پنج ساله آینده به 100 میلیارد دلار افزایش دهد.
CTW Global ادامه و توسعه نسخه جهانی CTW UAE است که بر فرصت های بازار پرسود و متنوع در بازارهای امارات متحده عربی و GCC تمرکز دارد. این رویداد بهترین‌های صنعت و بخش‌های ملی، سنتی و فرهنگی را با تعهد به ارائه بهترین منابع و فرصت‌ها برای همه غرفه‌داران به نمایش می‌گذارد.

هتل های دبی

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی