شهر برگزاری : آلمان- کلن 

 تاریخ برگزاری :  February 20th to 22nd, 2024

Days
Hours
Minutes
Seconds

digitalBAU

digitalBAU از 20 تا 22 فوریه 2024 در کلن بر تحول دیجیتال در صنعت ساخت و ساز تمرکز دارد و کل زنجیره ارزش آفرینی و فرآیند ساخت و ساز، از برنامه ریزی و ساخت و ساز تا بهره برداری و مدیریت ساختمان ها، شهرها و مناظر را پوشش می دهد. ارائه دهندگان سخت افزار و نرم افزار فناوری اطلاعات و همچنین راه حل های دیجیتال برای صنعت ساخت و ساز با معماری و مهندسی و همچنین با صنعت و تجارت، تحقیقات و علم و همچنین با انجمن ها و سیاست مرتبط هستند.

 

نمایشگاه دیجیتال در صنعت ساخت و ساز کلن یک فرصت عالی برای شرکت‌ها، تولیدکنندگان، مهندسین و فعالان این حوزه است تا جدیدترین فناوری‌ها، محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند و با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند.

این نمایشگاه‌ها معمولاً شامل نمایشگاه‌های تخصصی در زمینه‌های مختلف از جمله مواد ساختمانی، تجهیزات ساخت و ساز، فناوری‌های سبز و پایدار، اتوماسیون و هوش مصنوعی، طراحی و معماری دیجیتال و … است.

با حضور در این نمایشگاه‌ها، شرکت‌ها می‌توانند با آخرین تحولات صنعت ساخت و ساز آشنا شده، رقبای خود را بررسی کرده و شبکه‌سازی با حضار صورت داد. همچنین این نمایشگاه‌ها به علاقمندان به این حوزه فرصت مناسبی برای گسترش دانش و تجارب خود فرآیند.

بستر دیدار با جدید ترین فعالان و متخصصین را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید کسب و کار خود را گسترش داده و به بهترین شکل ممکن کسب و کار خود را در صنعت ساخت و ساز با روش‌های نوین پیاده‌سازی کنید.

digitalBAU

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا آلمان

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

 فناوری های ساخت و ساز مدرن: نمایشگاه های دیجیتال می توانند به عنوان پلتفرمی برای نمایش فناوری های جدید و نوآوری های مدرن در صنعت ساخت و ساز عمل کنند. این شامل استفاده از روبات ها، پرینترهای سه بعدی، واقعیت مجازی و افزوده، سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS) و سایر فناوری های پیشرفته است.

2. مواد ساختمانی نوین: نمایشگاه های دیجیتال می توانند به عنوان فضای مناسب برای نمایش و معرفی مواد ساختمانی نوین با کاربردهای خارق العاده در صنعت ساخت و ساز عمل کنند. این شامل مواد با خصوصیات فوق العاده در زمینه های مقاومت، عایق بودن، پیرساب بودن و … است.

3. پروژه ها و پروسه های دیدار: نمایشگاه های دیجیتال محل مناسب برای ارائه پروژه ها، طرح ها، رسالت گذاران، تکنولوژي‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍  ‌پروژ ه گذاران و … در صنعت ساخت و ساز است.

4. طرح های دکوراسيون ديجيتال: طرح هائي كه با كامپيوتر طرح شده از جديد يك فضاء رابطة به يكديگير تغير داد.

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی