شهر برگزاری : فرانسه-پاریس 

 تاریخ برگزاری :6, 7, 8 JUNE 2024

Days
Hours
Minutes
Seconds

France Air Expo

نمایشگاه بین‌المللی هوایی فرانسه یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های صنعت هوانوردی و فضایی در جهان است که سالانه در فرانسه برگزار می‌شود. این نمایشگاه به عنوان یک پل ارتباطی بین تولیدکنندگان، تامین کنندگان، شرکت‌های هواپیماساز و مخاطبان اصلی صنعت هوافضا عمل می‌کند. در این نمایشگاه، شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف به نمایش گذارده‌ شده و جدیدترین فناوری‌ها، تجهیزات و خدمات مربوط به صنعت هوافضا به نمایش گذاشته می‌شود. همچنین، این نمایشگاه فرصت مناسبی برای شبکه‌سازی و افزایش دسترسی به بازار جهانی برای شرکت‌ها و تولیدکنندگان است. بخش‌های مختلف این نمایشگاه شامل هوافضا، هوابرد، فضابرد، تجارت الکترونیک هوافضا و خدمات پروژه است.این نمایشگاه در طی سه روز در فرودگاه لیون-برون، آخرین پیشرفت‌ها و وآوری های صنعت هوایی بین‌المللی و به طور کلی اطلاعات و مشتقات مربوط به هوانوردی تجاری را به نمایش می‌گذارد.  نمایشگاه بین‌المللی هوایی فرانسه را می‌توان رویدادی کلیدی برای هوانوردی عمومی و تجاری در اروپا و رویدادی که نمی توان برای خلبانان، مالکان، متخصصان و علاقه مندان دانست که با حضور در آن می‌توانند اتفاقات و رویداد هیجان انگیزی را در رابطه با علاقه‌ی خود تجربه کنند. هوانوردی عمومی یکی از مهم ترین بازارهای اروپا است و Aero Expo در فرانسه اینجاست تا همه بازیگران این صنعت بتوانند دور هم جمع شوند و پیشنهادات جدید خود را به بازدیدکنندگان پیشنهاد دهند.

France Air Expo

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای فرانسه

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری

نمایشگاه هوایی پاریس فراتر از یک نمایشگاه است. این نمایشگاه جشنی از نبوغ انسانی، ویترینی از شگفتی های تکنولوژیک و کاتالیزوری برای پیشرفت صنعت است. جامعه متنوعی از علاقه مندان به هوانوردی، متخصصان و مبتکرانی را گرد هم می آورد که اشتیاق مشترکی به پرواز دارند. همانطور که چشم انداز هوانوردی به تکامل خود ادامه می دهد، این رویداد دوسالانه یک انجمن حیاتی برای شکل دادن به آینده هوانوردی و هوافضا در مقیاس جهانی باقی می ماند.

نمایشگاه هوایی پاریس یک رویداد نمادین است که علاقه مندان به صنعت هواپیمایی ، متخصصان صنعت و عموم مردم را برای تجلیل از پیشرفت ها ، نوآوری ها و شگفتی های صنعت هوافضا گرد هم می آورد. این رویداد بزرگ ، که به صورت دوسالانه در فرودگاه Le Bourget در پاریس برگزار شد ، به عنوان یک بستر جهانی برای نمایش انواع هواپیماها، فن آوری های پیشگامانه و تقویت همکاری هایی است که آینده هوانوردی را شکل می دهد.

این نمایشگاه فرصتی بسیار ویژه برای هر شرکتی است که در این زمینه فعالیت می کنند و موقعیتی برای ملاقات با همه افراد کلیدی فعال در این صنعت و آشنایی با فرصت های تازه تجاری و همچنین برخورداری از دانش نوین پیدا میکنند. شرکت در این نمایشگاه به معنای حضور در رخدادی فوق العاده عالی برای کسانی که در این حوزه فعالیت میکنند، است. بزرگترین نمایشگاه جهان با 2303 کمپانی غرفه دار از 48کشور دنیا، 296 نمایندگی رسمی از 91کشور، 149947 بازدید کننده تجاری است.

این رویداد طیف کاملی از هواپیماها و خدمات GA را ارائه می دهد:

 • هواپیما 
 • هلیکوپتر 
 • نور فوق العاده 
 • هوانوردی پایدار
 • اویونیک
 • تجهیزات
 • لوازم جانبی
 • آموزشگاه های پرواز
 • آموزشگاه ها
 • پهپاد
 • بیمه
 • تعمیر و نگهداری

هتل های فرانسه

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی