دبی 12 – 14 November 2024

Days
Hours
Minutes
Seconds
نمایشگاه GESS نمایشگاهی تخصصی در حوزه راه‌کارهای آموزشی به وسعت جهانی است که در منطقه منا و کشور‌های حوزه خلیج‌فارس برگزار می‌شود. این نمایشگاه به بررسی راه‌حل‌های نوین آمورشی جهانی پرداخته و برای راه‌حل‌های پیشنهادی خود را ارائه می‌دهند. متخصصین، کارشناسان، معلمان در این نمایشگاه از سراسر جهان حضور پیدا خواهند کرد.
نمایشگاه GESS  نمایشگاهی‌است که حوزه آموزش را یک تجارت دیده و به شکل جدی به بررسی آن می‌پردازد. لوازم، راه‌ کارهای آموزشی از جمله مسائلی هستند که در این نمایشگاه به آن‌ها پرداخته می‌شود.
در GESS | تجهیزات و راه حل های آموزشی جهانی قرار ملاقات با غرفه داران ملی و بین المللی آموزش، تجارت، منابع انسانی، آموزش و سایر نمایشگاه های تجاری حضور دارند.
این نمایشگاه دسترسی مربیان را به محصولات و راه حل هایی فراهم می کند که نیازهای کلاس درس مدرن را برآورده می کند و روش یادگیری دانش آموزان را تغییر می دهد. در کنار این نمایشگاه یک برنامه کنفرانس گسترده و مراسم جوایز برگزار می شود که GESS Dubai را به رویدادی کامل برای صنعت آموزش تبدیل می کند.
نمایشگاه بین المللی تجهیزات آموزشی دبی بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار امارات با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول میباشد امارات از لحاظ جغرافیا دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های دبی نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی تجهیزات آموزشی دبی مراجعه می کنند.
توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی تجهیزات آموزشی دبی با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاههای گوناگون میتواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی تجهیزات آموزشی دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.
نمایشگاه GESS برای تمام سطوح متخصصان آموزشی طراحی شده است، چه شما یک معلم، رئیس تدارکات، رئیس بخش، رئیس، استاد، معلم یا فقط درگیر آموزش باشید، چیزی برای همه وجود دارد.
نمایشگاه بین المللی تجهیزات آموزشی دبی از قدیمی ترین بزرگترین و بهترین نمایشگاه آموزشی دبی است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما میتوانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی تجهیزات آموزشی دبی با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات آموزشی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شد جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

GESS - Global Educational Supplies & Solutions

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا دبی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

فناوری آموزشی شامل طیف گسترده ای از محصولات فناوری آموزشی از جمله تخته های سفید تعاملی، سیستم های مدیریت یادگیری ابزارهای واقعیت مجازی و برنامه های آموزشی  لوازم مدرسه لوازم مدرسه از جمله لوازم التحریر مبلمان کلاس درس تجهیزات آزمایشگاهی و وسایل  کمک آموزشی
منابع آموزشی ناشران و ارائه دهندگان خدمات آموزشی منابع آموزشی مانند کتاب های درسی مواد
آموزشی الکترونیکی و نرم افزارهای آموزشی
آموزش در دوران کودکی محصولات و منابعی که برای آموزش در دوران کودکی طراحی شده اند از
جمله اسباب بازی ها بازیهای آموزشی و وسایل کمک آموزشی
راه حلهای یادگیری زبان نرم افزارهای یادگیری زبان کتابها و ابزارهای آموزش زبان های خارجی
ابزارهای ارزیابی و ارزشیابی محصولات و خدمات مربوط به ارزشیابی و آزمون دانش آموز  هنر و مواد خلاق لوازم هنری مواد خلاقانه و منابع برای آموزش هنر و طراحی
منابع کتابخانه ای محصولات کتابخانه های مدارس و دانشگاهها از جمله کتاب منابع دیجیتال و  سیستم های مدیریت کتابخانه
ایمنی و امنیت مدرسه راه حلها و محصولات برای ایمنی و امنیت مدرسه از جمله سیستم های کنترل دسترسی و ابزارهای واکنش اضطراری

هتل های دبی

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی