شهر برگزاری : آلمان-کلن 

 تاریخ برگزاری :22.–24.03.2024

Days
Hours
Minutes
Seconds

h+h cologne

نمایشگاه بین المللی پیشرو برای صنایع دستی خلاقانه و لوازم سرگرمی از تاریخ 22-24/03/2024 به عنوان پلت فرم الهام بخش و سفارش برای صنایع دستی نساجی ارائه می شود. اینجاست که خلاق‌ترین ذهن‌های این صنعت گرد هم می‌آیند تا در مورد مجموعه‌ها، گرایش‌ها و خدمات جاری در زمینه‌های بافندگی، قلاب بافی، خیاطی، گلدوزی و فعالیت‌های صنایع دستی تبادل نظر کنند.
علاوه بر طیف گسترده‌ای از نوآوری‌های محصول، مخاطبان تجاری می‌توانند منتظر یک برنامه رویداد هیجان‌انگیز باشند که نیازهای در حال تغییر تجارت تخصصی و چالش‌های دیجیتالی که صنعت با آن مواجه است را برآورده می‌کند.
موضوع برتر جدید “توانمندسازی خلاق” هدف اصلی حمایت از تجارت با رشد فردی آن را دنبال می کند. برای این منظور، ادکلن h+h شبکه ایده آلی را برای تبادل و به اشتراک گذاری دانش در صنعت ارائه می دهد. زیرا پتانسیل خلاقانه هر فرد تنها با استفاده از مهارت ها و ابزارهای مناسب قابل تقویت و بهره برداری بهینه است – برای افزایش رقابت و پایداری.
این نمایشگاه یکی از بزرگترین و معروف‌ترین نمایشگاه‌های صنایع دستی و لوازم سرگرمی در کلن آلمان است. در این نمایشگاه، تولیدکنندگان و هنرمندان از سراسر جهان به کلن می‌آیند تا آخرین طرح‌ها و محصولات خود را به نمایش بگذارند.

در این نمایشگاه، شما می‌توانید انواع لوازم دست ساز، هنرهای دستی، تزئینات خانه، جواهرات دست ساز و لوازم تزئینی دیگر را پیدا کنید. همچنین، کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های اطلاعاتی برگزار می‌شود که شما را با فرصت‌های جدید در حوزه صنایع دستی آشنا می‌کند.

به علاوه، در این نمایشگاه شما می‌توانید با هنرمندان و تولیدکنندگان بین المللی در حال حضور در نظام صادق باشید و ایده‌های خود را با آن‌ها به اشترک بگذارید. به عبارت دیگر، این یک فضای عالی برای شبکه ساخت و چالش قابل توجُّۀ است.
این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه تجاری جهان برای صنایع دستی و سرگرمی های خلاقانه می باشد. در نمایشگاه پیش رو نیز شاهد نمایش های مد و کارگاه های آموزشی مرتبط با صنایع دستی خواهیم بود.
١– بین المللی بودن:
درمجموع ، حدود ١٦،٥٠٠ رهبران و تصمیم گیرندگان و خریداران از ٨٠ کشور جهان به نمایشگاه  صنایع دستی کلن آمدند. با وجود ٧٤٪ غرفه دار و بیش از ٤٢٪ بازدیدكنندگان تجاری از خارج از كشور، نمایشگاه بین المللی صنایع دستی کلن  به عنوان مهمترین سكوی تجاری این صنعت در جهان تأیید شد.
٢– طیف وسیعی از محصولات
نمایشگاه صنایع دستی کلن h + h تا کنون مهمترین رویداد در صنعت صنایع دستی است. نتایج عالی آخرین برگزاری  نمایشگاه صنایع دستی اثبات بیشتری بود بر روند صعودی کاملا واضح در “بازار میلیارد دلاری”  که در صنعت صنایع دستی نمایان است. در این نمایشگاه جدیدترین نوآوری ها و روندهای موجود در صنعت صنایع دستی ارائه شده است. بازدید کنندگان می توانند طیف گسترده ای از محصولات مربوط به کلیه جنبه های صنایع دستی خلاق و لوازم سرگرمی را از نزدیک ببینند.
٣– نمایش مد 
در نمایشگاه صنایع دستی کلن یک شو از جدیدترین مد و برند  برای  پاییز / زمستان به نمایش گذاشته می شود. این فشن شو همیشه مخاطبان زیادی را به خود جلب می کند و برای همه بازدید کنندگان صنعت صنایع دستی  ضروری است!
٤– ملاقات با خلاقان صنعت صنایع دستی 
رویداد ویژه “اتاق نشیمن من” یک نشست با حضور همه خلاقان این صنعت صنایع دستی است. این رویداد در دوره های گذشته، میزبان کارگاه های اختصاصی با موضوع و ارائه آخرین ایده های خلاقانه از جهان بود.
٥– برنامه هایی با کیفیت بالا
در نمایشگاه صنایع دستی کلن h + h ، بازدید کنندگان نه تنها این فرصت را دارند که بازدید از کل دنیای صنایع دستی خلاق را تجربه کنند، همچنین می توانند از برنامه ها و رویدادهای  جالب و گسترده لذت ببرند. مضامین برگزیده در تمام حوزه های اختصاصی در سراسر سالن ها به تفصیل ارائه و بحث خواهند شد. بازدید کنندگان می توانند در کارگاه ها و سمینارها شرکت کنند تا مهارت های حرفه ای خود را به صورت هدفمند بهبود بخشند.

h+h cologne

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا آلمان

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری

موضوعات نمایشگاه

لوازم جانبی، کتاب های آموزشی، لوازم التحریر، کراوات و برچسب ها، کوره، قاب عکس، دکوراسیون، آهن، دستکش کار، سوزن بافندگی و قلاب دوزی، دستکش، پارچه های دست ساز، منسوجات خانگی، دوخت، دکمه ها، کیت گره زنی، لوازم آرایشی و بهداشتی، فروشگاه لوازم طراحی، نخ، ماشین آلات دوخت، گردنبند، قالیچه، زیپ، قیچی، الگو، رشته های گلدوزی، نخ ها، کیت های گلدوزی، ماشین آلات، طناب دکوراسیون، نخ های بافتنی و قلاب دوزی، نخ های ماشین بافندگی، ماشین آلات بافندگی، ملیله، قالیچه فرش، فریم های گره فرش، طراحی پارچه، بسته بندی کیسه های حمل، فریم های بافندگی، مجلات تجاری …

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی