شهر برگزاری :آلمان-نورنبرگ

 تاریخ برگزاری :19 – 22 March 2024

Days
Hours
Minutes
Seconds

HOLZ-HANDWERK

نمایشگاه چوب و ابزارآلات در شهر نورنبرگ آلمان برگزار می‌شود و یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های صنعت چوب و ابزارآلات در اروپا محسوب می‌شود. در این نمایشگاه شرکت‌ها و تولیدکنندگان مختلف از سراسر جهان حضور دارند و جدیدترین تکنولوژی‌ها، محصولات و خدمات صنعت چوب و ابزارآلات را به نمایش می‌گذارند.

HOLZ-HANDWERK در نورنبرگ، نمایشگاه تجاری اروپا برای فناوری ماشین، تجهیزات و لوازم صنایع چوبی، بر پردازش و کارکردن چوب مواد زنده تمرکز دارد. نمایشگاه چوب و ابزارآلات چوبی فرصت خوبی برای شرکت کنندگان، تولیدکنندگان، و صاحبان کسب و کار در این صنعت است که با حضور در این رویداد می‌توانند با آخرین روندها و نوآوری ها را برای بخش نجاری و پردازش چوب – از ماشین های اره و سنگ زنی گرفته تا ماشین های نجاری یا سیستم های استخراج آشنا شده و برای کسب و کار خود از آن‌ها استفاده کنند. این امر HOLZ-HANDWERK را به یکی از مهم ترین رویدادها برای نجاران و نجاران در منطقه اروپا تبدیل می کند.

این نمایشگاه فرصت مناسبی برای کسانی است که علاقه‌مند به صنعت چوب و استفاده از ابزارآلات حرفه‌ای هستند تا با آخرین تحولات و پیشرفت‌های این صنعت آشنا شوند، با تولیدکنندگان بین‌المللی در ارتباط باشند و فرصت مناسبی برای شبکه‌سازی داشته باشند.

برخلاف سال‌های گذشته که نمایشگاه به صورت حضوری برگزار می‌شد، به دلیل شرایط جاری جهان، بسیاری از نمایشگاه‌ها به صورت آنلاین برگزار می‌شوند. به همین دلیل، علاقمندان به حضور در این نمایشگاه می‌توانند به رویداد آنلاین آن مراجعه کرده و از فعالیت‌ها، سخنرانی‌ها و نمایش محصولات شرکت کنید.

HOLZ-HANDWERK

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا آلمان

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

 • موضوعات نمایشگاه

  • ماشین آلات و ابزارهای نجاری مرتبط با نمایشگاه

  • ابزارهای برقی و ابزارهای پنوماتیک که همان ابزارهای دستی است که با هوای فشرده تغذیه می شوند که در صنعت نجاری مورد استفاده قرار می گیرند مانند دریل های بادی، پیچ گوشتی های بادی، پیستوله های رنگ، انواع سنباده زن های بادی، انواع منگنه کوب ها و میخ کوب های بادی

  • ابزارهای سنگ زنی و مواد پولیش مرتبط با نجاری

  • ارائه ابزارهای پرداخت چوب با سنباده های مختلف

  • تعمیر تجهیزات و سخت افزار و نرم افزارهای مرتبط با نمایشگاه

  • ارائه قطعات، تنوعی از صنایع چوبی و قطعات نهایی برای ساخت مبلمان

  • محصولات مرتبط با حفاظت از محیط زیست و ایمنی صنعتی

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی