شهر برگزاری : مادرید- اسپانیا   تاریخ برگزاری : 19-21 FEBRUARY 2024 

Days
Hours
Minutes
Seconds

Horeca Professional Expo

HIP نمایشگاه هورکا مربوط به  هتل، رستوران و کافه‌ای است که درشهر مادرید واقع در اسپانیا برگزار می‌شود و امکان دیدن و خرید اثرهای هنری، صنایع دستی و سایر محصولات فرهنگی را فراهم می‌کند. این نمایشگاه‌ها معمولاً با هدف تمرکز بر روی مسائل مربوط به کافه ورستوران داری، مهمان‌نوازی، غذا و نوشیدنی  برگزار می‌شوند و به علاقمندان، کارشناسان و فعالین  حوزه هتل‌داری ومهمان‌نوازی این فرصت را می‌دهد تا از به روز‌ترین و جدید‌ترین متد‌های روز دنیای این حوزه مطلع شوند.

نمایشگاه بین المللی هورکا هتل، رستوران وکافه خود را به عنوان نوآورانه ترین و با ارزش ترین رویداد در صنعت ما تثبیت کرده است و توانسته هرساله در سطح جهانی تأثیر بسازی بگذارد و سبب پیشرفت این حوزه در جهان باشد. این نمایشگاه را می‌توان به عنوان «مکانی برای بودن» نام‌برد. در این نمایشگاه آخرین راه حل های مهمان نوازی خود را به +45000 مالک و مدیران ارشد به نمایش گذاشته می‌شود. با شرکت در این نمایشگاه می‌توانید به رهبران و کارشناسان متخصص در این حوزه ارتباط برقرار کرده وبپیوندید  و  از 650 شرکت نمایشگاهی جدیدترین ماشین آلات، تجهیزات، ظروف آشپزی، فناوری، راه حل ها، مفاهیم جدید و غذا و نوشیدنی باخبر شوید.

بیش از 60000 متر مربع در 4 سالن IFEMA برای ارائه محصولات و راه حل های خود در 10 حوزه نوآوری: راه حل های غذا و نوشیدنی، شراب و ارواح هورکا، آشپزخانه و تجهیزات هوشمند، طراحی و تجربه، سلامت و ایمنی، دنیای دیجیتال، مفاهیم جدید و امتیازات، تحویل و غذا به عنوان خدمات، پذیرایی و فروش خودکار و مراقبت های بهداشتی.

HIP یک مکان گردهمایی در سطح صنعت است که در آن متخصصان و کارآفرینان می توانند الهام بگیرند، راه حل های نوآورانه دریافت کنند و یاد بگیرند که چگونه کسب و کار خود را در زمان تغییرات و فرصت های سریع بهبود بخشند.

 

Horeca Professional Expo

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای اسپانیا

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

معرفی شهر مادرید

مادرید، شهری زنده و پر جنب و جوش که هم استانداردهای اروپای غربی را دارد و هم دارای فرهنگ غنی، هنر معماری و زندگی شبانه فوق‌العاده است. از آنجایی که مادرید پایتخت اسپانیا است؛ مقر اصلی دولت، وزارتخانه ها، موسسات، سازمانها و نهادهای دولتی است. مساحت شهر مادرید ۶۰۴ کیلومتر مربع است. این شهر پس از لندن و برلین سومین شهر بزرگ اتحادیه اروپا است. جمعیت بزرگ‌ترین شهر اسپانیا در حدود ۳٫۳ میلیون نفر است.با این که شهر مادرید قبل از میلاد مسیح هم وجود داشته، اولین اطلاعات موجود از آن به قرن نهم میلادی برمی‌گردد. برخلاف دیگر شهرهای اسپانیا مانند سویا (یا سویل)، والنسیا و بارسلون در مادرید آثاری چندانی از دوران رومی‌ها و ویزیگوت‌ها یافت نشده‌است. احتمالا منطقه مادرید امروزی برای این دو قوم جذابیتی نداشت. زیرا نه در کنار دریا و بنادر بود و نه در مسیر شهرهای اصلی قرار داشت.

هتل های نزدیک در مادرید

Previous slide
Next slide

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی